2

@Ronin47 Bardzo dobry, bardzo pewny występ. Dla mnie on powinien wskoczyć do pierwszego składu obok Inigo. Daje tez opcje przy rzutach rożnych.

2

@KamQiX No co miał zrobić skosić obu, to Martin nic nie zrobił.

10

@Faro My nie mamy miejsca na taki test.

0

@D10SLEO Szkoda trochę ze Torre nie wchodził w ostatnich meczach, sporo mu wychodzi, ma świetna nogę i mogło cos wpaść jak nam nie szło.

0

@Ryoumen On od pół roku piłki nie dotknął, trochę poczekasz aż wróci do formy, a co dopiero do pe…ni formy by grac nie na swojej naturalnej pozycji, mnie się on tam średnio podobał za Xaviego.

2

Może to złudzenie ale wydaje mi się ze dziś środkowi byli jednak niżej ustawieni, a to byłby wyczekiwany ruch przez Flicka, pełna kontrola gry, wiem ze 3 liga, ale nawet z 3 liga za wysokie granie jest niepotrzebne, dobrze to wyglądało, a nawet b. dobrze.
Ps. Problem jest na ławce i na zmiennikach, wprowadzają ogromny chaos, biegają, biegają biegają, ale głupio biegają i prokurują sytuacje nawet dla 3 ligowca. Potrzebne wzmocnienia, a nie szkółka.

6

@Filipem Potrzebny bo gra na defensywnego, a tu nie mamy kompletnie zmienników.

1

@Aragorn33 świetny piłkarz, ale irytujące ego.

0

@Faro Gavi musi grać.

0

@ViscaelBarca2007 ale on źle pressuje. Bieganie to nie pressing. Ale fakt do sytuacji bramkowych ustawia się perfekcyjnie. Powinien mieć jak dobrze mu liczę 4 bramki w ostatnich meczach bo ma bardzo dużo setek.

1

@Seledynowy on nigdy nie miał dryblingu, szybkości, dodatkowo źle się ustawia i źle pressuje

3

@ViscaelBarca2007 ale on gra tak samo jak w poprzednim sezonie, różnica wtedy był skuteczny, ale jeśli chodzi o samą grę jego to wygląda tak samo, to nie jest poziom Barcy, jedyny atrybut, bardzo dobrze znajduje się w sytuacjach bramkowych. Sprzedać jeśli ktoś dobrze wrzuci kilkadziesiąt baniek

0

@Lewangoooolsky pewnie Pena by od tej piłki się odwrócił.

0

@SelloutCrowd dobrze teraz komentarz w studiu, wrzutka, wrzutka wrzutka. Brakuje strzałów

1

@Seledynowy kozacki tylko dlatego że był skuteczny, ale jego gra wygląda dokładnie tak samo obecnie jak w poprzednim sezonie. Co mnie wyzywano że go krytykowałem to jak zawsze la bambie trzeba oddać.

2

Fermin i Balde to nie level Barcy, czym szybciej universum szkółki to zrozumie tym lepiej dla wszystkich. Potrzebujemy poszperać na rynku i sprowadzić kogoś za nich. Lewa strona słaba. To największy problem kadry Flicka. Na plus Araujo, dość pewnie wygląda

0

@abram3k jo szkoda.

1

@macio_944 oni już po dwóch flaszkch, problemy znikają

0

Podoba mnie się ta koszuleczka. Chyba sobie na trening pykne


4

@messi33 wygrać i 1-0 ale bez kontuzji

0

@mekston nie wygląda na zalamanego takie trochę ma wyjebane

0

@mekston ale też mało gra, kontuzje kontuzjami, ale coś czuję że zaangażowanie u niego nie jest na najwyższym poziomie

0

@okiemtypera_lucaxx95 albo się okaże, że Wojtek nie jest w formie

0

@clyde niech chociaż pobiega

0

Fati ławka oj znamienne. Słabo musi być z nim, bardzo słabo

0

@PaPo dokładnie ze względu na finanse odszedł Cancelo, ale najważniejsze że mamy szkółkę, Balde, Martin, to jest gwarancja wszystkiego.

0

@Rewolucja123 nie zdiziwe się tak szczerze :)

0

@rafik300010 gdyby to był Madryt na milion % by zarejestrowali, nie bronię Laporty bo to krętacz i walkarz, ale Madryt ma teraz ich na widelcu by udupić finansowo by nie mogli się wzmacniać

0

@KonopaaEagle Mingueza pokazał z nami jak słabo nadal u niego z defensywa.

0

@Rewolucja123 ciekawe jakie konsekwencje będą gdy jednak sąd powie, nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?