5

@Prorokk rządzi stary układ, dlatego chcą iść w koalicję z tym układem, ma sens

2

@PatrykBarca no nie ma, zawsze jest to samo, dlatego piszę

4

@Comentateiro konfederacja jest poprostu partia z prawej strony, która chce kawałek władzy, tyle, dominującą partia nie będą a i nie chcą być. Starczy by liderzy mieli mandaty czy w ue czy w Sejmie. A jak najłatwiej zdobywać wyborców, wystarczy krytykować obecną władze, bo to banalnie proste i małpa by to potrafiła

1

@Comentateiro możemy krytykować ue i musimy za debilne pomysły, ale będąc w niej zawsze ktoś chociaż patrzy na łapska. UK wyszła z UE i tam już na pełn. Piz bez kontroli jest naród. Jak wchodziliśmy do ue cieszyłem się że wkoncu skończy się pełna samowolka polityczna we wszystkim co politycy robią.
Wyjście z UE i zostawienie politykom, obojętnie jakiej frakcji wolności zarządzania to gwóźdź do trumny

1

@BezglutenowyPedri chyba jutro. Dziś mają przedstawić co i jak, a jutro Madrycki sędzia ma powiedzieć nie.

0

@betonito Na razie mówią ze nie

0

@Maker0 Dlatego przez ten manewr Laporta ma teraz problem z Olmo. Taka zemsta Terasa

0

@DTMisTheBest Błędne i to bardzo

1

Komentarz usunięty

1

Umowa sprzedaży Barça Studios nie jest już obciążeniem dla finansów FC Barcelony. Plan finansowy narzucony przez La Liga został anulowany. Jest to szczególnie ważne w kontekście letniego okienka transferowego.
Klub ujął niezapłacone kwoty jako stratę w roku finansowym 2023-2024. Strata ta wynosi 145M euro. W rezultacie transakcja ta nie będzie już miała negatywnego wpływu na FC Barcelonę przy kalkulacji jej sytuacji finansowej na rynku transferowym po 1 lipca 2025 roku. [@mundodeportivo]

Czasem ktos pyta czemu my wiecznie nie możemy kupować, przecież pensje spadły, to jedna z odpowiedzi, LL nie zaakceptowała wałów Lapcia na dźwigni w Barca Studios. A za ten hajs niby zarejestrowaliśmy Lewego, Rafę, Kounde, a później za nami to się ciągnęło. Skoro jesteśmy w 1:1 i w lato to nie będzie ciążyć, to chyba w końcu wyszliśmy na prosta. Pytanie co z całym kontraktem Olmo.

0

@DTMisTheBest czyli nie kupiliśmy twojego pomysłu, to atakujesz. Żenujące

0

@Patry10 to milionerzy, uwierz mi, dobrze na tym wychodzą

0

@Ls0811 i z tych 50, 15 dla zarządu przelewikiem na słupy

0

@Nightraider dlatego lepiej teraz w zimę to zrobić, bo latem czuje wprdl

1

@BORO_12 nie mówiąc o stracie na ffp. Do tego włoska to inna liga inny styl. To nie jest dobry kierunek to ponownie niemiecka lepsza

0

@tomek8756 podnieśli, sklepy znowu podniosły ceny, oczywiście z zajeb. Górka no bo w ruch. Klientów biznes jest perfekcyjny

0

@MOLESTA ciekawe, prawda? Dalej uważam że karierę Ansu sprdl szamani Barcy

0

@DTMisTheBest a jak drogi Polska-Austria? Czy wypadki powodują dziećmi 18-20 jaki przedział. Tu jest ważne

4

@DTMisTheBest w wieku 20lat,musisz zrobić kurs 16-ty teraz na torze f1 ściągasz się bolidem, później jeszcze jazda offroadowa po lodowcu, i tak po 19tu kursach w wieku 22 lat walisz lufę wódki i zabierają prawko dożywotnio

0

Matko i córko, a takie 2-3 mogło dać im mega kopa

0

@katalonczyk987 na 600 baniek funtow?

2

Lvp ich zaraz złapie, ale trzeba oddać że grają taktycznie dość dobrze. Więc rękę trenera widać, ale brakuje tam jakości u piłkarzy. Jak można wydać tyle hajsu i mieć tak słabiutki skład

0

@comtedurgell ta i weźmie oczywiście portugalczyka jakiegoś w stylu Bernardo Silvy no bo potrzebujemy wypalonego kolesia bez pozycji.

0

@Kamiloza91 w lato tak. Ale nie wiadomo jak z ffp, bo musimy mu wypłacić cały kontrakt, a rejestracja nie możesz dać w nowym pensja 0.

2

@Comentateiro ja to bym ją wysłał do Bytomia, tam świeżutkie, rześkie powietrze, niech wdycha.

0

@mekston Djoko nigdy nie skreśle. To kosmita tenisa, piszę tylko ze ciekawy jestem formy

1

@mekston oj Djoko nie wiem czy obecnie w formie. Ale chyba Sinner główny

0

@Stinger_ bo przegrać prowadząc 1-0 do 85 minuty w przewadze zawodnika to jak przegrać prowadząc 5-1 cześć w gemach.

0

@Stinger_ ty wiesz z kim on grał? To tak jakby mieć pretensje do West Hamu że z City przegrało. No kur. To lepszy tenisista od niego.

0

@Mitch_Atleta pokaz wpis gdzie się z niego robi czempiona. Chociaż jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?