0

@ProMILs Laporta nic nie zrobi, bo cały czas na kolanach błaga ll by emeryta zarejestrować. Do czasu wyjścia z długów powrotu do 1:1 zarząd nic nie zrobi

1

@Luciano99 myślę że Ferran te sprzątanie by i tak sprdl

0

@Szklaner ja pisze o jego wypłacie nie o jakości. Fdj się zatrzymał. Ale patrząc na naszą kadrę, na prawdę wierzę że nam pomoże przy Flicku
@Azazel_Pazuzu mistrzu to nie VAT, on miał dwie pensje przerzucane na koniec kontraktu.

1

@BORO_12 no ale to tak jakbym ci nie płacił rok, później wypłacil zaległą i obecną, to zarabiasz sumę?

2

@michal26 muszą wrócić piłkarze z kontuzji. Potrzeba jakościowych piłkarzy, a nie wieczne prdl jak to mamy Barce B. Nie każdy tam to Yamal, a Cubarsi się musi uczyć. Pisałem przed meczem, że linia obrony jest bardzo zła decyzja, oprócz Kounde reszta bardzo wolna, co osasuna wykorzystała grając na kontry, a my wysoko ustawieni. Złe decyzję personalne ale i taktyczne. Po przerwie reprezentacyjnej wracają kontuzjowani i wtedy zobaczymy potencjał zespołu

3

Ciekawy będzie ten wywiad.


0

@Barceloniarz987 nie zadbalo się wogole o tą pozycję, bo Balde tam też się nie nadaje

1

@kanver_ ale właśnie tak się gra z Pena. Strzał równa się gol, tak było rok temu, na tym poziomie potrzebny jest ktoś co zrobi różnice.

1

Tymczasem, tak wiem Szkocja. Ale, w każdym meczu w presezonie wyglądał lepiej od placków co zostały. Xavi nie myśli


0

Przemówił :)


1

@Kapitan hawk patrząc co się odprd. W tym sezonie to można wręcz stawiać dom na wsparcie sędziów dla białych

0

@Pnog37 Arsenal z City potrafił wytrzymać bez jednego gracza. Ale oni się murowali, nasza taktyka z Monaco była, gramy jakby się nic nie stało, czyli tak samo.

1

@matirix20 to był jego główny atut i faktycznie znacznie słabiej to wygląda w tym sezonie. Po kontuzji to stracił,

0

@D10SLEO Alonso to Messi dla Martina

0

@Damian_Balde koleś ma 22 lata i grał do tej pory tylko na poziomie 3ligi. Mamy ogromny problem na tej pozycji ale sam Laporta z Flickiem są sobie winni. Prdl jak to nie potrzebują tam wzmocnienia.

0

@Pedri16Future To YB jest 2 od końca w Szwajcarii. Wygramy gładko

0

@laikike1 no w sumie z napastników to zaraz za Yamalem miał jako jedyny 100% sytuacje :D

0

@prokofiew Te 2-2 zrobiło by różnice. Albo na 3-2 ta sam na sam Ferrana

1

@Roobo Obejrzałeś jego chociaż 1 mecz?

0

@D10SLEO Dokładnie, as każdy u nas myśli ze my po LM idziemy. Sprdl to wszystko Laporta i ciężko z taka ławka, rotacjami będzie.

9

@Rafalloxfcb no w LM strata pkt to katastrofa

0

@Ryoumen dziś go oglądałem, chciałbym by choć w połowie nasi mieli tak słaby sezon, mówię o Balde/Martin

0

@Arcybiskup nie rozumiem czemu nie walczymy o Davisa. Real go chce, tu trzeba położyć cale siano, Mendy dobry ale 50% kontuzje

8

@kamiVeB Karny Realu z RSS ? Gdy piłka dodam była juz po za linia :D Tu po tej akcji jest gol rywala.

0

@messi33 oczywiście ze tak, zawsze jak piłkarz idzie sam na sam by czerwo wyłapać, wtedy faulujemy :P

0

@Szmulek Całkiem prawdopodobne

1

@DLFCB Te powroty są kosmiczne ważne. Młodzi niech wchodzą na zmianę. Jedyny problem lewa obrona tam nie mamy nikogo. Chodź nadal nie mamy nikogo do środka obrony na zmianę. W ogóle nikt nie wraca do obrony

0

@Kinginiesta dlatego trener mówi sprawdzam i wtedy ch.. te pajace zrobią. Bo wszyscy widza co oglądają. A teraz głupich udają

0

@Aragorn33 musimy koszulki zmienić na białe,

0

@Arcybiskup Balde jest bardziej dynamiczny, ale obaj to głębokie rezerwy w drużynach, które chcą o cos rywalizować w europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?