tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma
0
No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D
6
ale widowiskowe zawody
1
@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata
0
Dobra młot pozamiatany.
0
@Barcasub nie no złoto nie ma szans. Medal tak, złoto nie
0
@Pawlak1992 Szansa jest. Dla niej juz brąz to sukces. Ale o taki mocny może nie pewniak ale faworyt to Miroslaw
0
@FcPortoFan1999 kompleksy ma poprostu co zrobisz. Boli go ze lewy wyżej w rankingach sportowca czy coś.
0
@FanBarcy22 przecież ta Litwa już nas zloila
1
@tom9001 została już tylko wspinaczka
0
@FcPortoFan1999 niestety ale Fajdek nie rozumie że to nie on decyduje jaki sport lubią ludzie. Nie może mieć pretensji o to że ludzie cenią piłkarzy, a nie mlociarzy. Lewy jest reklama piłki na całym świecie, całym. Kto zna Fajdka?
0
@FcPortoFan1999 no może, na brąz liczę. Kansdyjczykow pokonać będzie piekielnie ciężko
0
@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem
0
@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh
0
@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę
0
@NeroTFP1 o matko to ona bez medalu. Ale słabo :( a poplynela z życiówka chociaż?
1
@fart a ok. Bo dziś plotkę rzucili
0
@kosiarz92 gdzie? W czym?
1
@fart przecież Arabia go nie odda. Nie czytaj bzdur MD.
5
No niestety dobre źródło. Więc pewnie klepnięty by Laporta mógł jak to on w USA ogłosić wielki transfer. Jeb. Polityk. Transfer z dupy na pozycję której nie potrzebujemy
0
@Culer9002 niech sobie lepiej popatrzy jak olał piłkarza Realu co bramę nam zalutowal
0
@FcPortoFan1999 czyli wpierw koks, testosteron, a później spowiedź. Jest to patent
0
@TR3YWAY czyli Laporta :)
0
@Krzysztof1987 większość sezonu miał bardzo dobry. Końcówka katastrofa. Wypożyczenie, brać i się nie zastanawiać.
Jeśli ty piszesz Kounde od biedy, gdzie koleś był najlepszym po na mistrzostwach to idź oglądać Barce B, Juvenil czy coś, bo masz dziwne myślenie
1
@NeroTFP1 I z taką formą jedzie się na Olimpiade. Może być i 20-ta. Ważne że bije życiówki, nie mówiąc już o krajowych życiówkach
0
@MessiSuarezNeymar o jest to plan na jakieś mistrzostwa u 21. Jeśli tam widzisz Barce to ok. Ciekawe kiedy większość la bamby pojmie, że nie ma zespołu, nie wiem zerknijcie z 10 lat wstecz, który liczy się w Europie grając juniorami. Dlaczego Hiszpański trener odrzucił dzieci i wziął doświadczonych, nawet mało znanych piłkarzy i zdobył mistrza? W pierwszym składzie dwóch mlokosow, reszta doświadczenie, tu musi iść w parze, ale nie może na 11 piłkarzy być 50% dzieci.
0
@Xxxbarca4ever Kounde tak. Fort, nie wydaje mi się
0
@Xxxbarca4ever w sezonie wyjdzie. To presezon i pierwsze minuty Viniego