0

@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma

0

No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D

6

ale widowiskowe zawody


1

@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata

0

Dobra młot pozamiatany.

0

@Barcasub nie no złoto nie ma szans. Medal tak, złoto nie

0

@Pawlak1992 Szansa jest. Dla niej juz brąz to sukces. Ale o taki mocny może nie pewniak ale faworyt to Miroslaw

0

@FcPortoFan1999 kompleksy ma poprostu co zrobisz. Boli go ze lewy wyżej w rankingach sportowca czy coś.

0

@FanBarcy22 przecież ta Litwa już nas zloila

1

@tom9001 została już tylko wspinaczka

0

@FcPortoFan1999 niestety ale Fajdek nie rozumie że to nie on decyduje jaki sport lubią ludzie. Nie może mieć pretensji o to że ludzie cenią piłkarzy, a nie mlociarzy. Lewy jest reklama piłki na całym świecie, całym. Kto zna Fajdka?

0

@FcPortoFan1999 no może, na brąz liczę. Kansdyjczykow pokonać będzie piekielnie ciężko

0

@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem

0

@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh

0

@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę

0

@NeroTFP1 o matko to ona bez medalu. Ale słabo :( a poplynela z życiówka chociaż?

1

@fart a ok. Bo dziś plotkę rzucili

0

@kosiarz92 gdzie? W czym?

1

@fart przecież Arabia go nie odda. Nie czytaj bzdur MD.

5

No niestety dobre źródło. Więc pewnie klepnięty by Laporta mógł jak to on w USA ogłosić wielki transfer. Jeb. Polityk. Transfer z dupy na pozycję której nie potrzebujemy


0

@Culer9002 niech sobie lepiej popatrzy jak olał piłkarza Realu co bramę nam zalutowal

0

@FcPortoFan1999 czyli wpierw koks, testosteron, a później spowiedź. Jest to patent

0

@TR3YWAY czyli Laporta :)

0

@Krzysztof1987 większość sezonu miał bardzo dobry. Końcówka katastrofa. Wypożyczenie, brać i się nie zastanawiać.
Jeśli ty piszesz Kounde od biedy, gdzie koleś był najlepszym po na mistrzostwach to idź oglądać Barce B, Juvenil czy coś, bo masz dziwne myślenie

1

@NeroTFP1 I z taką formą jedzie się na Olimpiade. Może być i 20-ta. Ważne że bije życiówki, nie mówiąc już o krajowych życiówkach

0

@MessiSuarezNeymar o jest to plan na jakieś mistrzostwa u 21. Jeśli tam widzisz Barce to ok. Ciekawe kiedy większość la bamby pojmie, że nie ma zespołu, nie wiem zerknijcie z 10 lat wstecz, który liczy się w Europie grając juniorami. Dlaczego Hiszpański trener odrzucił dzieci i wziął doświadczonych, nawet mało znanych piłkarzy i zdobył mistrza? W pierwszym składzie dwóch mlokosow, reszta doświadczenie, tu musi iść w parze, ale nie może na 11 piłkarzy być 50% dzieci.

0

@Xxxbarca4ever Kounde tak. Fort, nie wydaje mi się

0

@Xxxbarca4ever w sezonie wyjdzie. To presezon i pierwsze minuty Viniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?