0

Powtórkę oglądam i Vini co kręci naszymi dzieciakami. Oj dużo pracy ma Flick

0

@KrwawiaceoczyVEB optymizm panuje

6

@KrwawiaceoczyVEB mnie też to wiecznie irytuje. Trzeba powiedzieć że ma genialne długie podanie. Ale za często głupio ryzykuje

0

@KrwawiaceoczyVEB to transfer i wal Laporty

1

@blaugrana16 a tymczasem asysta plus asysta drugiego stopnia. No ale wiadomo lewy, to trzeba krytykować za to jak oddycha

0

@Faro ja podszywka? :) słyszałem wiele, ale tego nie.

1

@pioz123 no 0-0. Strzały 1-0. Normalnie pozarlismy

2

Patrząc po radarach. To burza ich minęła. I albo zaczną teraz, albo za ok. 1-1,5h idzie dużo grubsza burza

1

@PaPo Tornada to raczej nie te rejony USA.

0

@TR3YWAY po co. No do układanki twojego l4 teamu. Skoro mamy 2 , to wolisz 4 szklanki?

0

@NoswaR Dkladnie, drybling jeszcze ok, cos tam tez potrafi. Ale moim zdaniem to slaby koleś na Betis, a nie LM. Będzie problem jak kogoś nie kupimy

0

Europejczycy jacy zdziwieni :D Burza, deszcze? Yyy no i ?

3

Człowiek zawsze sobie kogoś upatrzy kogo nie chce w klubie, albo sadzi ze jest za slaby. I dla mnie od zawsze jest to Balde. Uważam ze tam musimy kogoś kupić bo jak z nim zostaniemy to średnio widzę skrzydło. Ale pewnie każdy ma kogoś kogo nie ceni.

0

@TR3YWAY naprawdę statystyki nic ci nie mówią? Hisotire l4 tych grajków to kosmos. Na ch. oni nam?

1

@TR3YWAY ty jesteś jakiś patologiczny. Olmo chcesz, Chiese chcesz. Wielbisz się w piłkarzach na wiecznym l4 czy co?

3



Skład Realu juz całkiem całkiem

0

@Pedri16Future Chyba 15-latki wierza w to co tu widza. Ale co tam

0

Nawet nie wiedziałem, że Chinka zgarnęła trenera Coco. Co chłop ja rozwinął.


0

@AFA nie wierze by kupili dwie 9-tki. Gierka agenta pewnie

0

Czyli z Alvarezem to plotka byla


0

@tomek8756 Bałtyk mega ciepły jak na Bałtyk. Dawno tego u nas nie było

1

@lntrowertyk opłaca 10% jego pensji

1

@zadafcb ta ma pecha. :( szkoda bo biała kobieta w finale 100 to wielka sprawa

1

@Encore on to tak chorych akcji ma miliony. Nie da się go nie lubić.

0

@KamQiX przed igrzyskami już byli w kiepskiej formie. To nie przypadek ich gra

0

@Cule1234 trzeba liczyć że Kurek sraczki dostanie to się Kur Grbic obudzi

0

Komentarz usunięty

0

@sen lepsi niż my. Bo z ataku no nie da się wygrać ćwierćfinał. Tzn. Zawsze się da, ale nie ma nikogo Grbic za Kurka. A on nawet pół seta dobrze nie umie zagrać.

0

@zadafcb na chatę jadą.

1

Do 10-ciu naszym w setach świetnie szło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?