tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powtórkę oglądam i Vini co kręci naszymi dzieciakami. Oj dużo pracy ma Flick
0
@KrwawiaceoczyVEB optymizm panuje
6
@KrwawiaceoczyVEB mnie też to wiecznie irytuje. Trzeba powiedzieć że ma genialne długie podanie. Ale za często głupio ryzykuje
0
@KrwawiaceoczyVEB to transfer i wal Laporty
1
@blaugrana16 a tymczasem asysta plus asysta drugiego stopnia. No ale wiadomo lewy, to trzeba krytykować za to jak oddycha
0
@Faro ja podszywka? :) słyszałem wiele, ale tego nie.
1
@pioz123 no 0-0. Strzały 1-0. Normalnie pozarlismy
2
Patrząc po radarach. To burza ich minęła. I albo zaczną teraz, albo za ok. 1-1,5h idzie dużo grubsza burza
1
@PaPo Tornada to raczej nie te rejony USA.
0
@TR3YWAY po co. No do układanki twojego l4 teamu. Skoro mamy 2 , to wolisz 4 szklanki?
0
@NoswaR Dkladnie, drybling jeszcze ok, cos tam tez potrafi. Ale moim zdaniem to slaby koleś na Betis, a nie LM. Będzie problem jak kogoś nie kupimy
0
Europejczycy jacy zdziwieni :D Burza, deszcze? Yyy no i ?
3
Człowiek zawsze sobie kogoś upatrzy kogo nie chce w klubie, albo sadzi ze jest za slaby. I dla mnie od zawsze jest to Balde. Uważam ze tam musimy kogoś kupić bo jak z nim zostaniemy to średnio widzę skrzydło. Ale pewnie każdy ma kogoś kogo nie ceni.
0
@TR3YWAY naprawdę statystyki nic ci nie mówią? Hisotire l4 tych grajków to kosmos. Na ch. oni nam?
1
@TR3YWAY ty jesteś jakiś patologiczny. Olmo chcesz, Chiese chcesz. Wielbisz się w piłkarzach na wiecznym l4 czy co?
3
Skład Realu juz całkiem całkiem
0
@Pedri16Future Chyba 15-latki wierza w to co tu widza. Ale co tam
0
Nawet nie wiedziałem, że Chinka zgarnęła trenera Coco. Co chłop ja rozwinął.
0
@AFA nie wierze by kupili dwie 9-tki. Gierka agenta pewnie
0
Czyli z Alvarezem to plotka byla
0
@tomek8756 Bałtyk mega ciepły jak na Bałtyk. Dawno tego u nas nie było
1
@lntrowertyk opłaca 10% jego pensji
1
@zadafcb ta ma pecha. :( szkoda bo biała kobieta w finale 100 to wielka sprawa
1
@Encore on to tak chorych akcji ma miliony. Nie da się go nie lubić.
0
@KamQiX przed igrzyskami już byli w kiepskiej formie. To nie przypadek ich gra
0
@Cule1234 trzeba liczyć że Kurek sraczki dostanie to się Kur Grbic obudzi
0
Komentarz usunięty
0
@sen lepsi niż my. Bo z ataku no nie da się wygrać ćwierćfinał. Tzn. Zawsze się da, ale nie ma nikogo Grbic za Kurka. A on nawet pół seta dobrze nie umie zagrać.
0
@zadafcb na chatę jadą.
1
Do 10-ciu naszym w setach świetnie szło :)