1

@kuz ta, ta fuks :) proszę cię. Grają poprostu świetnie to finał Igrzysk, a nie orlik. Są lepsi

2

@Szklaner wszyscy słyszą co chca usłyszeć. Takie czasy.

1

@arasz1819 kontuzja jaka złapał powinna trwać max 2 miesiące. Jedzie na kadrę niby powalczyć by zagrać. Miesiąc po mistrzostwach on nadal nawet nie na boisku. Ludzie są wkur. A, zarabia najwięcej, w dupie ma negocjacje, w dupie ma odejście do tego nie ma go na boisku a na wakacjach. Dziwisz się?

0

@Faro jak dropsy przestały działać ufo znikło

4

@FcPortoFan1999 lubisz komuchow?

0

@Pnog37 aha, good luck z marzeniami.

1

@Comentateiro Zajęci praca na alimenty.

0

@Pnog37 Andrejczyk ok, Zapasy kto?

2

@Azi to fake. Ruscy nie mają mikrofalówek. Chyba że te które zajeb. Wcześniej na UA

0

Za darmo to uczciwa cena.



1

@NeroTFP1 a to czasem nie naziści ich atakują? Dlatego przecież Ruscy są w UA.

0

@Messibestplayerintheworld no z lengketem wiadomo. A teraz am. Zapłacimy 40% pensji. A na poważnie doić te Kur. Za Griezmana. Zresztą zawsze to oni nas doja, więc tu będzie tak samo

0

@NeroTFP1 myślę że powinna dostać jakąś nagrodę jubileuszowa za synonim nic nie robienia

0

@Herato o jakim trio piszesz?

0

@Rewolucja123 w połowie się zgodzę. A, nikt nie da Barce sezonów przejsciowych, B nigdy nie było klubu i nie będzie który dziećmi wygra cokolwiek, oni mają stanowić jakas cześć zespołu, a nie stanowić o sile każdej formacji, c skoro na Olmo jest hajs to byłby również na innych. Kupujemy to co zachciankę ma Laporta, a nie kogo potrzebujemy. Merino 30 baniek w Arsenalu, to kpina Pivot jak znalazł.

0

@TheNekro94 kij ma dwa końce jak zawsze. No szkoda tego medalu.

0

@Rewolucja123 nie wiem. Nigdzie w poważnych klubach nie widziałem tak wielkiej głupoty. Chyba że Pedri wylatuje i taki jest pomysł.
Na wahadłach mamy 3pilkarzy w średniej wieku 18 lat :))) kounde to teraz niby PO, w defensywie genialny, ale teoretycznie on PO nie jest :)

0

@sammu wołacz oooooo niestety!

1

@sintesox i to w dodatku 10-tke, gdzie mamy 3, 10tki :)

1

Czytam sobie relacje live na WP z Olimpiady. Słowo niestety odmienione przez wszystkie przypadki :) ale my słabi jesteśmy na Olimpiadzie. Kilka wyjątków, ale taka ilość wprdl w tak dużej ilości dyscyplin. A pojechała armia ludzi, sportowców, działaczy itd. Każdy związek powinien się później rozliczyć z tego co zrobili i zmiany, albo wstrzymać hajs.

7

Chyba nigdy nie miałem takiego podejścia do transferu, jak kupno Olmo. Kompletnie nie wierzę w ten transfer i jego sens. Kompletnie. Jest to tak bardzo głupi ruch, że tylko irytacja jest. I to nie wina Olmo a piep. Laporty

1

@wpwelement może lepiej zakazać polityki całkowicie i będziesz miał spokój.

1

@Kondziubarca kartkę mu pies zjadł

0

@NeroTFP1 w życiu, one były 4 dopiero w półfinale swoim. Tam będzie 6/7

0

@Ojciec5tkidzieci to jest fake. Ona już sobie tatuowala coś na czole i na końcu pokazała że to był fake.

0

@NeroTFP1 bo się Kur. Gwiazda już robi. Niech jutro wygra i tam się skupi a nie zabawy w politykę. Jeszcze niech wrzuci coś o imigrantach i będzie gwiazda. Jutro po walce niech sobie robi co chce

0

@bari_94 to te same zagrywki co Alemany stosował z Lewym np. Niby pierwszy rok jaki cudowny kontrakt, mała pensja, a sumarycznie pensja w Ch. Tylko rozłożona na lata.

1

@Patrykl145 dla mnie to będzie raczej Coutinho. Czyli koleś bez pozycji, na skrzydło za wolny, na 9tke się nie nadaje, do środka też. Takie 10 z dupy bez pozycji. No ale życzmy powodzenia, pewnie początek będzie poprawny a później...

5

@PatrychoO no nic jest już w Barcelonie. Pozostaje życzyc zdrowia i powodzenia.

3

Ciężko się z tym nie zgodzić. Jak na razie Laporta cały czas sprzedaje coś na wiele lat. A nie mamy pojęcia jak fundusze wyglądają. Nie ufam grubemu i nigdy nie ufałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?