0

@masa11 to półfinał, nie ma lekkiej gry już.

2

@lucas/catalan i też nic by nie wygrali bo nie mają umiejętności by walczyć o trofea.

0

Komentarz usunięty

0

@cchesterr43 no na zlocie sporo zarobią

0

Komentarz usunięty

1

@HolyGoalie97 piłkarzom to brakuje umiejętności.

0

@RoberDzik lepiej Francję chodź to finał Ch. Wie co lepiej

1

@misterio jeszcze nie koniec. :))))) już koniec

1

@misterio niech mi zawsze każdy w taki sposób zamknie mordę. Dlatego sport jest piękny, nie widzisz walki i nagle odmiana i jest walka.

1

@Comentateiro tu powstają, padają. Prdl nie oglądam zawał. Za stary jestem

1

Cizys z taką formą oni to ugrają. Niesamowite charaktery

0

@Eto'o9 R10 pierwsza część się zgadzam, druga nie. Ogólnie kilku jest pod forma poprostu. Tyle i aż tyle

0

@SeWo77 raczej nam nie siedzi

2

To nie jest dobry mecz naszych. Amerykanie nie zachwycają, a wizualnie lepsi. Do słabego turnieju Kurka dziś doszli pozostali. Słabo libero, serwis. No ale daleka droga do końca, może się obudzą

1

@Comentateiro u pan jakoś te mistrzostwa i walki idą dobrze. Faceci praktycznie na każdym polu w kluczowym momencie to blamaz psychiczny. Chyba za dużo alimentów płacimy i słabi psychicznie jesteśmy

0

@PIWOSZ89 za każdym razem tracimy pkt. A on cały czas to robi

1

To co powtórka Włochy - Japonia? Uffffffff

1

Ojciec Daniego Olmo w mediach społecznościowych: „Dom jest schronieniem dla serca i miejscem, gdzie marzenia mogą ożyć”. Jakie słodkie, jak to fajnie sobie tak pisać zarabiając 6 netto rocznie.

0

@mekston początku kariery. Wiesz ile Olmo ma lat?

0

@mekston no słowo jeśli klucz. Ja w nie nie wierzę. Ale niech mi Kurek mordę zamknie. Reszta paki gra dobrze, B. Dobrze. Ale bez atakującego, półfinał? USA?

0

@mekston bo uważam, że przegrają. Bez atakujących nie daje im szans. Tyle

2

@Gaucho osoby pozytywnie oceniające ten transfer, ty i Olek. Koniec. Jak mamy nie byc sfrustrowani jak kupujemy 10-tke. Mając 3 inne 10-tki. Na lewym skrzydle lataja dwie 9tki, albo prawe skrzydło, na wahadłach 17 latkowie, na pivocie nikt. Wyjaśnij mi argumentem. Dodam że koszt 60 baniek i 6 letnia pensja, kolesia co w rok na l4 był więcej niż ja przez 39 lat

2

@Kidd ta a wróci po 4. Bo rehabilitację robi mu Janusz z Wadowic

1

@Tomaszekkkkk jakiegoś tam faworyta nie ma. W boksie wiadomo że mamy brać. Może oszczep jakiś medal, 400 metrów raczej bez szans, może kajaki. W siatke dziś porażka, nie wiem może brąz

7

Olmo po badaniach, zdrów jak rybka. Jakby nigdy nie chorował okaz zdrowia.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Nazio_87 akurat mamy na miejsce Fdj. Yyyy. Nikogo? Pivota nie mamy, Ch. Tam będziemy grać 5cioma 10-tkami w pomocy

0

@Aragorn33 spokojnie, związki zawodowe sobie poradzą, tak jak w PKP Cargo.

1

@sen to jest pierwsza droga do alkoholizmu. To samo dotyczy ludzi co muszą przed snem prdl 2 puchy browara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?