0

@Pnog37 ta chciał go dwa i rok temu. :)

1

@Kibic_83 wyciągną go za grosze.

0

@Zoker Gundo i jego żona już dwukrotnie dementowali. Więcej pewnie im się nie chce. Lud i tak kupi

1

Rozj. Taka przewagę no trzeba umieć. No ale cholera wie o co chodzi w tych zapasach. Te pkt wpadają jak głupie, a w sumie UA jakoś tak lepiej wyglądała cała walkę

2

@malicinho tylko chusteczkami się musisz myć. A na poważnie to kąpiesz się normalnie, poprostu nie pij tej wody, a będzie dobrze. Weź już teraz sobie kup priobiotyki i zacznij sobie brać rano. By jelita zabezpieczyć, a nic ci nie będzie

1

@mordini123 a ok, nie wiedziałem że wczoraj przegrał. Dzięki panowie, teraz rozumiem

0

@mordini123 dlaczego skoro wygrał?

0

@Pnog37 przegrał? Bo nie widziałem

0

@CaseFarmall to tym bardziej porywnywanie wieczne siatkarzy z piłkarzami to żart.

0

@Messibestplayerintheworld Deco dzwoni z rana przy kawie. I jak już?

0

@Ojciec5tkidzieci ile wygrał z tych finałów?

1

@Gall no brakuje im umiejętności. Nie możesz porównywać siatkarzy którzy są ms, europy, grają w klubach które walczą wygrywają lm w siatkówce. Do kadry Polski którego najlepszym piłkarzem jest 36 latek, a piłka klubowa zbudowana jest z 70% obrokrajowcow a i tak Ch. To wygląda. To co wczoraj siatkarze zrobili to mistrzostwo świata, ale oni są mistrzami świata. Polska piłka kopana to poziom...

1

Komentarz usunięty

7

@NeroTFP1 Ok, to zmieniamy. Lewy wychodzi przed turniejem MŚ i mówi, idziemy po złoto nic innego nas nie interesuje. Co myślisz, piszesz na la bambie. Chwalisz za mental czy szydzisz za brednie

0

@FcPortoFan1999 no to po co piszesz ze go La bamba wysyłała skoro nie robili tego.

0

@Cule1234 czucie wraca i wróci do soboty :) No oby

1

@FcPortoFan1999 trochę głupoty piszesz, nawet komentatorzy teraz słyszę ze mówili, ten mecz był przegrany, ze nawet najbardziej wytrwali mieli prawo się poddać ze oni sami się poddali. Ale oczywiście zła La Bamba. Było naprawdę bardzo źle i w grze i w wyniku oraz nie widziałem by ktoś Grbica zwalniał.
Ale dziś czytałem, że mam sporo nienawiści w sobie bo napisałem, że nasi kopacze są słabsi od Maroka piłkarsko. Dosłownie słabsi :D

0

Ta Środa jest bardzo dobra. Zostało jej 35 minut, dawać Nico

2

Jest powtórka meczu naszych na Eurosport, właśnie był 4 set najważniejszy. Fornal - Leon, to oni go wygrali i dobre przyjecie reszty. co za set

1

@Azi gacie w dół i testu nie potrzebujesz. Będzie widać jak na dłoni że tak zażartuje

0

@cchesterr43 to jest chore co w tym boksie się wyprawia. Ktoś dobrze napisał, testem powinny być gacie w dół przed walka

3

@zadafcb no tam nam baaardzo lekkaatletyka dupe uratowała, tu może być ciekawiej w innych dyscyplinach. Chodź Natalia szansa na brąz, Oszczep nawet i o złoto no i może jeszcze sztafeta pan 4*400.

1

@NeroTFP1 no końcówka może być całkiem niezła

0

@lntrowertyk yy w którym miejscu? Bo twierdzę że mamy jakościowo słabych piłkarzy? Słowem słabych? Bez hejtu? Nie wiem gdzie ty widzisz tu nienawiść? Bo mam inne zdanie niż ty?

0

@Pedri16Future Laporta adoptuje Pereza

17

Brawo Natalia. Kuźwa ale ona jest piękna kobieta.

1

@NeroTFP1 właśnie tego brakowało. Czegoś nowego. Zawsze mieliśmy mocna ławkę, na Io średnia bym powiedział. Ale są w finale więc rozliczać nie ma co

2

Komentarz usunięty

2

@barcelonaLM erecepty blokneli to sukcesów brak :)

0

@mkord Maroko ma świetnych piłkarzy. Polska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?