tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore pewnie paczuszka została.
1
@Szklaner to fakt pokazuje na boisku i poza nim oddanie dla klubu ale i mega profesjonalizm.
4
@Faro coś w tym jest. Niby go nie ma, niby biega jak kurczak bez celu, ale wiecznie jest tam gdzie piłka by gola zasadzic
4
@NeroTFP1 nie zapomnij ze jest lesbijka :)
0
@TheNekro94 gdzie ty widziałeś 16 medali. W życiu nie było miejsca na takie ilości
1
@Safrani skrajne bełkoty nigdy nie zrozumieja. Ateizm nie może walczyć z religia ale i odwrotnie. To jest wolność wtedy
0
@Encore ale bełkot. Tak Collins kazała Idze po 4-0 w drugim secie grać takie g. Wczoraj była słaba, a rywala zmieniała cały czas styl. Iga planu B nie miała. Niestety
0
@Koni8M proszę cię. Ta Słowaczka nie wiem co robi w meczu o 3 miejsce. Kompletnie nie ten poziom
2
@MesQueUnClub96 na pewno musi się rozwijać, serwis bardzo poprawiła więc miejsce w nauce ma. Ale potrzebne są zmiany stylu.
1
@Gaucho kompletnie nie wierze w to. Nie z taka forma atakujacych
0
@MesQueUnClub96 pewnie przechodził ktoś obok tarczy i mu wyjeb. w dupsko. Nie no poprostu nie trafiła w tarcze
0
:) Kolejna, nie wiem może niech prdl sobie łapeczke w kluczowym momencie. Bo źle nie startuja, a wtedy gdy trzeba zrobić swoje, falstarty, 0 itd.
2
@Yamal_Williams Mocno sie zdziwie jak ta Miroslaw nie zdobedzie złota. To bedzie jeszcze wieksze rozczarowanie po Idze.
0
@Katalończyk 99 Że masz wieksza ilośc osób trenujacych sporty? Czyli wiecej talentów itd? A ze leży szkolenie i dzieciaki coraz bardziej w d. maja sport. To inna kwestia
4
I falstart naszych. Coraz ciekawiej na tej Olimpiadzie. 40 mln kraj.
Nasi płyna na ostatnim miejscu :D To sie kur. zmobilizowali :D, zesrali zbroje jak zawsze widze
0
@Zoker Akurat do lekkoatletów nie mozemy miec pretensji zawsze nas najlepiej reprezentuja. My beznadziejnie wygladamy w pozostalych konkurencjach.
0
@Nazio_87 widac ze chyba nie masz pojecia. Ona na medal szans nie ma. Final bedzie gigantycznym sukcesem. Moze 5,6 miejsce
0
Lekkoatleci na mistrzostwach juz w wiekszosci pokazywali ze sa w średniej formie. Ja sie tu nie nastawiam.
0
@szkutnik91 Jestesmy mistrzami negocjacji. Wiedza ze Laporta musi zrobić transfer bo Nico nas olał. Jak zawsze zreszta.
0
@blakkudium co to mają hajsu jak lodu. Nie to co my. Kuźwa 60 rat na Olmo
13
@kuz pojechał powiedział że potrzebuję w la lidze na skrzydle atakować. Biden myślał że to jakaś wojenna taktyka. Hajs jest
3
@Yamal_Williams Hot doga pewnie opierd. Z cebulką, cola zapije o szczęśliwy wyjdzie
4
UWAGA?!! Wyciągneli wnioski i biorą się za robotę. Odcinek v8 rok
0
@FanBarcy22 Ciekawe kiedy Romero powie ze kartkę zgubił
1
@Yamal_Williams kiedyś myślalem że może jest coś na rzeczy by ją zmienić. Ale Iga wielokrotnie pokazuje moc psychiczna. Dziś brakowało znowu planu B w grze. Uważam i mówię to od ponad roku że dodałbym drugiego trenera obok Wiktorowskiego z innym trochę podejściem. Wielu tenisistow ma kilku trenerów. Czeszki są zawsze świetne technicznie , może kogoś od nich.
0
@mekston inna czy nie. To dostała taki wprdl że nawet tam nie powinna grać tak beznadziejnie. W sumie to dostała dokładnie taki sam wpierd. Dziś. Nie licząc 4 gemów drugiego seta pierwszy 6-2 drugi 7-1. To miazga
1
@michal26 mistrzu Iga cała Olimpiadę grała baaardzo nie równo. Zwróć uwagę że w drugim secie było 4-0 i znowu wróciły demony. Poprostu jest pod forma co było widać na Wimbledonie i tu. Rok temu też się męczyła w tym okresie sezonu. Uważam że za dużo gra w pierwszym pół roczku sezonu. I wcale fizycznie dobrze nie wyglądała, sporo uderzeń miała spóźnionych.
4
Pamiętajcie. Bo jeszcze 30 dni audycji tego pajaca. Jeszcze sagi neymara nie było.
2
@wosiek91 na koniu.
16
@Yamal_Williams o fak. Ona powiedziała cześć. No chyba odpalam wszystkie jej kasety.