0

@4drian0 nie jest to prawda wykupiliśmy tego Pau... Za 3 banki. I co mamy transfer. Dodatkowo zarejestrowalismy Fermina i Cubarsiego. Można się napracować?!

0

@anton95 no ta. Poziom pierwszego podania Igi? 5 double, 39 w dwa sety nie wymuszonych. W większości prostych piłek. To była katastrofa Igi. Chinka robiła swoje, przebijała zmieniała rytm, styl. Iga się wykończyła

0

Chłopaki machają do Olmo


1

@PatrykBarca ale ja to wiem jestem jednym z tych co go nie chcą. Za każdym razem jak ktoś szuka piłkarza bez pozycji to mnie Ch. Strzela. Będzie latał u nas na skrzydle zobaczysz

2

@misterio la bamba zachwyca się każdym dzieckiem co piłkę dobrze kopnie w juniorach. Co zrobisz.

4

@Mocher oriol miałbyc plackiem jest plackiem.

0

Laporta się zesra ale sobie kogoś kupi. Powie ze to mvp, mistrz Hiszpanii, podziwiajcie jaki jest zajebisty. Jeb. Polityk

0

@TR3YWAY ile ja tu kibiców Coutinho widziałem. I ten wieczny hejt na trenera że to nie jego pozycja blablabla. Gdzie jest Cou? Brazylia

0

@icon3520 no powinni, ale co zrobisz jak są słabi

0

@Encore pewnie jakiś gruby Benek sobie to wrzucił. Dbajcie o siebie dziewczyny :)

1

@4drian0 no tak. Wpierw dadzą magiczne kontrakty, a później ej, ale my hajsu nie mamy, odejdzie proszę. Ale najlepiej za 100

1

@michal26 jeden z najgorszych występów Igi. To ona przegrała nie Chinka wygrała. Na ziemi to najgorszy występ jaki Igi widziałem. Szkoda jej w Ch. Bo sama nie wie czemu nic nie działało, od serwisu po beckhand

1

@barcanawieki mamy go. Brawo, brawo zarząd. Wszyscy go chcą, to nasz wielki transfer całej rodziny Barcelony, a nie czekaj, nikogo nie widzę by się Kur. Cieszył

1

@zadafcb jak jednym występem zjeb. Tyle ciężkiej pracy. Masakra

1

@Messibestplayerintheworld czyli wjeżdżają raty 0%. Płatność za por roku. Kur. Mediamarkt normalnie

0

@ShawnC hehe, zaraz bana wyłapiesz pewnie :)) jak coś ja nie zgłaszam, nic nie widziałem :)

1

Dżerard Romero zaraz powie ze na kartce ma zapisane ze Olmo w Barcelonie i powie co hejtetki, znowu miałem rację

0

@zadafcb widzę że dziś super dzień naszych

1

@Messibestplayerintheworld czyli zapłacą więcej niż 60 :))))) hehe idioci

0

@Montjuic no ale Twitter za to jest, za nim. Coś za coś. Biznes to biznes

0

@Alex1995 nie wygra. Nie wieże w to, że nagle forma fizyczna w tak krótkim czasie wróci.

1

@Alex1995 No zawsze tak było. Tu miała autostrade nawet gdy nie był to priorytet. Zajechali ja w sztabie.

0

@Sysia11 Kazdy bym wymienił. Olimpiada to dla kraju, WS zawsze może wygrać

0

@Culer9002 To nie chinka wygrała. Iga zagrała katasstrofe na serwisie. 36 niewymuszonych w 2 sety?

0

@Bykunn siatkarze nie sa faworytami

1

@adi7adi8 Chodzi mi o to, że ona fizycznie bardzo źle tu jak na nia wyglada.

0

@Alex1995 w zyciu nie wygra. Jest grubo fizycznie po za forma i tego nie uratuje w miesiac.

2

Najwieksze rozczarowanie stało sie faktem. Wiec @mekston nie miałeś racji, pisałem od pierwszego meczu, że Iga jest mocno pod forma. Tak sie źle planuje sezon. Startujac w milionach turniejów no bo to WTA, rankingi itd. Szkoda, bedzie ogromny płacz teraz i szkoda Igi. ale sztab winny sytuacji takiej ilości meczy Igi w pół roku. Dziś przegrała Iga a nie wygrała Chinka

0

@clyde Jak kazdy.

0

Podsumowujac. Ostro Idze sie oberwie. Lepiej ja od neta niech odłacza bo pojedzie ja świat Polskiego Internetu przeokropnie. No szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?