tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie, ze stawia jedna rocznicę wyżej od drugiej. Nigdzie nie napisałem że ma gdzieś. Ale nakręceni są Ukraińcami, a nie nazistami czy też Bolszewikami, a to oni byli katami Polaków
5
Dziś rocznica, ważna dla Polski. Wiem to nie Wolyn, bo jak rocznica Wolynia by to była to od 5 rano pewna strona grzała by temat. Tu zginęło tylko 300tys ludzi. Może za mało nie wiem.
1
@pt9 no to właściciel niech jej pomoże opuścić mury jego firmy.
1
@szkutnik91 no no. Nie podpisany od maja, libero spłacone od maja. Itd. Dalej wierzcie Laporcie i jego gierka. Negocjuje Nico dla kibiców, ale on chce Olmo a nie Nico. Nie zdziwie się jak oferta nasza dla piłkarza jest gówniana
0
@Foton no to dobrze ze pis zaczął. Rozp. PkpCargo, Ko teraz tylko dokończy robotę. W kolejce już czeka Lot, taxi Warszawa i smok wawelski. Nic nie zostanie. Max tydzień naszego narodu i zmieniamy nazwę na Polish
1
Tak jak pisałem Collins ma coś z głową.
1
@mekston masz rację. To nie nie mieliśmy nikogo.
1
@Kidd tenis obok piłki jest bardzo wysoko w hierarchii, więc wydaje się że obok lewego to nie
2
@NeroTFP1 mistrzu oni zrobili screen z Wikipedii zmienili że jest synem Kenijczykow. To jest popierd. Jak ludzie nie potrafią zaakceptować porażki. Wystarczy iskra i się nakręcają jak prdl. Chore
0
@TR3YWAY nie mogliby powiedzieć 100 mln.
7
A tak pięknie po prawej stronie było, że tu też facet. Klasa dla zawodniczki że potrafi przegrać, czego nie potrafi zaakceptować jedna ze skrajnych scen politycznych. I nie chodzi o wpis tego kolesia a wpis Angeliki
1
Teraz już tylko złoto. Nie ma opcji by Chinka ja pokonała, a finał, na ziemi, jeśli nie będzie kontuzji to pociśnie to na spokojnie. Nie ma po drugiej stronie drabinki już nikogo
0
@Who_you_mam nowa umowa będzie wkrótce.
0
@mekston wiesz ze Iga zawsze po przegranym secie bierze taka przerwę? Często z tego wszyscy korzystają, ale podczas meczu to slabe myki, nie lubię tego
0
@mekston no trochę może ja uspokoić. W Tenisie to cwany myk.
1
@mekston skończyło się bo się podpaliła a by ją podpalić, trzeba zaatakować. Collins zawsze tak miała, gdyby ktoś jej łeb naprawił to by była w top 5.
1
Mówiłem że jak się Collins zaatakuje to ona przestanie swoje grać. Brawa dla Igi że nie odplynela. Ale to nadal kobiety, trzeba dobić na 4-0
1
@BorzyKrzys włosy się źle ułożyły.
0
Zaatakować z całej p. Collins teraz. Nic nie straci na tym a tylko zyskać może.
0
@Who_you_mam przecież my zaraz 1:1 będziemy mieć. Sponsorzy, dźwignie, nowe opcje. Kupimy cały świat za Laporty rządami
0
@esem91 z serwisem nie jest tak źle. Ale fakt przydałby się mocniejszy
1
I teraz wkurzyć Collins dobrym swoim serwisem i ona jak zawsze zacznie wszystkich wyzywać :)
0
Ten gem jest piekielnie wazny.
0
@takisobiektos @mekston ten pan. A ja sie w 100% z toba zgadzam i pisałem że Collins konczy kariere i ten sezon ma bardzo dobry.
0
@mekston nic bardziej mylnego, pisałem ci ze Collins w tym roku na ziemi przegrywała tylko z Sabalenka, która grała świetnie. Pamietasz nie ta co trzeba Collins. Ale jeszcze nie przegrała
2
Pisałem że Colinns jest najgroźniejsza. Będzie złoto albo ogromny płacz. Nie będę wrozyl. Ale Collins da się wybić, ona jest ogromnie nierówna i lubi się podpalić, ale Iga musi ja zaatakować, Kika błędów i Collins odfrunie. Jak tego Iga nie zrobi to będą baty.
0
Podobno Collins na ziemi grać nie umie
0
@mekston Iga niech swoje wygra wpierw :)
3
@MessiForeverTheBest dla faceta ważne że dochodził.
1
@ArterkHD myślę że powoli też to się pojawi. Priorytetem był wpierw serwis który w tym roku baaaardzo poprawiła.