tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY No i to kończy głupoty Romero co twierdzi, ze dopiero 30 Xaviemu powiedzą.
0
@azysko Pojawiło sie jak zapytałem, w pierwotnej wersji nie było.
0
@maroon Czyli zamiast krytykowac Orbana piszesz ze kraje pod stołem tez chca, ale jeszcze nie maja. Ma sens ta dyskusja.
0
:)12:19 Gerard Romero: Wszystko wskazuje na to, że Laporta przekaże Xaviemu decyzję o jego odejściu z klubu 30 czerwca.
12:12 Juan Jimenez (AS): Deco i Laporta w ostatnich miesiącach pytali o Flicka niektórych piłkarzy: Ter Stegena, Gündoğana i Lewandowskiego.
12:09 Gerard Romero: Spotkanie odbędzie się z inicjatywy trenera w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi o porozumieniu z Flickiem.
12:05 Gerard Romero: Po zakończeniu treningu odbędzie się spotkanie Xaviego, Deco i Laporty.
Czyli o 12:05 Romero twierdzi, że dzis spotkanie. Ale o 12:19 że Laporta poinformuje Xaviego 30. :D Czy dziennikarze widza jaka bzdure sami pisza?
0
@TR3YWAY tez tak uwazam. Dobrze ze chociaz Laporta wdrozyl w nowych kontraktach. Nie grasz 60% meczy, brak premii. A nie ze kur, chłop 70% na L4 i pełna pule zgarnia w milionach
3
Jesli prawda jest kontrakt 1+1, to nawet mnie przekonuje. Obawiałem sie kontraktu 3 lata, a jak Flick nie wypali od razu ciężary z pozbyciem sie go .
1
@KibicBarcy84 Dzieki wielkie.
0
@maroon Ty rozumiesz czym różni sie sprzed Chinski od Chinskiego sprzetu plus Monitoring weryfikacji ludzi, oprogramowania szpiegujacego własny naród? W Polsce sa różne marki Chinskie równiez w telefonii komórkowej, to dla ciebie to samo co narzedzie dla RZADU Węgier? Zawsze jest ryzyko że Chiny tym sprzetem szpieguja, ale nielegalnie, a tu masz jest zlecenie by szpiegować swoich.
0
A jakies statystyki, ile gral ile strzelił? Cokolwiek? Czy to tajemnica tego piłkarza
0
@maroon Pokazesz mi w Polsce rozwiazanie które montuja Wegru i maja Chiny?
1
@negreanu Przeciez nie od dzis wiadomo ze Orban jest wielbicielem Komuchów z Chin. Tam wszystko na qr kody, skanuja ciebie wszedzie, kontroluja wszystko.
0
@kigani było 4-1 smignij mistrzu na sofascore. Nawet nie wiesz o czym piszesz
0
@kigani 4-1 porażka z Japonia to pech :)
1
Komentarz usunięty
0
@alegre84 jeszcze rok temu był waszym kapitanem. Wystarcza słabsze mecze, to już gwiazda. Wy naprawdę myślicie w kontekście krótkoterminowej oceny. Max 3 mecze. Słabo? Wyjeb.
3
@alegre84 masakra komentarz. Masakra
2
@Calzone absolutnie udowodnił, no musze sie nie zgodzić. Przez 25 lat kariery prowadził 1,5r. jeden klub. No ale ok
1
@ViscaelBarca2007 przeciez pisałem, że Lewy mówi ze to bardzo łagodny typ, kóry dużo rozmawia z piłkarzami, a nie jak wszyscy mysla Hitler.
0
@NeroTFP1 Na pewno tu Collins w formie. Ta Potapova tez zawsze robi problemy.
0
@cules100pro Akurat to bardzo mi pasuje u niego. Pytanie kogo da na tych 2 defensywnych
2
@Rhaan pokaż mi gdzie tu kłamie? Ogólnie nie odpisuj na komentarz który ciebie przerasta, ja pisze o wartościach i szacunku a ty mi tu z transferami, nigdzie nie napisałem, że Xavi ma zostać itd. Bez odbioru
1
Komentarz usunięty
16
Zobaczmy na to z perspektywy Xaviego.
- Lapcio biegnie, Xavi błagam przyjdź - Koeman nie daje rady, klub nad przepaścią.
- Xavi odchodzi z Kataru z wyższa pensja, ba sam sie wykupuje, ba bierze jedna z najniższych pensji w lidze, o Europie i pensjach nawet nie pisze
- Zdobywa SP, ratuje nam dupsko wyprowadzajac klub z 10 miejsca na 2
- Kolejny sezon, SP, Liga - wielki Xavi, wielki projekt - Laporta błyszczy jak to naprawił klub
- Pensja nadal z dupy
- Obecny sezon bardzo słaba gra Barcy, nie wygrał nic - odchodzi,
- Laporta z Yuste błaga by został
- Xavi zostaje, pensja nadal z dupy jak na taki poziom
- po całych 3 meczach - wszystkie gazety pisza, Xavi odchodzi, Xavi nic nie wie, projekt sie nie udał. Trener czeka - szacunek w ch. ze strony Laporty
I na koniec najbardziej człowiek patrzy na środowisko Barcelony - "Więcej niż klub"- Xavi jest jechany przez każdego, jak ma w podskokach spieprzać, ba z pensji rezygnować bo Barcelona biedna, a Laporta - cisza.
Xavi powinien odejść za gre i wyniki, ale najbardziej z tego klubu powinien wypierd. - Laporta za gówno jakie stworzył dookoła piłkarza dzięki komu miedzy innymi znowu jest prezesem.
Afery finansowe zostały, CAŁY ZARZAD od grubasa odszedł - Lapcio ok.
Xavi zawsze oddany dla klubu - zero szacunku.
Mam nadzieje że Xavi wyciagnie z klubu każde Euro jakie ma zapisane.
1
@Comentateiro no no , czekam aż sie odpalisz do kiedy Flicka ma zostać. Wrócimy do dyskusji w Listopadzie :D
5
@cules100pro no i to kierunek kariery spoko, sprawdził sie w słabiutkim Las Palmas, teraz mocna presja w Sevilli bo i oczekiwania duże. Zobaczymy jak sobie poradzi
0
@NeroTFP1 a przypomnij mi sukcesy reprezentacji Niemiec z Loewem? Coś się zaczyna coś się kończy tu się nic nawet nie zaczęło
0
@Albatros mówi się nadzieja matka głupich.
1
@daniel32778 pierdolenie. Ktoś dobry nie przegrywa po dwóch latach bycia selekcjonerem z Polską, a nowy wjeżdża od razu na koniu. Koleś prowadził przez 30lat kariery 1,5 roku jeden klub.
0
@adi7adi8 ale nie ma wogole znaczenia przy losowaniu tych grup? Jesteś pewien?
0
@4drian0 wez poszukaj wpierw wypowiedzi lewego o Flicku. Nie wiem skąd narracja że on niby twardy trener. Jest wręcz odwrotnie to potulny baranek