0

@Bobo25 poprostu czas na inwestora i kontrole Zarzadu, a nie wolna amertykanka i dziady z socios co nie wiedza co sie dzieje.

0

@tristan87 płot za 1,5mld nie zatrzymał. Dziwne

1

@Uukasz_93 zakład że nic się nie wydarzy.?

5

@dominox1998 najczęściej klimatyzacja. W szczególności w aucie

0

@TR3YWAY Co mówi?

0

@Destroyer_of_Worlds Przecież od Laporty wszyscy odchodzą. To juz powinno dać do myślenia. Nigdy Laporcie nie wybacze nie tyle, że nie przedłużył Leo, bo tu ciężko ocenic, ale że tego samego dnia Pereza zaprosił na obiadek jak gdyby nigdy nic nie było. Żenujace, przynajmniej dla mnie

2

@Kgorecki2500 W tej to naturalnie łatwo nie będzie. Jedni bardziej konserwatywni, a KO centro-lewicowe. Ale to dobrze, ważne ze jedna strona nie rządzi.

2



Ale oni sie kochali w tej poprzedniej władzy. Jak to sie 8 lat utrzymało to chyba nobla powinni dostać.

0

@PatrykBarca ale dostanie info, że w mediach ma pięknie śpiewać.

0

@jakub1906 nie powstanie.

1

@maroon że to nie prawda. To że sędzia i Var źle ocenili sytuację nie znaczy że część tych meczy Real by nie wygrał.

2



Antysemici strzelali do Izraelczyków

2



O ho. No to sie rozkreci

2

@aleksandrowielki Ch.. tam, płot lepszy i ganianie ludzi po lasach.

3

@Gaz Pedri chory dwa lata i ty piszesz, że on walki nie pokazuje :) A jak ma pokazać jak jest po L4? Nie nakrecam sie ale nie wiem czy głupszy komentarz dziś przeczytam

1

@Zoker tak się kończy ocenianie piłkarza po 1 sezonie.

0

@tristan87 bez tej rozmowy Arka i tak by przegrała. Oba zespoły są kompletnie w innym miejscu z Form obecnie. Katowice zasłużenie w ekstraklasie

0

@kanver_ za to Katowice na 1-0.

0

@FcPortoFan1999 oddychają rękawami. To nie frajerstwo poprostu zabrakło formy fizycznej. No ale mecz trwa, walczą i tu szacunek.

0

@FcPortoFan1999 na razie fart. Ale skończy się jak pisałem przed Podbeskidziem. Strata tam pkt zabrała moim zdaniem bezpośredni awans

2

@norbi77 w punkt komentarz

1

@NeroTFP1 a taki piękny nowoczesny Byl

0

@kigani czyżbyś mi matkę zwyzywał? No to teraz rozumiem czemu nie rozumiesz tego słowa jak szacunek. Dorośnij

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@kigani dla ciebie liczy się wynik wczorajszego meczu. Szacunek masz w dupie. Wszyscy co krytykują to krytykują Laporte, a nie ze Xavi ma odejść.

0

@kigani ludzie piszą o sposobie zwolnienia, a nie ze zła decyzja. Widocznie za trudne byś zrozumiał

1

Ciekawe ile tu kont Flick będzie teraz :)

0

@Orłoś Laporta zawsze jedzie na miłości do klubu. Tydzien i wszyscy Lapcia beda wielbic jak zwykle

0

@97ketrab A w Grudniu krzyki Flick do Stycznia

0

@maroon Ale tu mamy Orban robi to. vs Inni tez chca. Widzisz różnice? Kaczynskiemu tez marzyło sie jak Orbanowi wyjeb. Kazda mozliwe media nie jego. Chciec a zrobić to daleka droga, a Orban to robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?