tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piernik w sporcie co ogląda kilka krajów i uprawia małe grono. Do sportu indywidualnego co ogląda i gra cały świat? Tego nie da się porównać.
1
@Nazio_87 i dwa miesiące przed lutym
1
@FcPortoFan1999 no to kolega chyba nie głosował jeszcze nigdy
2
@macio_944 to bardziej jest na zasadzie. Idę na Klopa wymyślę co tu wrzucić na Twittera by wszyscy komentowali.
2
@ViscaelBarca2007 np jak ci z MD na to wpadli. Szok.
0
@Sysia11 chyba w Igi drabince jest Collins, a ona gra podobnie, czyli mocno.
0
@Bobert_Kubicki Arka remis, potem w karnych w dupe. Drugi półfinał nie wiem, tam też trochę remisowo
0
@FcPortoFan1999 rozumiem. Czyli taka dieta piątkowa jest dobra dla ciebie. Nie znaczy że dla wszystkich. Ale spoko, co kto lubi. Jak ktoś chce jeść mięso w piątki niech je. Jak ktoś chce post niech ma post. Tak świat powinien być skonstruowany
0
@stone80 ona żyje z zasięgów. Czym bardziej wszędzie to wrzucacie komentujecie. Tym bardziej ma więcej oglądalności. To biznes i robi jak widać to bardzo skutecznie
0
@FcPortoFan1999 na podstawie jakich badań ta twoja opinia :)
0
@Hasszz koleś ulany trochę jak na sportowca/influencera czy jak to się nazywa
0
@blakkudium Ale wy łykacie. Jedna z najwiekszych firm na świecie, która musi pilnować opinii, wejdzie w dziwne biznesy z Barca. Juz to widzę
0
@FcPortoFan1999 Z kim?
0
@FcPortoFan1999 Ryba jest faworytka moim zdaniem. Odpoczęła bo zrezygnowała z Madrytu. A zdrowa wypoczęta Rybakina jest bardzo mocna na maczce również. Dla Sabalenki chyba jednak tu jest za wolno, chodź Osaka wczoraj pokazała że można i grać szybko tutaj. Na pewno będzie bardzo ciekawie
0
@takisobiektos z takimi rywalkami to nie ma co oceniać
1
@MesQueUnClub_87 ludzie oglądają co zrobisz
0
@koksik2700 ta zrób jej zdjęcie rano. We wszystkie takie foty to wierzyć nie ma co.
0
@Uukasz_93 ja tam dym widziałem, zamknąć stadion
1
@megaloceros no tak. Bo pierwsze 3 gemy i sporo piłek na przelanie Igi nie ma Historii. Tak jest w Tenisie
1
@Wierzbin Real w tym sezonie jest w kosza dużo lepszy
1
@takisobiektos to tak nie działa. To wielki szlem i tu zawsze ktoś może nie wiadomo jak formę życia złapać. Każdy rywal może zagrać mecz grubo powyzej możliwości
0
@Colon w życiu, pewnie mu się browar skończył i oddał mecz wtedy
5
Jak to Iga wyciągnęła to szok. Ale trzeba oddać, trochę na własne życzenie 8 break w 3 pierwszych partiach 3 seta i ani jednej nie wygrać. Ale z 4-1, 5-2 w życiu już nie wierzyłem że wyciągnie.
0
Po meczu. Osaka to już docisnie
0
By w secie mieć 8 break, rywal 1. I 3-0 przegrywać. Tu Iga przegra ten mecz. Kluczowe piłki
0
Albo wygra ten gem albo do domu
1
@Alex1995 pierwszy set bardzo dobry. Drugi Osaka dalej dobrze a Iga odplynela
0
Jak się nie obudzi to druga runda do domu. Bo to demolka jest od drugiego seta
1
@michal26 pierwsze podanie średnie, pojedyncze mocno. Drugie bardzo dobre.
2
@Alex1995 świetna Osaka jest. Poziom jest bardzo wysoki. Wiem, wiem nie ma 6-0. Iga gra dobrze, oczywiście miała swoją pauzę jak to kobiety, ale ogólnie meczycho ekstra