0

@Aragorn33 Nie wiem czy nie najlepszy set Osaki na ziemi. Naprawdę dobrze się to dziś ogląda. Ale wątpię by wytrzymała dłużej

4

Świetny mecz Igi

0

Iga i te kończenie piłek przy siatce. Na 10 - 8 razy zawsze wybiera gdzie rywal stoi, mam wrażenie ze ona nigdy nie patrzy gdzie rywal jest

2

Ale gem teraz Iga zagrała, WoW

0

@Archie mówisz mam nadzieję o kibicach i dziennikarzach Barcy. Bo te środowiska są najbardziej toksyczne.
- brzydkie wygrane,
- remisy
- gdzie dzieci z la masii

Taki miesiąc i Flick out wszędzie

1

@Emhyr to prawda. @Iniesta997 jak wszystko u nas. Kilka porażek i pojadą jak po śmieciu

1

@Emhyr Powodzenia, ale jestem bardzo sceptyczny co do niego. Wielka niewiadoma, jeden klub całe życie na normalnym poziomie. Zobaczymy

1

@Arden Ta i mecz po od razu wszyscy nauczyli sie grać. Wczesniej nie potrafili.

1

@Jakchcesz Bedziemy w szoku. Hans trenerem.

1

@FabianekMrozek Jak Miliard na transfery damy to może coś z tego bedzie

0

@tristan87 Pytanie czy wytrzeźwieje

0

@Volk Dlatego Perez wymyślił sobie Superlige

0

@Arden kolejny koment na zlecenie Laporty

0

@TheNekro94 sprawdź pesel

1

@Mow_mi_Douglas z godzinę temu w radio krzyczą, że w ministerstwie sportu to samo. 200 baniek przekazane z fundacji do 8 firm. Ta sama praktyka, na jesieni przed wyborami. No ale wiadomo osmierniczki, złodzieje, zegarki.

0

@Dari0G no i co źle napisałem?

0



Ta Anka to zaraz będzie nie do poznania. Mocno szpera przy twarzy.

0

O Szwagra Laporty nie ma na kolacji. Może jakiś postęp. Albo hajsu nie ma na kolejną mordę do wykarmienia

1

@Szklaner jutro. Hans musi poczekać na rejestrację ze względu na ffp

0

@tristan87 Hans jak łyknie hiszpańskie siki w piwie to się wycofa

2

@RosjaninBut i słusznie niech poszuka w swojej sekcie. Tam tona tego jest

1

@PrzyszlyPrezydent nie widziałem Bosaka w składzie

28

Lapcio ładnie zapłacił za te wszystkie bzdury o Xavim w sporcie i MD. Żenujące

1

@xvcWinterSoldier to tylko pokazuje że widownia rośnie. Niebywałe. W sumie wczoraj widziałem tu info ze jakas Bambi i Inna Julka najczęściej słuchane na Spotify. To znak że jestem stary :(

0

@Destroyer_of_Worlds przecież Ziobro wyjechał. Reszta to słupy i durnie. Kraść trzeba umieć. Obajtek w białych rękawiczkach to zrobił. Każdy wie że zajumal kosmiczne pieniądze, ale pół złotówki mu nie udowodnią

1

@Safrani w końcu i mnie przekonali do budowania. Może będzie jakaś dotacja do samolotów to sobie jeden kupię.

1

@maroon nie wiem czy ktokolwiek do nich pasuje :)

7



Kradł ale nie przeklinał. Napisałbym że ma społeczeństwo za durni, ale niestety społeczeństwo to durnie. Skala złodziejstwa przewyższa wszystkie rządy razem wzięte od czasu pozbycia się komuchow. Ale ludzie i tak piszą że po też kradlo.

2

Brać wszystko co mu obiecano. Zarząd wiecznie zamieszany w korupcje, dlaczego Xavi ma rezygnować.

10

@blakkudium coś czuję że koleś jednego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?