0

@kiper09 trzeba chociaż pilke skierować w ich kierunku. A problemem jest brak kontroli na 2/3 podania.

0

@Technik do tej pory. Oby do końca dociągnąć na tym poziomie.

0

Slabo to wyglada obecnie. Problem z utrzymaniem piłki. Nie podoba mi sie Dro. Wszedł w takim meczu to powinien gryźć piłkę czy to w ataku czy w obronie. Ale przedewszystkim w obronie. A po prostu się snuje na Alibi, w typie....jestem, byłem.

1

Trzeba przyznać, że po zejściu Olo i Lewego gra w przodzie siadła.

1

Cubarsi to ostatnio naprawdę ma spóźnienie w tej obronie.

0

Pamie Flick. Dro to na Alaves można wpuścić a nie na Atle przy takim wyniku.

1

Trzeba się ogarnąć i przetrzymać. Bo zaraz bedzie z 1o minut gry Atle na wciśnięcie.

0

@Arnokk nie no sorry. Ale z takiej pozycji nie trafić w linie końcową? Na Tym poziomie?

0

Zpixelowalo i myślałem ze machną xa kołnierz naszego bramkarza.


Rapha.....Boże. Ja kumam źe bez formy. Ale Lewego nie gramy!!!
Dwaj nasi czolowi gracze z 11 metrów nie trafili w bramkę na odległości 2 metrów. Masakra

0

@mientusek1407 tez uważam ze z wyjściem Ferrana za plecy da duzo wiecej niż Lewy.
Choc nie mozna zaprzeczyć, że Lewego piłki szukają. Wiec moze cos wepchnie.

0

@Macior79 czlowieku na ten moment ciesz się widowiskiem, bo sędzia prawie nie istnieje. Nie przeszkadza. Nie psuje. I nie został głównym aktorem. Co bylo dał. Czego nie było nie gwizdnął.

0

Lewy dzis spóźniony okres tą sekundę. Widać, że chce. Widać że piłka go szuka. Ale nie idze.

13

Czemu Lewandowskiemu tak siadła psycha do karnych. To byl specjalista. Spokojnie patrzyl na bramkarzy. Wyczekiwał.
A teraz przeszedł na stzraly na siłę. Ok to.jest dobre rozwiązanie ale takie strzela sie przy ziemi. Albo na wysokości rak bramkarza.

0

Ja je....serio? W chmury? Ja rozumiem ze Oblak potrafi obronić bo tk świetny brmakarz i specjalista. Ale kur.....2 metry nad bramka?
Masakra.

0

Lewy musisz! Twoj czas.

0

@capoN uj tam w ofensywie. Czekajmy na jego zagubienie w akcji w defensywie.

0

Wow....Rapha. Brawo Barca. Ale czh naprawdę zawsze trzeba stracić wysokim offline, żeby zacząć grać tak jak gramy ostatnie 5 min?

0

@PIWOSZ89 5:4 w każdym przypadku. Dla takich legendarnych meczy się żyje. Nie miał bym żadnych obiekcji zobaczyć takiego meczu jak 1997 z Atle w CdR. 0:3 do przerwy i końcowe 5:4 z Hattrcikiem kolejnego Brazylijczyka.

0

@Rupert_Haubica pakę mają, ale Bomatti grał rolę rozgrywającej 10. W lidze spokojnie będzie, ale w Europie mogą nie dojechać.

0

Harry Kane przychodzący z Tottków kosztował 100mln+.
To ile teraz krzykną gdy jest top3 najlepszych 9 w tym roku. Dodatkowo przy deficycie jakościowych graczy na tej pozycji, wyjdzie, że 30paro latka damy 150mln.

0

Taki pozytyw, że Cubarsi zagra na prawym środku.
Choć i tak granie przeciwko pace Simeone na wysokie spalone zakończy się 2/3 z tylu. Nic nowego Simeone nie bedzie musial wymyślać. Jedynie szybką piłka z drugiej linii do skrzydła na wolne pole. Tam wbiegajacy młody Simone i strzał ze środka, lub co bardzo często Atletico gra przeciw nam: wycofanie na 16 metr na wbiegakacego Koke, Griezmanna itp.

1

@GucioH po prostu ma nieregularnych formy. Młody wiek, ilosc meczy i poziom rozgrywek, a co za tym idzie oczekiwania, stres na pewno nie pomagają.
No i najważniejsza rzecz. Jego nominalna pozycją od początku było granie tam gdzie Arujo. Czyli ŚPO. A w tym sezonie z kim by nie grał wystawiany był na ŚLP co wyraźnie rzutowało na wyniki. W meczach gdy gra na swojej pozycji gramy na 0/1 z tylu. Myślę ze to do niego powinno sie dopasowywać partnera. A nie rzucać go na nie swoja pozycje.

0

@Criss18Barca Chcesz czy nie chcesz (ja nie chcę), ale w gronie faworytów zawsze będzie Real. Ten zespół po prostu potrafi grać drabinkę i rzadko ma dwa gorsze mecze w jednych rozgrywkach z rzędu. Ich po prostu trzeba zdeklasować na boisku. Jeśli gra się stykowo, to piłka pójdzie, najdzie, zejdzie, ale wejdzie. Taki urok arcyprzeciwnika.
Ja bym jednak w tym sezonie postawił na City. Nie mają paki grającej jak zegarek, ale Erling w formie jest w stanie ich wyciągnąć. Wraca też Foden więc przód zacznie tam hulać.
Bayern też może odpalić. Z Kane w takiej formie wszystko możliwe. Jeden mecz z Arsenalem nic nie znaczy. W zeszłym sezonie na tym etapie śmiano się z Kompanego. Obecnie nikt go nie śmie podważyć. A Bayern potrafi odwracać trudne spotkania.
No i należy pamiętać o specyficznej drabince, nie dającej się przewidzieć do ostatniego meczu. Może się okazać, że grasz z Karabachem, albo Eindhoven, a możesz trafić odradzający się Liverpool, Totki, mocne Newcastle albo Atltico. Można się też przejechać na Galacie, albo Napoli.
W formie, z grającym na gazie Raphinią i ogarniętymi w końcu obrońcami wygrać możemy z każdym. Sęk w tym, że jak nigdy możemy prawdopodobnie przegrać 2mecz z zespołami, z których kiedyś byśmy się śmieli.
Dlatego najlepiej aby Flick skupił się na razie po prostu na kolejnym rywalu. 3 pkt z Eintrachtem a później myślimy dalej.

1

@David_Martin Dokładnie. Statystyka 16 meczy nic nie pokazuje. Średnio wychodzi, że grał po 22 minuty, ale wiadomo, ze wychodził w CDR na słabszych rywali.
Tak naprawdę nie dostał szansy, na 2-3 mecze. Ale należy sobie powiedzieć też, że my go nie widzimy na treningach, ani na statystykach treningowych i testach wydolnościowych. Być może wypadał bardzo blado.

0

@Stinger_ Powiedz takim, że na tym etapie sezonu PSG było poza 24. A później uznali ich drużyna roku i rozpływali się jak cudownie grali.

0

@Derean dostał w nogę, a reakcja zawodników raczej pokazuje, że wszyscy widzieli. Ja bym jednak gwizdał. Zapewne wzięli tu przepis o niezbyt mocnym kontakcie (dla nas na szczęscie :D)

0

Co by nie powiedzieć, to Vini ma te fajne kopnięcie na długi róg z pod nogi. Jak się wstrzeli, to nie do sięgnięcia przez bramkarza.

0

@July_6_BcN Bez jaj. Mógł uznać bramki dla Realu. Więc już tutaj jest lepszy niż wielu innych. Rudiger fauluje w znikomy sposób, bez większej złośliwości i brutalności. Można mu za ilość dać, ale tak to żaden się nie kwalifikuje.

0

@Derean dlatego z nimi trzeba strzelać, co się ma. Taki zespół, że jak musi wepchnie 1, 2 a jak trzeba i 3,4 gole.

2

@norbi77 Arujo wszedł ciałem w sędziego co było widać na powtórce. Do tego momentu ten nawet nie zwracał uwagi na jego gadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?