1

@adi7adi8 Ten środkowy pomocnik lub DM ma jakieś zatrzymania w zwojach mózgu. Kolejny raz idąc przez środek jakby nie widział na prawe oko, że przeciwnik się zbliża.

5

Nie bądźmy hipokrytami. Stempel jak ta lala.

1

Nie rozumiem oskarżania Xabiego. Jasne zawsze idzie na trenera. Ale widzimy tutaj mega starającego się, schodzącego, będącego w formie Mbappe i dwóch francuskich pomocników. Poza tym nic. Jak Żółw się cofnie na rozegranie Vincius nie idzie skrzydłem. Prawe nieistniej. Trener zdjemuje nieudolnego Brazola, awantura. Hiszpańskie bagno. Vini odchodzi, przeprasza, zostaje, zostaje sprzedany, przedłużony. Burdel na kółkach.
A tak naprawdę miesiąc temu grali spoko. Wygrywali wszystko. W lidze pierwsi. W LM przegrali jedno spotkanie. No ale STYL nie powala.
To jest powód do zwolnienia trenera. Bo mają gorsze 3-4 mecze?
Tak naprawdę gówno się u nich zmieniło od zeszłego sezony, gdzie Carlo też był podważany. Kolega piłkarzy? Źle, bo za miękki. Taktyk? Źle bo za dużo o przeciwniku. Pressingowiec? Źle bo trzeba biegać.

0

@Luciano99 Za to kluby dostały dodatkową kasę i w głosowaniu się na to zgodziły. RM był przeciwny jako jedyny klub, ale to w związku z walką o kasę z praw tv przez Pereza. Było o tym przed sezonem.

0

@Toretto pomyliłeś pozycję i osoby. Martin gra w środku i był obecny w akcji. Nie wrócił krwi skrzydłowy obrońca czyli Balde.

1

Chryste Panie zabi3rzcie tego Balde. Dobiega każdy, a On się w kadrze kamery nie łapie. To jest kur..obrońca?

0

@BISHBASHBOSH bo dla kibiców liczy się wynik i strzelanie goli. Po meczu z Interem nikt nie mówił że graliśmy super. Że przeciwnik i my wspielismy się na wysoki poziom. Liczyła się tylko porażka. I błędy w obronie.

1

Brawo. I jedziemy dalej.
Natomiast na powtórce straconego gola ewidentnie widać że znowu Balde jak goryl we mgle. Najbliższy zawodnika który strzelił. Nawet się nie ruszyl. Dosłowne nic. I oczywiście po wszystkich nachalnie rękami o spalonego. Z nim nigdy nie będzie dobrze z tylu.

0

@Norbiidolyamal Raczej nie sądzę, że obecna topka nie zadobędzie 3-6 pkt. Ale z kompletem będzie blisko ósemki

1

Dalej liczmy na zaginionego w akcji Balde. Wszyscy sie wyginają. Trzymają linie. Pan pilkarz stoi jak Primadonna, a w akcji zamiast wracać do 3 napastnika ciągle macha ręką o spalonego.
Serio mam dość tych piłkarzy, którzy zamiast grać ciągle cos wymachuja. W uj to irytujące.

0

@Szmulek whatttt? Co przy tym mial zrobić? To jest strzal niedorobiony. Bo rak nie zdążysz złożyć. A twarz jeszcze sama probuje sie chować. Za rzut w te miejsce w piłce ręcznej jest kara. A tu bylo dużo mocniej.

0

@Patro98 to co się stało z Kounde jest niewyobrażalnie. Zjazd jaki zanotował zarówno w grze z przodu ale przedewszystkim z tyłu, to jakis dramat.

0

@Piotrek1993 tylko tam to raczej byly pułapki, a tutaj po prostu zbyt wolna obrona.

0

Kartkę to dostał raczej Flick niż Marc.

0

@mate92 Psg kolejkę czy tam dwie przed końcem nie kwalifikowało się do 24. A wygrało jako niby najlepsza drużyna rozgrywek.
Szkoda kasy. Ale miejsce nie ma znaczenia, jeśli jesteś poza 8. Byle by 24 być.

0

@Encore Wystarczy zobaczyć bezbłędne zachowanie Cucureli. Widział, że Arujo szykuje się do ataku na piłkę i po prostu ją dzióbnął do przodu. Przynajmniej nie robił szopki, że się nie należała.

0

@esem91 Faul jest wybaczalny. Nawet ten z meczu PSG. Ale dostawanie żółtej kartki za gadki na pozycji ŚO i DM to czysty debilizm. Za to kary powinni dać. Jeszcze jak by się kłócił za jakiś swój wjazd i faul. Ale pół minuty po zdarzeniu trąca sędziego ciałem? WTF?

1

@turhiay Bo w bramkę nie trafił?

3

I brawo. Mówiłem. Więcej machania łapami i pieprzenia głupot do sędziów, minutę po zdarzeniu.
Brawo Panie Kapitanie!!! Ale to się tyczy też i Fdj i Balde.
Więcej głupich wiatraków i frajerskich żółtych kartek.

0

@Barcaa12 Ale z czego? Jaką błędną decyzję podjął? Nie dając faulu za nurka na Yamalu?

1

@Szymemdymek No i super. Środkowy obrońca jak debil dostaje żółtą za pier....do sędziego. Jak będzie potrzeba faulu taktycznego, to można zapomnieć, albo być gotowym na czerwoną. Cudownie.

0

Przecież było oczywiste, że wepechną. Jeśli wszystko się wali a nie umiemy wyekspediować piłki 50 metrów w przód i przesunąć zespołu.

0

@Dankho94isback żeby jak jest Pedri to mu podawać z 2 metrów.

0

Co raz bliżej. Eh....
Trzeba zacząć grać z przodu.

0

Będzie dobrze Torees sytuacje ma więc mozna byc spokojnym o wynik. Za 5 razem wsadzi.

Ale Balde to jest dramat. Przy różnym z nieznanym karnym....jak Chelsea juz grała on nadal szedl do zawodnika w środku pola karnego. Jak był pinball w polu karnym to Kounde walczył. Arujo po błędzie też walczył. Tym czasem Balde stał i machał łapami.

2

W zeszłym meczu Cubarsi na śreodkowym prawym obrońcy, pierwszy raz od długiego czasu. 0 z tyłu. W okresie świetnej gry Cubrasi na tej samej pozycji. Barca gra rewelacyjnie.
Ale my nadal zamiast resztę obrony ustawiać pod niego, wystawiamy go na lewym środkowym bez względu z kim gra (tylko z Andresem nie).

3

@Barca_Big_Moment Tylko później przychodził mecz z dobrze atakujacym przeciwnikiem i tego Cancelo przez jego braki w defensywie wbijano na pal.
Osobiście uważam, że Barca powinna wlasnie próbować sie dogadać z takim Cancelo i za przeciwnika dawać mu Martina. Jeden jest typowo ofensywny ze słaba obrona. Drugi typowo defensywy z przebłyski. Balde nie daje nic w obronie. Słownie nic poza problemami. A poza wyprowadzeniem piłki również nic w ofensywie.

2

Po prostu w danym momencie kariery nie był odpowiednim zawodnikiem dla klubu i prezentowane stylu. Równie dobrze można uznać, że nie był w stanie wygrać na ówczesnym etapie rozwoju rywalizacji z innym kandydatem.
Później poszedł. Nie prezentował sie dobrze. Zmienił znowu klub i zaczął osiągać świetne liczby. Przeszedł do Chelsea i był pośmiewiskiem. Po czym w drugim sezonie zaczął grać swoje. Widać potrzebował aklimatyzacji, lub zmiany stylu.
Na tej samej zasadzie można patrzeć jak RM świetnie wyciągnął Carvajala z Bayeru i go zaadoptować, a jak nie wpasował niesamowitego obecnie Hakimiego.
Pokolenie Cucurelli, Grimaldo itp miało bardzo duży problem. Bo rywalizować z końcówką topowej Barcelony z Mesim, Suarezsm, Albą, Aleksem, Rakiticem. Tam naprawdę bylo ciężko się wepchnąć. Tym bardziej, że to nie byli urazowi gracze. Wiec przy nich bylo się zazwyczaj rezerwowym.
Wystarczy zobaczyć co stało się z pololeniem Jędrzejów, Cunca, Nolito itp. Swietni zawodnicy. Jako drugi zespół "wywalczyli" awans do LaLigi który noe mógł dojść przepisowo do skutku. A większość z nich tylko pare razy kapnęła pilke w 1 zespole.
Taki niestety los piłkarzy.
Obrcny Cubarsi nie zalapalby sie do 1 zespołu. Ale byly kontuzje i potrzeba gry kimkolwiek. Koleś odpalil wtedy kiedy musial. I nawet za cenę błędów lepiej bylo mieć zawodnika z 1.5 mln kontraktem. Niz szukać kogos za 40mln + z 5+ kontakt.

2

@Adi123456789 Był aktywny ale nie wiele z tego wychodziło. Miał duży problem z ostatnim podaniem, lub w ogóle jego finalizacją. A tak bardzo dobry mecz na skrzydle do przodu.

0

@Ojciec_Dyrektor zjazd zjazdem, ale wywalczył piłkę na remis. Lewandowski świetnie nie gra, a liczby ma bardzo dobre, żeby nie wspomnieć o Rashfordzie, który ma jeszcze lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?