0

@Barcaa12 nikt nie łamie. Tylko nie łapiemy na szybką pułapkę, lecz wysoko ustawiona. Niestety w kazdym meczu wiedza ze wystarczy grac do zawodnika wchodzaceog z drugiej lini i po zawodach.

0

Brawo Balde. Pieknie kur....wiesz gdzie stoisz. Dlaczego Martin moze wiedzieć ze będąc lewym obrońca stoisz po lewej. Ty kur....masz ciągoty na środek. Masz wdupie swoje skrzydlo. Od twojego wejścia idą i idą ciągle tym skrzydłem. Bo ty kur...nie rozumiesz co znaczy skrzydłowy.

1

Balde standardowo nie wie gdzie stoi i gdzie sa przeciwnicy. Slabo to wygoada odnośnie wyprowadzenia. Pokryć Pedriego i jest dramat. Jak nie potrafimy wyjsc za 30 metr. Ja rozumiem ze Yamal wykorzystuje przyspieszenie z miejsca. Ale zagranie mu piłki na wolne pole tez powinno byc opcja. Zamiast tego mamy problem z kopnięciem w stronę środka połowy.

0

@ali3gator wydaje mi sie, że chodziło o to, ze Rash nie pomagał Martinowi w obronie.

0

@ZuczekFCB1899 albo 1.3

0

Kompletnie rozegranie w środku siedzi. Nie ma ruchu Rashforda Olmo i Yamala. Nie ma komu grac. Jak przepychamy pilke za polowe to jest spoko. Wszystko się uspokaja ale tak to zle to wyglada.

0

To co pisałem przed meczem. W ataku pozycyjnym Pedri I Fdj nie maja sobie równych. Ale nie sa w stanie przejąć środka przy rozegraniu od swojej połowy, plus wysoko wychodzaca Barca ma problemy z szybkim rozegraniem środka Psg.

0

@jackdaniels Sęk w tym, że Vithinia ma lepsze wsparcie. Ciężko określić Olmo jako pomocnika więc gramy tak jakby 2 vs 3 w środku pola.

0

@Ronad10 Nie sądzę aby to wyszło. Przy pressingu Pedri z Fdj mieli problem wyprowadzania piłki z własnej połowy Sociedad, a co dopiero z wybieganymi graczami w formie. Pedri z Fdj są dobrzy w momencie kiedy już kontrolujemy rozegranie i atak pozycyjny. A tu będzie walka. Nie zdziwię się jak wyjdziemy Casado/Fdj/Pedri, opcjonalnie do tego Olmo/Fermin i na dwóch atakujących. 4:3:3 to może być ciężko z takim ich środkiem.
A już wysokie pułapki offsidowe to może być dramat. Mecz z Socidad pokazał kolejny raz, że stanie wysoko sprawia, że przeciwnik gra po prostu na wolne pole do rozpędzonego, wchodzącego z drugiej linii zawodnika, a nie do tego co stoi na spalonym. Dodatkowo nasi mocno pilnując spalonego, startują z miejsca i już na starcie są spóźnieni. Nie raz było widać jak Martin zostawał na 2 przeciwników w momencie podania. Sociedat wolało grać to ciągnąc po skrzydle i wrzucając. Ale wystarczy szybszy zawodnik z umiejętnością ścięcia do środka i będzie dramat.

1

Może warto było by pogadać z niedocenianym w PSG Ramosem. Koleś ewidentnie tam się męczy piłkarsko (bo raczej nie finsnsowo). Może skusiło by się na transfer w granicach 50 mln.

Oba zespoły jak widać mocno rozbite składkowo. Zobaczymy kto wyjdzie lepiej w tym pojedynku połamańców. Liczę na dobry i otwarty meczyk.

0

@Kazragore a czy wy bierzecie pod uwagę, że jest model piłkarza, który lubi świety spokój? Brak ciśnienia. Presji. I nadal może grać na świetnym poziomie? Nico swoje tytuły już wygrał. Z reprezentacją Hiszpanii. Może rodzinna atmosfera Bilbao mu pasuje, a przy porównywalnych warunkach ma w tyłku Barcelony, Realem i inne City? Mówiło się przecież o zainteresowaniu Arsenalu. Wiec skoro nie przyszedł do nas (a legenda głosi że przez brak gwarancji rejestracji) ani nie ruszył na podbój Anglii. To znaczy, źe dobrze mu gdzie jest i tyle.

0

@fenix1983 Oglądając ich grę, to "mówiący" ma 100proc. rację. Tylko, że napastnika akurat rozlicza za wyniki. A te akurat są. (xG jest zakłamaną statystyką, zobacz jakie xG miał Real w meczu z Atletico a 2 bramki strzelił).
Co z tego, że Lewandowskiego nie ma 85min meczu z Sociedad. Co z tego, że z 6 metrów na pustą, ładuje w poprzeczkę? Jak wcześniej strzela (w rozrachunku) zwycięskiego gola?

0

@Kozinho. Raczej życzeniowa. Arsenal spuchnie w okresie około świąteczny, a później wrócą do grania na wysokim poziomie do końca sezonu.
Jedyna szansa dla Kanonierów jest taka, że żaden inny potentat nie odpali w trybie "idziemy po mistrza".
Duże znaczenia mogą mieć mecze między wielką 6....którą obecnie ciężko nawet wskazać. Więc jakaś strata punktów z MU, Tottkami, AV może być kluczowa dla każdego.

0

@liber02 Tylko odejście Lewego, z najwyższym kontraktem (lub drugim najwyższym) zwalnia bardzo dużo w tym budżecie płacowym.

1

Wszystko powinno zależeć od jednego pytania:
"Ile za sezon Panie Robercie".
Bo nawet jako rezerwowy jest w stanie dorzucić po 10-15+ bramek w lidze, LM i pucharach.
Ale nie możemy się uzależniać od 37 letniego(wtedy ) napastnika.
I rozumiem też braki dostępnej 9 na rynku. Ale czasem trzeba się przemęczyć z Ferranem, zebrać fundusze i rozsądnie zagospodarować, a nie znowu rzucać się za 50+ mln na Brazylijskiego nastolatka.
Mnie dziwi całkowity brak zapatrywania się Barcelony na ligę Belgijską i Francuską i Holenderką. To są ligi gdzie realne ceny za zawodnika ogranego z wyższej pułki, to 30-40 mln.
Niestety transfery z Bundesligi oraz Ligi Portugalskiej odjechały nam cenowo i obecnie nas na nie nie stać.


1

My to zacznijmy grać atak pozycyjny, a nie akcja za akcje. Bo skończymy jak z Interem.

0

Robert serio? No weź....

0

Martwi brak kontroli w środku. Kubo daje rady vs nasze asy rozegrania.

2

@kiper09 Młodzian zdecydowanie nie dojeżdża szybkością podejmowania decyzji. Przeciwnik nie leci na raz i pojawia się problem. Ale dobrze. Niech się ogrywa w tłumie. Takiego doświadczenia trzeba nabrać. I to też pokazuje, że sama technika często nie wystarcza. Trzeba dodać zaanagażowanie, mieć trochę szczęścia i wariactwa.

1

@DonAndresFCB Gra w stylu angielskim, na walkę w piątce albo tuż przed. Niestety u Nas mało to dobrze gra głową. Martwi całkowity brak uczestnictwa Lewego w takich pojedynkach.

0

Nie potrafimy trafiać z przypadku...eh

0

Grubo pojechał. Mam obawę, że pięknie, łatwo i lekko nie będzie. Sociedad nie jest rywalem z którym powinniśmy mocno szaleć składem.

0

Uspokójcie się. Real to zaczyna grać w trudnych meczach po 80 min. Na razie można wyłączyć i pospać.

0

Eh te szczęście jeb.... Dwa razy piłkę wbilismy blokiem w prawie parkiet....I wszystko siadlo.

1

Ja pier.....nie mogło nam ciut szczęście dopisać? Masakra

0

@D10SLEO Ale nie grał, bo był Kurek. W LN zaczynał od początku, czy szło, czy nie. To dało pewność siebie i psychę na najgorsze momenty.

0

@Starrk czy w tym turnieju mogliśmy na kogoś narzekać? Nie graliśmy poważnego meczu. Wszystko przychodziło łatwo. Ciężko było coś złego powiedzieć o kimkolwiek. Teraz zobaczymy czy jako drużyna się ogarniemy gdy nie idzie.
Tak naprawdę obie drużyny grały słabo do 12:9 tylko nam coś siadało. Gdy Włosi się ogarneli, niestety my zostaliśmy przy tym samym.

0

@The Game 10 Wstrzeli się jak się rozluźni.

0

Trenerze. To już lepiej Dro za Olmo. Nie ruszajmy obrony jak sie uspokoiła.

0

@Gibbon_FCB w ogole ustawiony pod Pedrim traci jakikolwiek walo ofensywny. Co jest dość dramatyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?