1

@Arden Podobna taktyka tych panów nie wzięła się znikąd. Raz na miesiąc spotykaj się u tego samego fryzjera na ploteczki.

2

@Comentateiro Przecież zaraz i tak przychodzi jego zastępca, De Zerbi. Młody dalej będzie zapierdzielał jak motorek co mecz.

2

@Arden A to Iga nie była wcześniej Igorem?
https://x.com/Rozglosnia3/status/1747065471491342408

0

@Tarins Nie mogę doczekać się jak wywali tych wszystkich dziadków z Barcelony. Postawi na młodzież. Potężny Fati powrót do składu. Dostawanie na pipke od beniaminków po 4:0 i zacięta walka o 5 miejsce w lidze. Już zacieram rączki.

0

Xavi v2. Dosłownie kalka naszego trenera, przecież tu nic się nie zmieni po jego przyjściu. Nie rozwiąże jednego z największych problemów tego sezonu, czyli chaosu w obronie. W Brighton też nie potrafi to dobrze ustawić, jak tracą bramke to często nie kończy się na jednej.

3

Zaczynam powoli obawiać się tego, że jak uda nam się przejść Napoli to Lapcio zacznie blagac Xaviego, żeby został xd

0

@Volk Jak dobrze zapłacą to niech się biorą są Pedriego albo de Jonga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Takiego Fatiego to i w gratisie można byłoby dorzucić.

8

@Colin94 W wieku 12 lat to nikt nie myślał, żeby przechodzić GTA, tylko zrobić jak największą rozróbę z kodami

1

AI rośnie w siłę


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech ten Bayern lepiej zacznie wygrywać. Tuchel wyleci i nie daj Boże coś strzeli do głowy Laporta, żeby go tutaj sprowadzić

2

Łysy z Bollywood


0

@MysticCat Czystą 2? Bayern to ostatni zespół, ktoremu bym dzisiaj zaufał. To już wolałbym zaryzykować 1x na Lazio xD

2

@draxidox U mnie trochę inaczej. Kupuję przeważnie na premierę, przechodzę i sprzedaje. Stratny jedynie 20-40 ziko.

1

Kolejna generacja konsol już pewnie całkowicie pozbędzie się płyt. Koniec pewnej ery. Dla mnie możliwość kupowania gier w pudełkach to był dodatkowy atut przy zakupie konsoli, zawsze to można byłoby odsprzedać giere.


0

@MessiForeverTheBest Pan trener De Zerbi już nie może się doczekać, żeby dalej trenować swojego wymarzonego piłkarza jakim jest Fati

0

@Encore Wiadomo już kiedy koniec kariery w NBA i występ w Fame MMA ( ͠° ͟ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Nie słuchaj tych ekspertów od siedmiu boleści. Zawsze podwajaj. Przy 4 ziko rzucaj się na cashout

1

@Albatros W świecie w którym sędziowie pomagają Barcelonie wszystko jest możliwe

1

Jakby Barca jakimś cudem (w alternatywnej rzeczywistości) wygrała tegoroczną LM to czy Xavi powinien zostać?

2

@LM10GOAT Deal z Bayernem. 20 mln i Kimmich w zestawie

1

@BulaKG no chyba, że grasz live. Wtedy jest dostępny

0

@KingLeonidas Wydaje mi sie, ze Fortuna ma całkiem sprawny cashout

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bez zamieszek? Czysta radość? A to nowość w Paryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

35

Ewidentny fejk. Lapcio nigdy by czegoś takiego nie zrobił z kanapeczkami

0

Flick płakał jak oglądał

2

@Culer9002 Jakbym słyszał La Ramble przed każdym meczem z Bayernem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Arys Xaviego, sztabu, bo kogo innego. Jeszcze zrozumiałbym gdyby to pojedynczy piłkarze byli bez formy, ale tu praktycznie cała drużyna nie hula..

0

Fajny kursik na bramke West Hamu w pierwszej połowie. Nie zawiedź mnie Kiwior ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?