53

Dzień 243. Ciężko mi się bronić.. nacierają coraz bardziej... Combo z reklam na La Bambie. Najpierw wydupcy ci reklama na cały ekran, po czym wysunie ci się kolejna, tym razem na pasku od góry i na dokładkę mała reklama w kwadraciku... Akurat w miejscu, gdzie przewijasz kciukiem La Ramble dzięki czemu możesz w nią p̶r̶z̶y̶p̶a̶d̶k̶o̶w̶o̶ kliknąć i wspomóc kochany serwis ಥ_ಥ

0

@ElTomas Z racji, że Krystyna jest zdesperowany, a Tiraspol lubi trochę pofaulować. Zagrałem rzut karny po kursie 3.0

Edit. I za dyszkę wjechałem Ronaldo z co najmniej 2 golami po kursie 4.50

1

@Ojciec5tkidzieci Niestety Youtube urósł do takiego stopnia, że mogą mieć wywalone w opinie użytkowników, bo i tak nie ma alternatywy. To samo było z łapkami w dół.

7

YouTube zaczyna testować coraz wiecej reklam.. Na początku każdego filmiku będzie wyświetlane od 5 do 10 reklam niemożliwych do pominięcia..


2

@Transu96 Spróbuj wyłączyć i włączyć kompa. (nie żartuje)

1

Ja pier xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymonekk Tak. A po zmianie połowy sami wchodzili w te pułapki..

3

Guardiola śmieje się przed Tv. Wiedział kogo nam oddaje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Standardowo, psycha siadła po golu..

1

@damiano16398 Na stronie to live tv i zakładka sport.

0

Totki dały mi trochę zarobić (nie ich zasługa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Teraz moge to wywalić na gol Dembele po kursie 5 xD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODUyMjU2NjYyMzcwMDrSzs51qIgvubQ04e8%3D&source=SB

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjU2NjUzNjgwMTpzZj159mNaLyZ8LD0%3D&source=SB

0

@BulaKG U mnie wszystko cacy.

0

@mat32 Akurat w LM lubi kolekcjonować, bo też rywale przeważnie mocniejsi.

4

O kurcze Gavi w pierwszym, będzie wjeżdżanie w nogi.
PS Żółta karta dla Gaviego po kursie 2.80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub22 Polsat go box masz za 40 ziko na miesiąc. 2x mecz z Interem jeszcze obejrzysz i 3 mecze w lidze przez ten miesiąc. Moim zdaniem worth it.

0

Chyba nowe "mniejsze" reklamy wjechały na rejon xD
https://ibb.co/zJGFbHz

0

@Cvzx Po meczu sobie przypomnisz. (żartuje)

1

Dla zainteresowanych grami.

Dzisiaj o 16 startuje pokaz Nintendo Direct, gdzie zostaną pokazane gry zmierzające na Switcha. (40 minut pokaz)



Natomiast o 24.00 odbędzie się State of Play. Pokazane zostanie dziesięć gier zmierzających na PS4, PS5 i PS VR2. (20minut pokaz)

0

@FC1899Barca Ciekawe po jakim czasie ta Motorola zacznie mulić, daje 1.5 roku. Jak to większość smartfonów na androidzie ;D

8

Wszystko blokują w tym UK :/


0

@Antimadridista_WR Powiedz koledze, że Wujek Google nie boli.

2

@VegetaPolska Jej nagie fotki i tak wyciekły kilka lat temu, więc nic nowego nie pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jakiś świr zagrał Polaków po kursie 1.43 za 50tyś. Będzie piekło ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjU0NTA3NTkwMToG1q6_aFjplIQnPlo%3D

9

@MesQueUnClub96 Jak to nie jest? Na plecach ma napisane Haaland. To musi być on.

18

Hochlandowi przypakowało się trochę.


1

@Kessie To niezły Lewandowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Wreszcie ktoś potrafi dobić tą piłkę do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?