1

@Deeespacito Mniejszym wymiarem kary byłby walkower ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@Nazio87 Tych zlotów już miało być tyle, a kończyły się jak zawsze.

0

@Barca1922 Jeszcze chwila i prawdopodobnie Laporta podpisze to CVC, więc o jakim wstydzie mówisz? ;D

0

@macio_944 Gracze głosują portfelem, a sprzeda się dobrze tak samo jak standardowa wersja nowego Call of Duty po 350 zł.

PS Gdyby Rockstar wydał Gta VI w cenie 400 zł to gra i tak by biła rekordy sprzedażowe :D

7

@Lionel_Messi10 Takie fotazo w komentarzach xD


11

To niezły challenge Peszko


5

Za 20 minut zaczyna się Summer Game Fest. Chyba największe targi growe w tym roku po tym jak E3 zrezygnowało.



Link do Streama.

0

O cie luju, ale bramy zaczęły siadać ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Spokojnie, Lahoz jeszcze wlepi komuś czerwo, żeby nadać meczowi trochę większych emocji i nie zdziwię się, jeżeli to będzie James. Uczepił się jego od początku meczu xD

0

@Hubsao Z czego wszyscy to faworyci po kursie 1.20. Naprawdę trudno było coś nie trafić na tej gali ;D

2

@bartekvisca Rzesza fanów rosnąca przez kilkanaście lat robi swoje. Do tego wszystkiego Esport dokłada swoją cegiełkę, gdzie oglądających można liczyć w milionach.
PS Po tym co piszesz to zgaduje, że jesteś raczej graczem singleplayer, więc nie dziwię się, że trudno ci zrozumieć fenomen tego typu gry.

2

Gdyby szturmowcy ze Star Wars potrafi strzelać.. ;D


0

@ObiektywnyKibic121 Było jasne od początku, że prezentacja będzie skupiać się na grach na nowego VR, więc żadne zaskoczenie ;D Gdyby miało być coś ciekawego to byłoby już wiadomo przed prezentacją ;d

3

No i grubo zaczęto Resident Evil 4 Remake :D

1

Jak ktoś zainteresowany, to za 15 minut startuje State of Play.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bruti Już widzę jak żółw chce sprzedaży Neymara, ale brednie xD

0

@Emhyr A czym mamy się chwalić jak na razie? Plotkami Lewego w Barcelonie?

0

@Marcelinho99

0

@DaPidejpi Zanim Lapcio się ogarnie z tym wszystkim to nie będzie kogo szukać na rynku transferowym i znowu skończymy z jakimś napastnikiem typu 34 letni Morales z Levante ( ͡° ʖ̯ ͡°)

6

Robercik już trenuje marnowanie setek.

8

Rosyjski żołnierz ukradł PS4 jednemu z mieszkańcowi Mariupolu podczas jego nieobecności, po czym pisał do właściciela konsoli żądając hasła, bo chciał sobie pograć w gry z PS Plusa. Taka sytuacja.

0

@marcin62 Na Golu to już standard od dawna. Newsy również można rozbić o kant dupy, dzisiaj napisali o nowej aplikacji Biedronki na smartfony xD

2

Florentino Perez pocałował ten słupek przed meczem. Klątwa została rzucona.

0

@Rust_Cohle a który klub nie miał takiego potencjału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DonAndresFCB Lepiej nie ufać Winicjuszowi w takich meczach. Ja zagrałem BTTS + Benzema z golem po 2.50.

0

@Vebrol I Sevilla klękająca przed West Hamem xD

2

@Kgorecki2500 Za prześcieradłami, ich 3 ostatnie finały zapewniły mi niemałe pieniążki, więc lecę do odcięcia dopóki nie przegrają jakiegoś finału xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?