4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deeespacito Mniejszym wymiarem kary byłby walkower ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@Nazio87 Tych zlotów już miało być tyle, a kończyły się jak zawsze.
0
@Barca1922 Jeszcze chwila i prawdopodobnie Laporta podpisze to CVC, więc o jakim wstydzie mówisz? ;D
0
@macio_944 Gracze głosują portfelem, a sprzeda się dobrze tak samo jak standardowa wersja nowego Call of Duty po 350 zł.
PS Gdyby Rockstar wydał Gta VI w cenie 400 zł to gra i tak by biła rekordy sprzedażowe :D
7
@Lionel_Messi10 Takie fotazo w komentarzach xD
11
To niezły challenge Peszko
5
Za 20 minut zaczyna się Summer Game Fest. Chyba największe targi growe w tym roku po tym jak E3 zrezygnowało.
Link do Streama.
0
O cie luju, ale bramy zaczęły siadać ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Spokojnie, Lahoz jeszcze wlepi komuś czerwo, żeby nadać meczowi trochę większych emocji i nie zdziwię się, jeżeli to będzie James. Uczepił się jego od początku meczu xD
0
@Hubsao Z czego wszyscy to faworyci po kursie 1.20. Naprawdę trudno było coś nie trafić na tej gali ;D
2
@bartekvisca Rzesza fanów rosnąca przez kilkanaście lat robi swoje. Do tego wszystkiego Esport dokłada swoją cegiełkę, gdzie oglądających można liczyć w milionach.
PS Po tym co piszesz to zgaduje, że jesteś raczej graczem singleplayer, więc nie dziwię się, że trudno ci zrozumieć fenomen tego typu gry.
2
Gdyby szturmowcy ze Star Wars potrafi strzelać.. ;D
0
@ObiektywnyKibic121 Było jasne od początku, że prezentacja będzie skupiać się na grach na nowego VR, więc żadne zaskoczenie ;D Gdyby miało być coś ciekawego to byłoby już wiadomo przed prezentacją ;d
3
No i grubo zaczęto Resident Evil 4 Remake :D
1
Jak ktoś zainteresowany, to za 15 minut startuje State of Play.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bruti Już widzę jak żółw chce sprzedaży Neymara, ale brednie xD
0
@Emhyr A czym mamy się chwalić jak na razie? Plotkami Lewego w Barcelonie?
0
@Marcelinho99
0
@DaPidejpi Zanim Lapcio się ogarnie z tym wszystkim to nie będzie kogo szukać na rynku transferowym i znowu skończymy z jakimś napastnikiem typu 34 letni Morales z Levante ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6
Robercik już trenuje marnowanie setek.
8
Rosyjski żołnierz ukradł PS4 jednemu z mieszkańcowi Mariupolu podczas jego nieobecności, po czym pisał do właściciela konsoli żądając hasła, bo chciał sobie pograć w gry z PS Plusa. Taka sytuacja.
0
@marcin62 Na Golu to już standard od dawna. Newsy również można rozbić o kant dupy, dzisiaj napisali o nowej aplikacji Biedronki na smartfony xD
2
Florentino Perez pocałował ten słupek przed meczem. Klątwa została rzucona.
0
@Rust_Cohle a który klub nie miał takiego potencjału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonAndresFCB Lepiej nie ufać Winicjuszowi w takich meczach. Ja zagrałem BTTS + Benzema z golem po 2.50.
0
@Vebrol I Sevilla klękająca przed West Hamem xD
2
@Kgorecki2500 Za prześcieradłami, ich 3 ostatnie finały zapewniły mi niemałe pieniążki, więc lecę do odcięcia dopóki nie przegrają jakiegoś finału xD