3

@skubi99 Na La bombie nie można mówić takich rzeczy kolego. Po tym jak nas dojechali, są zaraz po Realu najbardziej znienawidzonym klubem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

0

@mateusz33 Można i tak. Choć to już nie będzie to samo, jak większość już obejrzy i spoilery będą latać po internecie.

0

Kto wpadł na tak głupi pomysł, żeby nowy sezon Stranger Things wypuścić 7 odcinków na raz, a ostatnie 2 odcinki miesiąc później?! xD

0

Ciekawostka. Ostatni raz kiedy Real przegrał w finale LM było w roku 1981 z Liverpoolem.

0

@Jestjakjest Leao to pozycja Ferrana 'nie znam drogi do bramki" Torresa. Nie widziałem go chyba ani razu na prawym skrzydle

1

@Jakchcesz Dobrze, że chociaż GoW wyląduje na Amazonie ;D

23

Niemcy i dostarczanie broni na Ukraine ;D

5

Sony zapowiedziało seriale na podstawie swoich gier. God Of War dla Amazonu, Horizon dla Netflixa i Gran Turismo (?)


@macio_944

2

@Bartas7VeB Jak Dembele odejdzie, to Raphinha jest pewnym transferem. Nie ma chyba żadnej innej alternatywy.

0

@PatrychoO Jeden i drugi jest siebie wart. Choć z La Ligą faktycznie coś nie halo w ostatnich latach. Sam przestałem oglądać regularnie, mecze Barcy z zespołem z dołu tabeli to już całkiem omijam.. Szkoda czasu, można zrobić coś ciekawszego w tym czasie, niż ziewać przez cały mecz..

4

@Image To zależy od transferów, ale nie nastawiam się na wiele w następnym sezonie. Zapowiadają już kolejną z rzędu rewolucje, a i tak w pierwszym składzie będą grali Alba, Pique i Busi.. Zostaje wiara w młodych.

1

@FCMichalo Na Twitterze. Tutaj mam go zablokowanego, bo spamił niemiłosiernie w trakcie okienek, a na Twitterze on mi wlepił bana 8)
Szkoda, że na La Rambli dalej wyświetlają mi się jego posty z Twittera :/

28

Mbappe z informacją skierowaną do zespołu


1

@matthew_uarcolinsky Mógł pójść do potężnego City, z nimi na pewno wygrałby LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Comentateiro Zostanie w PSG = brak ambicji
Jakby miał przejść do City to już byś pewnie nie pisał o braku ambicji xD
Chłop o ZP nie musi sie martwić, bo może ją na luzie wygrać w PSG. Nie ma aktualnie dużej konkurencji na rynku.

18

Wyciekła fota z negocjacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@vangoor Przez skejpaja się połączył z szatnią.

4

Troszkę wieje u naszych sąsiadów

5

@VegetaPolska Nie porównuj tamtych lat do obecnych, bo to inna bajka ;D

1

@EsteBlanco Czy ty naprawdę uwierzyłeś w premie 300mln? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Kissahomie (° ͜ʖ °)


0

@Medium brzmi jak aktor filmów porno

0

Jak ktoś ma apke Etoto to jest darmowy freebet 10 zł na obstawienie dzisiejszego finału Ligi Europy.

2

@Encore Kij z tym Bruno, Odegaard co się odpalił :o

33

Co poniosło xD


0

kopiuj, wklej i wyślij.

4

@Jakchcesz Ja dostałem bana za napisanie "aha." pod jakimś jego postem, więc nie ciężko trafić u niego na czarną listę ;D

2

@Momals11 Napisał fanatyk Messiego próbujący porównywać go do Dembele xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?