4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@skubi99 Na La bombie nie można mówić takich rzeczy kolego. Po tym jak nas dojechali, są zaraz po Realu najbardziej znienawidzonym klubem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mario96w Z tego co znalazłem to tylko ostatni odcinek trwa dłużej 2.30 h
https://pl.ign.com/stranger-things/49678/news/stranger-things-sezon-4-podano-dokladna-dlugosc-wszystkich-nowych-odcinkow
0
@mateusz33 Można i tak. Choć to już nie będzie to samo, jak większość już obejrzy i spoilery będą latać po internecie.
0
Kto wpadł na tak głupi pomysł, żeby nowy sezon Stranger Things wypuścić 7 odcinków na raz, a ostatnie 2 odcinki miesiąc później?! xD
0
Ciekawostka. Ostatni raz kiedy Real przegrał w finale LM było w roku 1981 z Liverpoolem.
0
@Jestjakjest Leao to pozycja Ferrana 'nie znam drogi do bramki" Torresa. Nie widziałem go chyba ani razu na prawym skrzydle
1
@Jakchcesz Dobrze, że chociaż GoW wyląduje na Amazonie ;D
23
Niemcy i dostarczanie broni na Ukraine ;D
5
Sony zapowiedziało seriale na podstawie swoich gier. God Of War dla Amazonu, Horizon dla Netflixa i Gran Turismo (?)
@macio_944
2
@Bartas7VeB Jak Dembele odejdzie, to Raphinha jest pewnym transferem. Nie ma chyba żadnej innej alternatywy.
0
@PatrychoO Jeden i drugi jest siebie wart. Choć z La Ligą faktycznie coś nie halo w ostatnich latach. Sam przestałem oglądać regularnie, mecze Barcy z zespołem z dołu tabeli to już całkiem omijam.. Szkoda czasu, można zrobić coś ciekawszego w tym czasie, niż ziewać przez cały mecz..
4
@Image To zależy od transferów, ale nie nastawiam się na wiele w następnym sezonie. Zapowiadają już kolejną z rzędu rewolucje, a i tak w pierwszym składzie będą grali Alba, Pique i Busi.. Zostaje wiara w młodych.
1
@FCMichalo Na Twitterze. Tutaj mam go zablokowanego, bo spamił niemiłosiernie w trakcie okienek, a na Twitterze on mi wlepił bana 8)
Szkoda, że na La Rambli dalej wyświetlają mi się jego posty z Twittera :/
28
Mbappe z informacją skierowaną do zespołu
1
@matthew_uarcolinsky Mógł pójść do potężnego City, z nimi na pewno wygrałby LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Comentateiro Zostanie w PSG = brak ambicji
Jakby miał przejść do City to już byś pewnie nie pisał o braku ambicji xD
Chłop o ZP nie musi sie martwić, bo może ją na luzie wygrać w PSG. Nie ma aktualnie dużej konkurencji na rynku.
18
Wyciekła fota z negocjacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@vangoor Przez skejpaja się połączył z szatnią.
4
Troszkę wieje u naszych sąsiadów
5
@VegetaPolska Nie porównuj tamtych lat do obecnych, bo to inna bajka ;D
1
@EsteBlanco Czy ty naprawdę uwierzyłeś w premie 300mln? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Kissahomie (° ͜ʖ °)
0
@Medium brzmi jak aktor filmów porno
0
Jak ktoś ma apke Etoto to jest darmowy freebet 10 zł na obstawienie dzisiejszego finału Ligi Europy.
2
@Encore Kij z tym Bruno, Odegaard co się odpalił :o
33
Co poniosło xD
0
kopiuj, wklej i wyślij.
4
@Jakchcesz Ja dostałem bana za napisanie "aha." pod jakimś jego postem, więc nie ciężko trafić u niego na czarną listę ;D
2
@Momals11 Napisał fanatyk Messiego próbujący porównywać go do Dembele xD