0

@bartas97 Fame MMA z tego co kojarzę również miało taką walkę w planach.

0

@masq Triggerujesz klubowiczów Messiego na La Rambli, czego się spodziewałeś ;D

1

@kuba1794 od 27 wrzesnia

0

@PatrychoO Jak zobaczy za jakieś siano będzie musiał tutaj grać to mu sie odechce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gaz Widzę, że kolega to chyba sam opłaci Króla Złotego :D

0

Krycha już się odpala xD

9

Alternatywa na zdobycie nowych kart graficznych przy obecnych cenach


9

@marcin62 Ten wzrost popularności jest spowodowany wydaniem serialu anime Cyberpunk Edgerunners ;)

1

@DawidekFCB Tak jak w Fifie 15 dobijałem do tysiąca godzin, tak z kolejnym częściami grałem coraz mniej i mniej. Przejadło mi się totalnie granie w UT. W tym roku znowu zagram sobie te 10h przez EA PLAY i będę miał pewnie dosyć.

0

@kuz Ea play jest teraz za 5 ziko. Będziesz miał dostęp do 10 godzin gry od 27 września. Polecam, w poprzednim roku po ograniu tych 10 godzin odechciało mi się kupować Fify xD

6

@Kusco15 Jak to cosplay Zełenskiego.

5

@Emhyr Udajesz, co nie? Sam zapracował sobie na to bankructwo. Nie ważne jak to dobrym był zawodnikiem... Dobrze, że ogarnął się.

0

Korzysta ktoś może z Aromatyzera? Sprawdzają się dobrze w średnich pokojach? Warte zakupu?

18

Jakoś inaczej zapamiętałem tych piłkarzy


1

@AlphaNumeric No raczej tak średnio xD Teraz Markowi coś przeskoczyło w dobrą stronę, zobaczymy na jak długo.

2

@taris Zdecydowali również, że anulują nowe GTA :/


https://x.com/Gutssssss_/status/1571849183006527489

5

@matino Milan-Napoli

2

@FC1899Barca Byku, nawet w tym poście w odpowiedziach masz napisane, że to testing build. Grywalną wersje opublikuje, jeżeli nie dogada sie z Rockstarem.


0

@masq Nie no, bez przesady. Mecze ze spadkowiczami w La Liga to dalej giga nudy :d

0

@Kamiloza91 Na stadionie Atletico nie wygrali od 3 spotkań, to już coś. Może uda się kontynuować passę. Szczególnie, że Atletico teraz po przegranym meczu.

3

@FC1899Barca hahahahaha

1

@Croocers a nie Hiszpan? xD

0

@Transu96 nie warto, uwierz mi.. Ale jak odpalisz twittera, to nie trudno na to trafić..

0

@kuz i to podobno nie pierwsza taka sytuacja w Krośnie..

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi Nie bez powodu wersja na Xone jest tańsza, bo jedziesz na starej wersji :D Może jest możliwość dokupienia upgrade do XSX, ale nie wydaje mi się.
PS Szkoda kasy na tego Battlefielda. Zaraz wychodzi nowy Cod i dobrze się zapowiada + open beta będzie do zagrania w tym miesiącu

0

@DaPidejpi Nie, trzeba kupić wersje cross gen.

PS Na xboxie to serwer nawet nie zapełni się tymi 128 graczami xD

1

@Kessie Zobaczył Grealisha i przestraszył sie. Też bym podobnie zareagował :/

36

Szybkie podsumowanie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?