4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 Fame MMA z tego co kojarzę również miało taką walkę w planach.
0
@masq Triggerujesz klubowiczów Messiego na La Rambli, czego się spodziewałeś ;D
1
@kuba1794 od 27 wrzesnia
0
@PatrychoO Jak zobaczy za jakieś siano będzie musiał tutaj grać to mu sie odechce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gaz Widzę, że kolega to chyba sam opłaci Króla Złotego :D
0
Krycha już się odpala xD
9
Alternatywa na zdobycie nowych kart graficznych przy obecnych cenach
9
@marcin62 Ten wzrost popularności jest spowodowany wydaniem serialu anime Cyberpunk Edgerunners ;)
1
@DawidekFCB Tak jak w Fifie 15 dobijałem do tysiąca godzin, tak z kolejnym częściami grałem coraz mniej i mniej. Przejadło mi się totalnie granie w UT. W tym roku znowu zagram sobie te 10h przez EA PLAY i będę miał pewnie dosyć.
0
@kuz Ea play jest teraz za 5 ziko. Będziesz miał dostęp do 10 godzin gry od 27 września. Polecam, w poprzednim roku po ograniu tych 10 godzin odechciało mi się kupować Fify xD
6
@Kusco15 Jak to cosplay Zełenskiego.
5
@Emhyr Udajesz, co nie? Sam zapracował sobie na to bankructwo. Nie ważne jak to dobrym był zawodnikiem... Dobrze, że ogarnął się.
0
Korzysta ktoś może z Aromatyzera? Sprawdzają się dobrze w średnich pokojach? Warte zakupu?
18
Jakoś inaczej zapamiętałem tych piłkarzy
1
@AlphaNumeric No raczej tak średnio xD Teraz Markowi coś przeskoczyło w dobrą stronę, zobaczymy na jak długo.
2
@taris Zdecydowali również, że anulują nowe GTA :/
https://x.com/Gutssssss_/status/1571849183006527489
5
@matino Milan-Napoli
2
@FC1899Barca Byku, nawet w tym poście w odpowiedziach masz napisane, że to testing build. Grywalną wersje opublikuje, jeżeli nie dogada sie z Rockstarem.
0
@masq Nie no, bez przesady. Mecze ze spadkowiczami w La Liga to dalej giga nudy :d
0
@Kamiloza91 Na stadionie Atletico nie wygrali od 3 spotkań, to już coś. Może uda się kontynuować passę. Szczególnie, że Atletico teraz po przegranym meczu.
3
@FC1899Barca hahahahaha
1
@Croocers a nie Hiszpan? xD
0
@Transu96 nie warto, uwierz mi.. Ale jak odpalisz twittera, to nie trudno na to trafić..
0
@kuz i to podobno nie pierwsza taka sytuacja w Krośnie..
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi Nie bez powodu wersja na Xone jest tańsza, bo jedziesz na starej wersji :D Może jest możliwość dokupienia upgrade do XSX, ale nie wydaje mi się.
PS Szkoda kasy na tego Battlefielda. Zaraz wychodzi nowy Cod i dobrze się zapowiada + open beta będzie do zagrania w tym miesiącu
0
@DaPidejpi Nie, trzeba kupić wersje cross gen.
PS Na xboxie to serwer nawet nie zapełni się tymi 128 graczami xD
1
@Kessie Zobaczył Grealisha i przestraszył sie. Też bym podobnie zareagował :/
36
Szybkie podsumowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika