4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Hochlandowi przypakowało się trochę.
1
@Kessie To niezły Lewandowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Wreszcie ktoś potrafi dobić tą piłkę do bramki
0
Słodki Jezu, tylko nie Ferran...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@taris Ja kupuję. Ostatni iPhone, którego miałem to byl "X" i głupi ja później przesiadłem się na androidy. Nigdy więcej.
0
@Kgorecki2500 O kur.. recenzowanie każdego odcinka xD Jakich ja czasów dożyłem.
9
Chyba zacznę liczyć ile razy komentatorzy wymienili imię Roberta w tym meczu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi @Kgorecki2500 Nie mam pojęcia. Nie zdziwiłbym się, gdyby to było tylko dla nowych użytkowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5
Z okazji Disney+ Day. Disney oferuje miesiąc abonamentu za 7 ziko, jeżeli ktoś zainteresowany :) Promocyjna cena będzie dostępna od jutra i będzie obowiązywać do 20 września.
1
@Wilczeq Jak przypomnę sobie z kim dzisiaj gramy to dalej jestem znudzony xD
1
@ranger3120 Było rozdzielić kase na pół i grać na solo kuponie ten Bayern ;D
0
Hattrick Lewego po kursie 5.25 na STS. Kusi, oj kusi.
0
oł jea i 2 karteczki Chelsea 8)
0
2 kartki dla Chelsea po kursie 2.60 na fortunie jak ktoś nie ma co zrobić z kasą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM a gol w pierwszej połowie był po 3.20 :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODk5MDEyMjQ5NjA1ODUwMDqraKu-zThAG-mnp9A%3D&source=SB
2
@Joe_Pesci Wreszcie. Dawno nie było porządnej zimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@J4no Dobra dobra. Gdyby był fanem Barcy to jeszcze byś go bronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Rick i Morty reklamują nowego God of War ;D
1
@jacobFCB Ale to już chyba potwierdzone, że ma być musicalem... i bardzo dobrze. Szczególnie, że Harley Quinn ma zagrać Lady Gaga. Ma być psychodelicznie.
Sukcesu jedynki nie powtórzy, jeżeli będą trzymali się tego samego schematu i chwała im za to. Nie potrzeba nam tu odgrzewanego kotleta.
12
Zemsta Lewego.
8
@Kgorecki2500 Nie grzesz. Brytyjska kuchnia jest jedną z najgorszych kuchni ;D "Fish and chips" i angielskie śniadanie to jedyne co im się udało.
5
@Pitinho Harry Maguire to mój GOAT. I nic ci do tego 8)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Lewy gol o godzinie 21.37 Prayge
1
Hochland się skończył
14
@Mns21 Piketowi z wiekiem odkleja się coraz bardziej.