4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A reszta to już historia
0
@barcanawieki Znalazłem chyba odpowiedź na twój problem.
Musisz zainstalować wszystkie pakiety oprócz multiplayer pack 2
https://ibb.co/myfgzqg
2
@barcanawieki Spróbuj wyłączyć i włączyć Coda.
PS Jak pakiet ci się pobrał to pamiętaj, że musi się jeszcze zainstalować.
0
@Solmyr Akurat Filmweb to jest jeden wielki wylew. Przy większych premierach przeważnie tak to wygląda na tym portalu, spamowanie "jedynkami" albo "dziesiątkami" xD Na szczęście Imdb stara się trzymać poziom..
0
@Image Jeden rabin powie tak, a inny powie nie. Jeżeli nie znudziła ci się formuła z poprzednich części to pewnie będziesz dobrze się bawił. Ja niestety bardziej się męczyłem niż miałem z tego fun i odpuściłem sobie po 15h.
1
@Kgorecki2500 Podobno mają zrezygnować z elementów RPG, więc jest jakieś tam światełko w tunelu
5
Ubisoft oficjalnie potwierdził, że następna odsłona serii Assassin’s Creed to Mirage. Akcja gra będzie osadzona w średniowiecznym Bagdadzie. Mam nadzieje, że seria wróci na dobre tory.. Nie no żartuje, to będzie dalej generyczny sandbox od Ubi ;d
2
Taka ciekawostka
1
@Toretto Panele są bardzo proste w montażu (na zatrzask), nic nie trzeba rozkręcać i są z tego samego materiału co biały panel.
0
@PeteR10 Jako, że Leo najprawdopodobniej grałby od dechy do dechy to jestem sceptycznie nastawiony na jego powrót. Nie po to drużyna uczyła się grać bez Messiego, żeby potem wrócić znowu do szukania jednego piłkarza na boisku..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oho, syndrom Kumana włącza się Xaviemu ;D
1
@TheNekro94 Fleabag, świetna komedia.
19
Aż przypominały mi się stare czasy, kiedy grało się w Halo albo Fife na Xboxie 360. Cała skrzynka byla zawalona wyzwiskami ;D
4
Messi to ty?
Dembele to chyba przed meczem z Juve obejrzał 24 godzinną kompilacje goli Messiego ;D
2
@shahman On zawsze tak wygląda w presezonie ;D
0
@pazio23 Mapy Google.
0
Pany, gdzie można dobrze zjeść w Trójmieście w jakiś umiarkowanych cenach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Auć
1
@hazo428 Przecież Barca i Juve są "związani" z Pesem, więc nic dziwnego, że ich stadiony (i nie tylko) są niedostępne w Fifie ;D
1
@barcanawieki Tych przecieków było tyle, że już nawet nie warto czytać
3
Brazylia wychodząca z..
0
@Azi Sam musiałem skorzystać z Orlenu dwa razy i czas przesyłki to żarcik lekko mówiąc.
1
@Zoker Pop Science- Astrofaza
Tech week -Kuba Klawiter
Time Warp- arnh.eu
17
Polacy pierwsi strzelają? Zaczynam mieć flashbacki z poprzedniego meczu xD
1
@Kgorecki2500 Ta jedna małża to element dekoracyjny? ;D
0
@ZwyklyKibicBarcy04 W ostatnim meczu wychodzili drugim składem, wiec dzisiaj powinna być jazda na całego 5-1
0
@Roobo Przecież Kessiego będzie można postawić na ŚPD.
PS Busi i tak będzie grał większość meczów..
0
@MrPGG To samo było z obiecankami na temat Haalanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)