4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Rl9k1nG Konsola, nie trzeba się martwić wymaganiami sprzętowymi gier przez kolejne 5 lat (albo i więcej)
1
@Czak18 Nie, nie będzie działał z PS4.
0
@bartekvisca Wczoraj PS5 z Fifa 23 i dodatkowym padem w rtveuroagd było po 3300 zł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tristan87 Dobra dobra. Fotka zrobiona i można wracać na chatę.
1
@kuba1794 Patrząc na to, że podnieśli ceny Iphone 13 po premierze 14'ki to bym się raczej nie nastawiał na promke starszych modeli xD
3
@Kalipso Ogólnie to już chyba nie pierwsza taka sytuacja, że nie wiadomo co się z nim dzieje.
0
@Nano22 8 listopada. A tak poza tym to po co kupowałeś, jeżeli ma być od pierwszego dnia w Game Passie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ter Stegen co obronił :D
14
@Oskar00 -"Komentarz Sponsorowany"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kusi postawić na czerwoną kartkę jak mają się tak dalej tłuc na boisku. Szczególnie, że Treimanis lubi rozdawać czerwa (kurs 3.90) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale Clown Fiesta xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeeest Krycha żółta karteczka xD
1
Oni nie wiedzą co zrobić z tą piłką xD
2
Zgubił piłkę LMAO
1
@Kgorecki2500 Po żółtą Krycha! Do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sau_Ron Teraz udajemy idiotów, którzy nie potrafią grać w piłke. Taki jest zamysł Michniewicza, dzięki czemu nasi rywale w grupie na MŚ nas kompletnie oleją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ArterkHD Kupując Ea play masz dostęp do gry od 27 września na 10 godzin gry, a nie 10 godzin wcześniej ;D
0
@Mixtape Szkoda pamięci na dysku na tego screena :)
1
@daniel32778 Ładnie to go grawitacja na murawę ściągnęła, bo w trakcie strzelania bramki Krystyna leżała na murawie.
3
Sportowe wyebanie 5 ziko. Ronaldo strzeli co najmniej dwie bramki po kursie 7.50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LionelM95 A mnie irytują punktualni.. Nauczcie się spóźniać :)
4
@Medium Ma końcówkę nicku –inho. On wie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@katalonczyk112 Nie.
0
@bartas97 Fame MMA z tego co kojarzę również miało taką walkę w planach.
0
@masq Triggerujesz klubowiczów Messiego na La Rambli, czego się spodziewałeś ;D
1
@kuba1794 od 27 wrzesnia