4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Jedno i drugie.
7
@koksik2700 Beczunia jest toczona, a ty coś mówisz o miłości do klubu w XXI wieku. Bajeczki dla dużych chłopców xD
0
@Marcin91fcb Chyba tak samo jak nasi kibice na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@KrychaFCB No akurat Eryczek tym razem to ładnie po nas pojechał ;D
0
@czółkovsky Psycha is gone.
5
@MrCule_X Rozumiem. Wszyscy winni, tylko nie Xavi.
7
" które bardzo drogo nas kosztowały." Dobrze powiedziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@michal26 A tak dla beki dałem ocene 1.0
Sorki.
1
@Borry Wenger. I tak śmiechem żartem, mógłby ładnie ogarnąć naszych młodych.
0
@Uukasz_93 Xavi.
1
"Pracowaliśmy nad różnymi opcjami gry w ataku i obronie, aby zaskoczyć rywali. Musimy być odważni" - Xavi przed meczem [Barça TV]
( ͡° ͜ʖ ͡°) To ich zaskoczył. Nie spodziewali się takiej autostrady do bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcanawieki Przeczytałem. "Marc wyjdz ze mnie" xDD
1
Ale by tu Roberto teraz wjechał skorpionem w 96 minucie :/
1
6 obrońców na murawie ✓ Leżakowanie na murawie od 70 minucie ✓
0
Przynajmniej żółtko Dembele siadło po 3.50. Będę miał się w co wypłakać.
0
i cyk. Obrońca wchodzi za napastnika xD
0
Fajne zmiany. Szkoda, że o 30 minut za późno.
0
Spokojnie. Dembele zaraz puści pocisk ziemia-powietrze z 40m,a Roberto zayebie skorpiona w 94 minucie.
4
70 minuta. Można zacząć leżakowanie na murawie.
0
Wyczuwam drugą bramkę Bombele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pierrrr, Pique xDDDD Nie wierze w chłopa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Miło, że przypomniał ile nas on kosztował xD
1
@Batys Przecież oni się dopiero odezwali po golu xDDDD
0
Barca nie zasługuje na takiego kapitana jak Bombele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi znowu perfekcyjnie przygotowany taktycznie do meczu z mocniejszym rywalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)