1

@BulaKG Jedno i drugie.

7

@koksik2700 Beczunia jest toczona, a ty coś mówisz o miłości do klubu w XXI wieku. Bajeczki dla dużych chłopców xD

0

@Marcin91fcb Chyba tak samo jak nasi kibice na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@KrychaFCB No akurat Eryczek tym razem to ładnie po nas pojechał ;D

0

@czółkovsky Psycha is gone.

5

@MrCule_X Rozumiem. Wszyscy winni, tylko nie Xavi.

7

" które bardzo drogo nas kosztowały." Dobrze powiedziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@michal26 A tak dla beki dałem ocene 1.0
Sorki.

1

@Borry Wenger. I tak śmiechem żartem, mógłby ładnie ogarnąć naszych młodych.

0

@Uukasz_93 Xavi.

1

"Pracowaliśmy nad różnymi opcjami gry w ataku i obronie, aby zaskoczyć rywali. Musimy być odważni" - Xavi przed meczem [Barça TV]
( ͡° ͜ʖ ͡°) To ich zaskoczył. Nie spodziewali się takiej autostrady do bramki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@barcanawieki Przeczytałem. "Marc wyjdz ze mnie" xDD

1

Ale by tu Roberto teraz wjechał skorpionem w 96 minucie :/

1

6 obrońców na murawie ✓ Leżakowanie na murawie od 70 minucie ✓

0

Przynajmniej żółtko Dembele siadło po 3.50. Będę miał się w co wypłakać.

0

i cyk. Obrońca wchodzi za napastnika xD

0

Fajne zmiany. Szkoda, że o 30 minut za późno.

0

Spokojnie. Dembele zaraz puści pocisk ziemia-powietrze z 40m,a Roberto zayebie skorpiona w 94 minucie.

4

70 minuta. Można zacząć leżakowanie na murawie.

0

Wyczuwam drugą bramkę Bombele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja pierrrr, Pique xDDDD Nie wierze w chłopa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Miło, że przypomniał ile nas on kosztował xD

1

@Batys Przecież oni się dopiero odezwali po golu xDDDD

0

Barca nie zasługuje na takiego kapitana jak Bombele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi znowu perfekcyjnie przygotowany taktycznie do meczu z mocniejszym rywalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?