4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Emhyr Pani sprzątaczka co podsłuchała :o
15
@taris Oni siedząc w szatni mają zapętlone klaskanie Zidane na głośnikach
0
@karci0 Wynik do 90 minuty.
Jak korzystasz z fortuny to niżej masz Zwycięstwo (razem z dogrywką) i Real wtedy jest po kursie 2.40
0
Sterling pogubił się w scenariuszu to on ma upadać na murawę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dias co wjechał saniami xDDD
1
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. Tak można podsumować ostatnie 5 minut City xD
0
Benzyna dzisiaj na dieslu
0
Już myślałem, że nie wspomni o Robercie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BartqRKO Dla mnie to wygląda po prostu na głupie podkreślenie pod nickiem. Wiele osób tak robi xD
Dla przykładu ten Ax1le również podobnie zrobił.
35
Dziura w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/modamsshe/status/1521300374912749568
0
Żeby ten Wielki Emery nie odstawił zaraz maniany jak w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Chyba wykrakałem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Matelel Nie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@Emhyr Fotka zrobiona. Można wracać na chate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie po sionym :(
0
Wczoraj była strzelanina w LM to dzisiaj nudy? 2-0, 1-1
( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Nie ma żółtej kartki za zagranie ręką?
0
@Jestjakjest A to jakieś zaskoczenie? ;D
1
@mrboom Akurat to wiele osób tak robiło ;D
7
@WisniaKala Mój znajomy w podstawówce nakładał rajstopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MSN1998 Nie czuć. U mnie dentysta męczył się z zębem ponad godzinę i ani razu nie poczułem bólu. Daj sobie czas jak dostaniesz znieczulenie, jeżeli będziesz coś jeszcze czuł po po znieczuleniu poinformuj dentystę, znieczuli bardziej :)
0
@Antimadridista_WR Wjechanie saniami= groźna kontuzja.
Kolega niech przeczyta abecadło internetu, bo ja tu nigdzie nie piszę, żeby go połamać.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką przystojniaku. Buziaczki :*
PS Internet napędzany jest chomikiem w kołowrotku. Jest dobrze karmiony.
2
@DaPidejpi O kur*wa, peron 9¾, ale jaja :o
1
Ogólnie to nie jestem za Realem, ale za to co odwalał Foden w ostatnim meczu z Atletico mam nadzieję, że ten Real się po nich przejedzie, a Casemiro mu wjedzie saniami w nogi za te symulki :)
0
@DonAndrzejos Nie zobaczę, nie uwierzę. O tej rewolucji to już słyszę od kilku lat i jakoś nie może dojść do niej.
21
I tak co sezon xD
https://x.com/jaceksta/status/1518528915970695169
8
Co tam się.. xD