6

@Emhyr Pani sprzątaczka co podsłuchała :o

15

@taris Oni siedząc w szatni mają zapętlone klaskanie Zidane na głośnikach

0

@karci0 Wynik do 90 minuty.
Jak korzystasz z fortuny to niżej masz Zwycięstwo (razem z dogrywką) i Real wtedy jest po kursie 2.40

0

Sterling pogubił się w scenariuszu to on ma upadać na murawę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dias co wjechał saniami xDDD

1

Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. Tak można podsumować ostatnie 5 minut City xD

0

Benzyna dzisiaj na dieslu

0

Już myślałem, że nie wspomni o Robercie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BartqRKO Dla mnie to wygląda po prostu na głupie podkreślenie pod nickiem. Wiele osób tak robi xD
Dla przykładu ten Ax1le również podobnie zrobił.


35

Dziura w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/modamsshe/status/1521300374912749568

0

Żeby ten Wielki Emery nie odstawił zaraz maniany jak w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Chyba wykrakałem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Matelel Nie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@Emhyr Fotka zrobiona. Można wracać na chate ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie po sionym :(

0

Wczoraj była strzelanina w LM to dzisiaj nudy? 2-0, 1-1
( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

Nie ma żółtej kartki za zagranie ręką?

0

@Jestjakjest A to jakieś zaskoczenie? ;D

1

@mrboom Akurat to wiele osób tak robiło ;D

7

@WisniaKala Mój znajomy w podstawówce nakładał rajstopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MSN1998 Nie czuć. U mnie dentysta męczył się z zębem ponad godzinę i ani razu nie poczułem bólu. Daj sobie czas jak dostaniesz znieczulenie, jeżeli będziesz coś jeszcze czuł po po znieczuleniu poinformuj dentystę, znieczuli bardziej :)

0

@Antimadridista_WR Wjechanie saniami= groźna kontuzja.
Kolega niech przeczyta abecadło internetu, bo ja tu nigdzie nie piszę, żeby go połamać.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinką przystojniaku. Buziaczki :*

PS Internet napędzany jest chomikiem w kołowrotku. Jest dobrze karmiony.

2

@DaPidejpi O kur*wa, peron 9¾, ale jaja :o

1

Ogólnie to nie jestem za Realem, ale za to co odwalał Foden w ostatnim meczu z Atletico mam nadzieję, że ten Real się po nich przejedzie, a Casemiro mu wjedzie saniami w nogi za te symulki :)

0

@DonAndrzejos Nie zobaczę, nie uwierzę. O tej rewolucji to już słyszę od kilku lat i jakoś nie może dojść do niej.

21

8

Co tam się.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?