4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 No wiesz, Holender. To daje +100 do przekonania Kumana, że się nada do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Depaya jeszcze trzyma po przegranym meczu z Bayernem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pawel13sz Zawsze kiedy obstawiam gola przeciwnej drużyny to nagle Barcelona potrafi nie tracić bramki :)
0
@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Kolejna Forza w którą pogram 2h po czym wyrzucę do kosza xD
3
Garcia dostaje dzisiaj wylewu, dzięki czemu Falaco strzela gola po kursie 3.30 tak o
3
Pixar pokazał trailer spin-offu serii Toy Story, gdzie głównym bohaterem będzie Buzz. Wygląda to ciekawie, nie powiem :D
2
@FC1899Barca Ten filmik to ma z tysiąc lat ;D
0
@tomek8756 ale ty akurat lubisz oglądać chyba takie drama teen, bo nawet kojarzę cię z wrzucania aktorek z takich seriali :D
A serial oglądałem 2 lata temu. Na fw wystawiłem ocenę 5 z dopiskiem gimbaza. Już nie pamiętam dlaczego, najwidoczniej nie do mnie było to kierowane ;D
2
@IronSanHybrid Nie oglądaj "You", to thriller dla nastolatek ;D
3
@IronSanHybrid Swój chłop, nie poszedłeś jak owieczka za resztą ;D
2
@Vebrol Tak jak @Viajero napisał. Taki Klopp by na luzie nastawił naszych zawodników psychicznie, czyli to co najbardziej szwankuje w tej drużynie, bo ci piłkarze mają umiejętności, a wychodzą do tych meczy jakby chcieli, a nie mogą..
7
@PatrychoO Aż mi się przypomniało chłop z La Rambli, który robił ołtarzyk przed TV przy każdym meczu i wrzucał screena xD
1
Ale kotlecik z tego Aguero :)
0
@Bobo25 Akurat. Po pierwszej połowie nie będziesz chciał już patrzeć na ten mecz ;D
0
Coś przegapiłem? Jeszcze wczoraj kurs na Barce był wyższy, teraz niższy od Realu. Benzema nie zagra?
0
Kursik po 1.50, że walka się skończy w pierwszej rundzie? Jak to nawet nie pewniaczek, to żyła złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Umarł. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ElPonczato kogo?
1
@PatrychoO O, to jutrzejszy mecz jest o 16. Dobrze wiedzieć xD
0
@TylkoBarca7273 Jakoś po 22.
0
@donleo12 Co? Myślałem, że to tylko taki mem xD
1
@ranger3120 Mam dokładnie ten sam procesor i kartę ;D Mogę ci śmiało powiedzieć, że jest na to mała szansa. Wypadałoby procesor odświeżyć. Ja dałem sobie spokój i wolałem kupić konsole, przynajmniej mam spokój i nie musze patrzeć na wymagania gier.
0
@ranger3120 Pewnie miesiąc przed premierą, ale nie licz na to, że będą to niskie ;D
2
@ElKamil Jaki wałek byczku. Gol Furth po kursie 2.0 wchodzi jak w masełko ;d
0
Jak to jest, że Borussia co sezon ma u siebie szpital..
1
@JimMorrisonFCB Oby nie :) Tam nie ma dla nich miejsca.
0
@!34RC3!_0N4 -2.5 gola weszło jak w masełko EZ
0
@DaPidejpi ty masz problemy ze wzrokiem gościu.
0
@DaPidejpi No właśnie ty wyglądasz na tego co ćpie Copium, jeżeli uważasz to za idealne odświeżenie. Może przejrzysz na oczy, kiedy Tommy trafi do Fortnite jako nowa postać xD
PS Nie zapomnij złożyć preordera na Remaster GTA V. Klimat jak i fizyka został zachowany, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)