4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkN
https://x.com/Messimaniacas_/status/1459284999262425094
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcelonaLM ja byłem dzisiaj w Zabce i była tylko jedna osoba :)
2
@kkbarca Zauważył, że kamera była na niego skierowana. Nie dajcie się zwieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Kurła, wszędzie o tym marszu. Trzeba chyba sobie odpuścić na dzisiaj internety ;d
4
@PatrychoO Za rok wrzucą do Epic game store za frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Joe_Pesci Co? One zawsze tyle kosztowały :D Z tego co kojarzę to jak były promocje to zjeżdżali do 5 ziko.
0
Pojawiają się pierwsze długie gameplaye Elden Ring. Dla mnie równie dobrze mogliby to nazwać Dark Souls 4 :D
@clyde
0
@Songo91 Nie gramy w Premier League, nie posiadamy Szejka. Jakoś trzeba się odbić od dna.
1
@Joe_Pesci San Andreas będzie jutro w gamepassie, jak ktoś jest zainteresowany -4zł
1
@Rewolucja123 Więcej kamerzystów w tym klubie niż zdrowych piłkarzy ;D
1
Z odmładzania kadry do jej postarzania :D Ja bym jeszcze Mascherano ściągnął z emerytury. Może wejdzie za Busiego.
2
@VegetaPolska To, że Rockstar nie pokazał żadnego gameplayu z gry pokazuje tylko, że sami nie byli z tego dumni. Łapcie trailer i zamawiajcie.
Założę się, że bugi z podstawowych części zostały przeniesione do remasterów. Moderzy znowu będą musieli łatać.
7
@hoeniker To tylko numer.. Taki Denis Suarez również latał z 6.
6
Jeszcze trochę to Xavi ustawi kontrolę rodzicielską na konsoli dla Dembele :(
1
@Sulimo Zombie SS sobie obczaj, jeżeli nie oglądałeś. Ma coś w sobie ciekawego. W dodatku norweska produkcja.
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991
2
@Sulimo Ja lubie czasem sobie odpalić po piwku takie bezsensowne gówienko. Ostatnio oglądałem Zombiebobry, polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Zombiebobry-2014-691923
1
@Objectivo Cóż za zaskoczenie. Dojenie krowy rozpoczęte, ciekawe na którym sezonie się zatrzymają :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pikass14 6 to jest bardziej dla firm. 5 powinna być okej do domowego użytku.
1
@Bocheno1 To może skończyć się depresją, jak Xaviemu nie wyjdzie :/
1
@Rewolucja123 Ty, coś się popsuło. To nie Xavi.
6
@DaPidejpi Zajechał rumaka. Ręka musi odpocząć :D
1
@Rewolucja123 Admin to chyba podwyżkę dostanie za ten spam na Twitterze ;D
2
@chavez Nowy kontrakt już w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Ta, wprowadzić zasadę mówiąca o zakazie uśmiechania się po przegranym meczu przez następne 24h. Natomiast w przypadku uronienia łzy, piłkarz dostaje plusik do dzienniczka
0
@PatrychoO Jakoś kompletnie nie czuje satysfakcji z gry. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć co mi w niej pasuje..
Najlepsze jest to, że to już trzecia Forza, którą kupiłem i zawsze tak samo się kończyło, głupi ja. Dobrze, że tym razem tylko -4zł ;D
1
@Nazio87 Ja już jestem po prawie 2 godzinach i jako osoba, która nie jest jakimś giga fanem ścigałek mogę śmiało powiedzieć, że raczej drugi raz nie odpalę xD Sprawdzę jeszcze multi, ostatnia nadzieja ;d Dziękuję za uwagę.
PS Gra jest śliczna.
1
@eydeem Minecraft 2D w takim giga skrócie.
2
@kiper09 Aha. Kompletnie ich nie znasz, więc oceniasz ich prace na podstawie wyglądu i wieku. Zajebiście xD