4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krystian1588 Tomasz Karolak, wybitna rola.
1
@Fenyx Akurat Vallhala ma chyba oddzielna wersję gry. To nie jest patch. Tylko cos jak dwie oddzielne gry na PS4 i PS5.
1
@Fenyx next gen patch powinien się pobierać automatycznie jako aktualizacja do gry pod warunkiem, że masz gre zainstalowana
4
@Mns21 Co roku to samo.. A ludzie jak głupi. Chyba sam wydrukuje wyniki ZP i zrobię zdjęcie w ciemny pokoju aparatem 2 mpix, bo to dodaje wiarygodności xD
80
Już zacieram rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@kkbarca Pedri jaka mina na końcu - Co jest kur.. gdzie Kuman? xD
0
Ewidentnie za długo trwa ta passa wygranych meczy Napoli. Trzeba chyba postawić na nich kuponik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kwiatek67 nie nie, wydaje mi się, że będzie chłopakiem od podawania wody. Będzie mógł robić pranki z butelką wody
2
@PatrychoO Mogliby dać jakiemuś Winicjuszowi tą ZP przynajmniej byłoby zabawniej.
0
@SinMistico xD Tak, ciekawi mnie czy pani sprzątająca kibelki na Camp Nou się pożegna. Jeśli tego nie zrobi to na pewno Kuman miał z nią kosę..
3
@MesQueUnClub96 Zatrudnienie swojego kumpla na stanowisko "tymczasowego" trenera to była fantastyczna decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mathew86 Chce zobaczyć twoją mine jak Roberto będzie wychodził w pierwszym składzie :)
0
@GeraltzKatalonii Przybliżyłem na maksa i dalej nie wiem kto to jest xD To jest Sanchez?
1
@Piernik Właśnie, że nie. Co poniektórzy są tak zapatrzeni w niego, że nawet gdybyśmy spadli do 2 ligi to by mówili, że to nie jego wina, tylko piłkarzy
0
@kkbarca Ta, to teraz będzie slodzenie wszystkim, a Xavi na każdy trening będzie przynosił po lizaku dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AllBundy Zależy na jakiego piłkarza były by wydane te 100 mln..
1
@don'T.R.I.P.e Po Laporta wszystkiego można się spodziewać :)
2
@PatrychoO Sztanga i Roberto to na start dostaną przedłużenie kontraktów na 5 lat
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Coutinho007 Gorzej jak Xavi nie wypali. Odnoszę wrażenie, że co poniektórzy uważaj go za ostatnią deską ratunku klubu.
0
@macio_944 Aha, czyli szukanie na gwałt.. Cały Lapcio, ciekawe czy ma plan B.
1
@Worny Co on ma poukładać? Nie potrafił zmotywować piłkarzy już wtedy, a teraz ma się to zmienić? xD
0
Mam tylko nadzieje, że Laporta nie jest głupi i znalazł już nowego trenera przed zwolnieniem Kumana, żeby to była już wcześniej przemyślana decyzja i nie wyleciał z jakimś Quique Setien v2..
7
@FC1899Barca Panie, Gol Falcao po kursie 3.30 to dopiero pewniaczek
0
8 minut. Lahoz lituje się nad Barcą albo liczy na drugiego gola Rayo xD
0
Czyżby kolejny mecz wyjazdowy bez celnego strzału..
1
Gol Falcao wszedł jak w masełko, więc leci się dalej.
Barca dwa gole w drugiej połowie po kursie 3.05. Uda się, głupi ma zawsze szczescie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Żeby to chociaż celne strzały oddawali, ale oni nawet tego nie potrafią..
4
Ewidentnie Barcelona nie może się podnieść po kontuzji Brajtłajta. Wracaj wodzu jak najszybciej :(
0
Gol Falcao po kursiku 3.50 wchodzi jak w masełko EZ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika