2

@Krystian1588 Tomasz Karolak, wybitna rola.

1

@Fenyx Akurat Vallhala ma chyba oddzielna wersję gry. To nie jest patch. Tylko cos jak dwie oddzielne gry na PS4 i PS5.

1

@Fenyx next gen patch powinien się pobierać automatycznie jako aktualizacja do gry pod warunkiem, że masz gre zainstalowana

4

@Mns21 Co roku to samo.. A ludzie jak głupi. Chyba sam wydrukuje wyniki ZP i zrobię zdjęcie w ciemny pokoju aparatem 2 mpix, bo to dodaje wiarygodności xD

80

Już zacieram rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@kkbarca Pedri jaka mina na końcu - Co jest kur.. gdzie Kuman? xD

0

Ewidentnie za długo trwa ta passa wygranych meczy Napoli. Trzeba chyba postawić na nich kuponik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kwiatek67 nie nie, wydaje mi się, że będzie chłopakiem od podawania wody. Będzie mógł robić pranki z butelką wody

2

@PatrychoO Mogliby dać jakiemuś Winicjuszowi tą ZP przynajmniej byłoby zabawniej.

0

@SinMistico xD Tak, ciekawi mnie czy pani sprzątająca kibelki na Camp Nou się pożegna. Jeśli tego nie zrobi to na pewno Kuman miał z nią kosę..

3

@MesQueUnClub96 Zatrudnienie swojego kumpla na stanowisko "tymczasowego" trenera to była fantastyczna decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mathew86 Chce zobaczyć twoją mine jak Roberto będzie wychodził w pierwszym składzie :)

0

@GeraltzKatalonii Przybliżyłem na maksa i dalej nie wiem kto to jest xD To jest Sanchez?

1

@Piernik Właśnie, że nie. Co poniektórzy są tak zapatrzeni w niego, że nawet gdybyśmy spadli do 2 ligi to by mówili, że to nie jego wina, tylko piłkarzy

0

@kkbarca Ta, to teraz będzie slodzenie wszystkim, a Xavi na każdy trening będzie przynosił po lizaku dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AllBundy Zależy na jakiego piłkarza były by wydane te 100 mln..

1

@don'T.R.I.P.e Po Laporta wszystkiego można się spodziewać :)

2

@PatrychoO Sztanga i Roberto to na start dostaną przedłużenie kontraktów na 5 lat
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Coutinho007 Gorzej jak Xavi nie wypali. Odnoszę wrażenie, że co poniektórzy uważaj go za ostatnią deską ratunku klubu.

0

@macio_944 Aha, czyli szukanie na gwałt.. Cały Lapcio, ciekawe czy ma plan B.

1

@Worny Co on ma poukładać? Nie potrafił zmotywować piłkarzy już wtedy, a teraz ma się to zmienić? xD

0

Mam tylko nadzieje, że Laporta nie jest głupi i znalazł już nowego trenera przed zwolnieniem Kumana, żeby to była już wcześniej przemyślana decyzja i nie wyleciał z jakimś Quique Setien v2..

7

@FC1899Barca Panie, Gol Falcao po kursie 3.30 to dopiero pewniaczek

0

8 minut. Lahoz lituje się nad Barcą albo liczy na drugiego gola Rayo xD

0

Czyżby kolejny mecz wyjazdowy bez celnego strzału..

1

Gol Falcao wszedł jak w masełko, więc leci się dalej.
Barca dwa gole w drugiej połowie po kursie 3.05. Uda się, głupi ma zawsze szczescie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żeby to chociaż celne strzały oddawali, ale oni nawet tego nie potrafią..

4

Ewidentnie Barcelona nie może się podnieść po kontuzji Brajtłajta. Wracaj wodzu jak najszybciej :(

0

Gol Falcao po kursiku 3.50 wchodzi jak w masełko EZ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?