4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chudinhomc Jak ty to sobie wyobrażasz..Załóżmy, że prowadzi Barcelonę i City i te zespoły spotykają się w LM xD
0
@Nazio87 Tak, odpalisz.
11:00 p.m. UTC, Nov. 8
0
@Sulimo Smakuje jak woda gazowana z jakimś tanim sokiem arbuzowym ;D Ale gusta guściki, kto co woli.
1
@eydeem U mnie się nie pojawił :I Wpakować się w takie bagno to nic fajnego. Najpierw chce zobaczyć pierwsze efekty, później będę się uśmiechał.
3
@Patriskos Kilka dni temu została wysyłana duża dostawa konsol do Europy. Powinieneś coś upolować na Black Friday i Cyber Monday
1
@neeed Przedłużenie kontraktu Roberto to tylko kwestia czasu. Witamy w nowej Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Jakchcesz 0:0, ale 90% posiadania piłki EZ
0
@Comfortable_ Ja to już ze 2 lata nie odpaliłem CSa, totalnie mi sie przejadł. Dosłownie rzygam słysząc dźwięki z tej gry xD
0
@Comfortable_ Aha to krótkie słowo potwierdzenia i nie ma z tym czasownikiem nic wspólnego! Możemy go użyć w zdaniach:
Aha, oczywiście.
Aha, już rozumiem.
2
@AdiKingu96 Nigdy nie był wybitny. Do takiego Oblaka mu daleko.
0
Dziadek Ibra dzisiaj z golem ;D
1
@kkbarca i kontrakt do 2027, witamy w Barcelonie ;D
2
@Encore Formacja 7-2-1 działa cuda.
1
@Wilczeq To byłoby historyczne osiągnięcie ;D
3
"zaliczy gola jak dałem że obie strzela?? samobója jak liczą"
Taki rarytas z Fortuny xD
1
@ranger3120 Alien: Isolation
23
Po co trzymać bąka w dupie, niech se polata po chałupie.
1
@Rust_Cohle i tak to przeczytają nawet jak usunąłeś ;D
2
@Kwiatek67 Stary wracający z mlekiem po latach, ale zapomniał kupić płatków, więc musiał się wrócić..
4
@MESSIah16 Możesz. Pod warunkiem, że zmienisz nick na BarcaInfo i twój post osiągnie ponad 100 herbikow.
4
@sergio5 W Marsylii jest totalnie bezużyteczny. O czym ty mówisz xD To już lepiej grać z Pique na 9
1
@Hosh Gdybyśmy tak drżeli przy wyniku 3:0 to może byśmy dzisiaj nie przegrali :)
8
@horang No kur.. Comeback z 3:0, tylko głupi by się nie cieszył..
0
@JohnnyBarca Coutinho wie, że w Barcelonie może sobie na to pozwolić, bo tam panuje potulna atmosfera. Przy Kloppie to by leciał w podskokach.
0
@_catalan i co w związku z tym? ;D
0
@Uukasz_93 i zostajemy z Neto? Brzmi jak plan..
1
@tristan87 Chyba chciałeś powiedzieć, w której minucie dostanie karnego ;D
0
@FCB_dimiC grając gorzej są wyżej w tabeli i w dodatku zajmują pierwsze miejsce w grupie LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale to ty dzwonisz.
0
@Katalończyk 99 Patrząc na to ile czasu ludzie bronili Koemana odnoszę wrażenie, że Xavi nie wygrywając niczego przez kolejne 5 lat będzie dalej w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)