0

@chudinhomc Jak ty to sobie wyobrażasz..Załóżmy, że prowadzi Barcelonę i City i te zespoły spotykają się w LM xD

0

@Nazio87 Tak, odpalisz.
11:00 p.m. UTC, Nov. 8

0

@Sulimo Smakuje jak woda gazowana z jakimś tanim sokiem arbuzowym ;D Ale gusta guściki, kto co woli.

1

@eydeem U mnie się nie pojawił :I Wpakować się w takie bagno to nic fajnego. Najpierw chce zobaczyć pierwsze efekty, później będę się uśmiechał.

3

@Patriskos Kilka dni temu została wysyłana duża dostawa konsol do Europy. Powinieneś coś upolować na Black Friday i Cyber Monday

1

@neeed Przedłużenie kontraktu Roberto to tylko kwestia czasu. Witamy w nowej Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Jakchcesz 0:0, ale 90% posiadania piłki EZ

0

@Comfortable_ Ja to już ze 2 lata nie odpaliłem CSa, totalnie mi sie przejadł. Dosłownie rzygam słysząc dźwięki z tej gry xD

0

@Comfortable_ Aha to krótkie słowo potwierdzenia i nie ma z tym czasownikiem nic wspólnego! Możemy go użyć w zdaniach:
Aha, oczywiście.
Aha, już rozumiem.

2

@AdiKingu96 Nigdy nie był wybitny. Do takiego Oblaka mu daleko.

0

Dziadek Ibra dzisiaj z golem ;D

1

@kkbarca i kontrakt do 2027, witamy w Barcelonie ;D

2

@Encore Formacja 7-2-1 działa cuda.

1

@Wilczeq To byłoby historyczne osiągnięcie ;D

3

"zaliczy gola jak dałem że obie strzela?? samobója jak liczą"
Taki rarytas z Fortuny xD

1

@ranger3120 Alien: Isolation

23

Po co trzymać bąka w dupie, niech se polata po chałupie.

1

@Rust_Cohle i tak to przeczytają nawet jak usunąłeś ;D

2

@Kwiatek67 Stary wracający z mlekiem po latach, ale zapomniał kupić płatków, więc musiał się wrócić..

4

@MESSIah16 Możesz. Pod warunkiem, że zmienisz nick na BarcaInfo i twój post osiągnie ponad 100 herbikow.

4

@sergio5 W Marsylii jest totalnie bezużyteczny. O czym ty mówisz xD To już lepiej grać z Pique na 9

1

@Hosh Gdybyśmy tak drżeli przy wyniku 3:0 to może byśmy dzisiaj nie przegrali :)

8

@horang No kur.. Comeback z 3:0, tylko głupi by się nie cieszył..

0

@JohnnyBarca Coutinho wie, że w Barcelonie może sobie na to pozwolić, bo tam panuje potulna atmosfera. Przy Kloppie to by leciał w podskokach.

0

@_catalan i co w związku z tym? ;D

0

@Uukasz_93 i zostajemy z Neto? Brzmi jak plan..

1

@tristan87 Chyba chciałeś powiedzieć, w której minucie dostanie karnego ;D

0

@FCB_dimiC grając gorzej są wyżej w tabeli i w dodatku zajmują pierwsze miejsce w grupie LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale to ty dzwonisz.

0

@Katalończyk 99 Patrząc na to ile czasu ludzie bronili Koemana odnoszę wrażenie, że Xavi nie wygrywając niczego przez kolejne 5 lat będzie dalej w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?