4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O to Griezmann umie strzelać, a to ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ankara Messi dzisiaj z golem.
1
@Mario96w Nie zaprzeczam. Chciałbym tak :( Trochę to irytujące jak większość się podnieca danym filmem/serialem, a ty oglądasz i myślisz sobie meh..
1
@paweldunajecfcb Utrzymałeś mnie w przekonaniu, że widownia Netflixa nie należy do najbardziej wymagających odbiorców ;D
0
Jak to jest, że w tym Dortmundzie wiecznie szpital co sezon!?
1
Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Liverpoolu, ale mam nadzieję, że dojadą dzisiaj te Atletico :) Z jakiegoś niezrozumiałego powodu irytują mnie niesamowicie w obecnym sezonie :)
6
@LucaMancini Wersja z napędem to jedyny rozsądny wybór na tą chwilę. W dodatku jak przejdą grę lub im się znudzi to zawsze można ją sprzedać.
1
@Mr8lack Nie, najgorsi są snajperzy ;D Siedzi taki na końcu mapy i jedyne co może robić to skakać jak małpa, żeby cię nie trafił..
0
@fabregas04 To prawie tak samo jak ja z Messim, nigdy nie mogę trafić na jego mecz w PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LucaMancini Ja dzisiaj gram gol Messiego i gol Sheriff.
0
@tadzik447 Przecież masz podpisane do czego każdy dźwięk należy :P Masz odgłosy wiatru, kół łazika i helikoptera Ingenuity.
5
Nasa udostępniło dźwięki z Marsa uchwycone przez łazika Perseverance.
0
@HighestInTheRoom Gol Sheriffa po kursie 2.20 jest zbyt kuszący dla mnie
Ajax - BVB +2.5 gola
2
@Joe_Pesci Byku, ta trylogia ma również działać na smartfonach. To będą podbite tekstury. Nie oczekuj za wiele ;D
6
@amanter Dwa ostatnie mecze Ligi Narodów były ciekawsze niż ta cała Copa America w tym roku..
1
@Kondziubarca Ja bym wyciągał. Nie potrafią wygrać u siebie z Crystal od 3 lat. Śmierdzi remisem.
0
@DaPidejpi Patrząc na to, że koszt samych trzech cheeseburgerów to 16,5 Ziko. To 18 zł za ten zestaw nie jest zła.
PS Matcha latte jest na zimno.
Ogólnie polecam Matcha (Nie piłem tej z maka). Dobra japońska zielona herbata.
1
@Janas11224 Do świąt będzie za pół ceny tego co jest teraz. Ja się przejadłem graniem w to samo od 3 części
0
Do maka dzisiaj trafił limitowany zestaw Maty https://ibb.co/mFBDNtp
1
@kuz Nie bolał. Jak znieczulenie zeszło i nie boli to powinno być okej.
3
@FafitFCB Zakapturz mnicha i ci przejdzie.
1
@AllBundy Ostatnio? Od meczu z Bayernem :D
0
Gol Valencii po kursie 1.55 wchodzi jak w masło xD
1
@KrwawiaceoczyVEB Internet kompletnie inaczej to odbierze. Beczunia będzie kręcona.
0
@Janas11224 Barcelona nie strzeli po kursie 7.50, aż symbolicznego piątaczka rzuciłem ;D
0
Alba już szuka wymówki, żeby nie lecieć do Monachium (° ͜ʖ °)
0
Legenda głosi, że liga niemiecka posiada obrońców xD
2
Oby Alba tego meczu nie oglądał.
0
Piłka podana dosłownie na tacy dla Lewego ;D Tylko sobie nóżką machnął