0

@pyra92 Nie bez powodu zwlekali ze zwolnieniem Koemana, a jak w końcu doszło do zwolnienia to prosili jego o obniżenie odszkodowania ;D

1

Ronaldo co ma parcie na strzelanie goli w końcówkach meczu w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla żeby się nie zakiwał na śmierć w tym deszczu.

5

Wyczuwam dzisiaj bramkę Dembele, wjedzie w pole karne jak do siebie i wykończy to jak na piłkarza przystało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@LS Postawiłem na wygraną. Przepraszam.

1

@Nazio87 Tak, tak. Ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@NaFazieHitman a było grać te 2 celne strzały zamiast 2 goli Barcy ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wpuść tego Umtitiego na boisko. Może szaman odpuści sobie tą klątwe..

0

Ale fajnie deszczyk sobie kropi, chociaż będzie na co zrzucić winę :)

1

Gol Dynamo po kursie 2.0 wydaje się promocją.

0

PlayStation ze swoim spotem na Lige Mistrzów


14

W zeszłym roku Wielki Brajtłajt strzelił 2 brameczki Dynamo na wyjeździe, i to bez Messiego na boisku.. Kto nas teraz ocali? :(

0

@ranger3120 może się walnął

1

@NaFazieHitman 2 gole Barcy na wyjeździe? Jak ty samobójca ;D

0

@reloaded Może i gówno, ale sprzeda się, chlanie przed kamerami u nas w modzie.

0

@Hawajczyk Suarez nie strzelał w LM, więc chcieli znaleźć kogoś innego. Falcao nie wzięli, bo nie był Holendrem. Cavaniego nie przyjęli, bo podobno chcieli odmładzać kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Manaj? Ten 24 letni chłop, który obleciał już 9 klubów i nigdzie go nie chciano?

0

@Kwiatek67 Martin Braitwhaite.

0

@PIWOSZ89 znany rasista cmonBrug

1

@RonnieVEB Oby wygrana, Betis leci po mistrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dzisiaj potężny Betis dojeżdża te śmieszne Atletico :)

2

@El dominatore On we własnej głowie nie ma poukładane, a co dopiero coś układać na boisku xD

1

@Neutral Akurat to było kwestią czasu ;D

0

@xVENUMx Szkoda dobrego piwka na taki meczyk.

1

@Djzordon Chyba się jednak uda.

0

@Djzordon Ostatnio stracili, dzisiaj na luzie pewnie wygrają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Nie bez powodu Lapcio czekał ze zwolnieniem Kumana tyle czasu, zapewne nie mógł wyciągnąć Xaviego wcześniej.

2

@macio_944 Messi depresji by dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?