4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pyra92 Nie bez powodu zwlekali ze zwolnieniem Koemana, a jak w końcu doszło do zwolnienia to prosili jego o obniżenie odszkodowania ;D
1
Ronaldo co ma parcie na strzelanie goli w końcówkach meczu w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla żeby się nie zakiwał na śmierć w tym deszczu.
5
Wyczuwam dzisiaj bramkę Dembele, wjedzie w pole karne jak do siebie i wykończy to jak na piłkarza przystało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@LS Postawiłem na wygraną. Przepraszam.
1
@Nazio87 Tak, tak. Ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@NaFazieHitman a było grać te 2 celne strzały zamiast 2 goli Barcy ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wpuść tego Umtitiego na boisko. Może szaman odpuści sobie tą klątwe..
0
Ale fajnie deszczyk sobie kropi, chociaż będzie na co zrzucić winę :)
1
Gol Dynamo po kursie 2.0 wydaje się promocją.
0
PlayStation ze swoim spotem na Lige Mistrzów
14
W zeszłym roku Wielki Brajtłajt strzelił 2 brameczki Dynamo na wyjeździe, i to bez Messiego na boisku.. Kto nas teraz ocali? :(
0
@ranger3120 może się walnął
1
@NaFazieHitman 2 gole Barcy na wyjeździe? Jak ty samobójca ;D
0
@reloaded Może i gówno, ale sprzeda się, chlanie przed kamerami u nas w modzie.
0
@Hawajczyk Suarez nie strzelał w LM, więc chcieli znaleźć kogoś innego. Falcao nie wzięli, bo nie był Holendrem. Cavaniego nie przyjęli, bo podobno chcieli odmładzać kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Manaj? Ten 24 letni chłop, który obleciał już 9 klubów i nigdzie go nie chciano?
0
@Kwiatek67 Martin Braitwhaite.
0
@PIWOSZ89 znany rasista cmonBrug
1
@RonnieVEB Oby wygrana, Betis leci po mistrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dzisiaj potężny Betis dojeżdża te śmieszne Atletico :)
2
@El dominatore On we własnej głowie nie ma poukładane, a co dopiero coś układać na boisku xD
1
@Neutral Akurat to było kwestią czasu ;D
0
@xVENUMx Szkoda dobrego piwka na taki meczyk.
1
@Djzordon Chyba się jednak uda.
0
@Djzordon Ostatnio stracili, dzisiaj na luzie pewnie wygrają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Nie bez powodu Lapcio czekał ze zwolnieniem Kumana tyle czasu, zapewne nie mógł wyciągnąć Xaviego wcześniej.
2
@macio_944 Messi depresji by dostał.