0

Piłka podana dosłownie na tacy dla Lewego ;D Tylko sobie nóżką machnął

0

@Hanok Mam to gdzieś :)

1

0

@jeyx77x Jak to się klei? Nie wraca do poprzedniego stanu? Sprężynka może się przestawiła albo złamała, otwórz pada i sprawdź.

Jak się złamała to zawsze możesz kupić nową przez allegro i podmienić. Nic skomplikowanego. Tutaj jest na przykład do Xbox one. https://allegro.pl/oferta/sprezyna-sprezynka-przycisku-rt-lt-pada-xbox-one-6755228846

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Liverpool jak na razie forma mutant. Bawią się jak chca ;p

3

Startuje hejt park z Wardęga, jeżeli jest ktoś zainteresowany


0

@Azi Strona i tak ma problemy ze stabilnością, a ty chcesz jeszcze dorzucać tagi ;D

0

@GeraltzKatalonii Ja wiem, że to ciężkie, ale jest na to łatwe rozwiązanie. Nie czytać tych komentarzy.

0

@Transu96 Kasa się skończyła :(

1

@IronSanHybrid Jest spoko, ale w moim przypadku trwałość była tragiczna 2-3 godziny. Tak to bym pewnie dalej używał ;p

0

@Kgorecki2500 Czyli następny sezon z Koemanem, ale koks, bo Enrique na pewno nie opuści reprezentacji przed MŚ xD
Ja pier.. Co ci dziennikarze ćpają..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i po Hurkaczu, było docisnąć w drugim secie..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w Jeżeli chcesz spróbować coś nowego z owoców morza to polecam Mule. W polskich restauracjach jest przeważnie wersja po Marynarsku, czyli ta klasyczna. Duszone na białym winie :)

2

@Mario96w Smażone kalmary to raczej jako przystawka. Coś w stylu krążków cebulowych.

Natomiast jeśli chodzi o ośmiornice to różnie z tym bywa, nie każdemu może to smakować. Nie dość, że twarda to i gumowa. Troche takie risky na rocznicową kolacje.

0

Pojawił się pierwszy teaser polskiej gry The Invincible na motywach powieści Stanisława Lema. Zapowiada sie nieźle.


1

@masq Jeżeli w pobliżu jest sporo wifi to może być problem ze stabilnością. Pomaga zmiana na 5Ghz, ale zasięg wifi się zmniejsza.

1

@sebqPL Do 5 dni roboczych

2

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego użytkownika jak @Pawel13sz na La Rambli. 0/10 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@MarioVeB! Do tego puszczają na Viaplay, więc 30 dni za friko wejdzie jak w masło.

4

@RobiS No widzisz, trzeba mieć to coś w sobie, żeby lubić tego typu gry. Mnie im bardziej irytuje tym bardziej chce to przejść. Trochę podchodzi to pod masochizm ;D

2

@HighestInTheRoom Chcesz posmyrać moje włochate nóżki? Cenie sobie naturalność.

17

@agaFCB Weź ten czerwony.

14

@busquets5 Te same żarty przemielone tysiące razy..

5

@Rust_Cohle Na luzie, nie ma przepisów, które zabraniają pracownikowi mieć dwie umowy o pracę.

2

@Pilka_jest_okragla Głupie porównanie, zważywszy na to, że kredki trzymają się dlużej niż Aguero

0

@domin1515 Daje mu miesiąc i znowu się wysypie.

0

Powiedział do usłyszenia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?