0

@DaPidejpi No właśnie ty wyglądasz na tego co ćpie Copium, jeżeli uważasz to za idealne odświeżenie. Może przejrzysz na oczy, kiedy Tommy trafi do Fortnite jako nowa postać xD

PS Nie zapomnij złożyć preordera na Remaster GTA V. Klimat jak i fizyka został zachowany, nic tylko kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DaPidejpi Klimat tych gier zostaje zachowany? Nie kojarzę, żeby były plastusie w pierwowzorze xD
https://ibb.co/Ct986Wq

0

@macio_944 A mnie się w ogóle nie podoba ten kierunek arytsytyczny.. Postacie wyglądają jak wykonane z modeliny https://ibb.co/wQxLfbG żadnego w tym uroku i sentymentu. To wygląda jak dziecko stworzone przez twórców Robloxa, gdzie na czele stał Ubisoft.

2

@Ojciec5tkidzieci Walić remastery, które są zwyczajnym skokiem na kasę. Jak już coś to tylko remake.

2

@hardmind Ta szczególnie fabularnie, gdzie Mafia 1 bije te wszystkie 3 część GTA na głowę ;D Gusta, guściki kolego

0

@VegetaPolska Nie no, zajebista cena.. Trylogia Mafii, gdzie w zestawie miałeś Remake i dwa remastery kosztował 249 zł na premiere.

0

@cat_r37 hahahaha, co to kur.. jest xDD Moderzy by to lepiej odpicowali.

0

Cena GTA Trilogy Definitive Edition na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One będzie wynosiła 269 zł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dv7wisnia Liga Konfidentów

0

@SuperPatsonFCB Nie, ja tu pisze o tym oburzeniu, że nie ma tego w TV. Każdy dobrze wie, że wszystko odchodzi od tradycyjnej telewizji i idzie w stronę streamingu. Natomiast to, że Viaplay jest niedopracowana to już inna sprawa.

0

@MesQueUnClub96 To w takim razie trzeba wyjść z jaskini.

0

@Uukasz_93 Chłop co chce używać TV do oglądania transmisji na żywo w 2021 porvalo

0

A już chciałem wjeżdżać Rome live, jakoś mi się odechciało xD

2

@Pawel13sz Ja pierdziele, jak ten Holland tam nie pasuje.. To już Wahlberg grający Sullyego lepiej wpasowałby się jako Drake xD

3

@Rewolucja123 Jeżeli będziemy biegać dalej tak anemicznie to w to nie wątpię. Aktualny sposób na pokonanie Barcelony jest banalnie prosty, wystarczy zarzucić agresywny pressing na naszych i zaczyna się panika, wybijanie piłek na oślep, niedokładne podanie itd. A czy Real będzie potrafił umiejętnie to wykorzystać to już ich sprawa.

1

Benfice puściły zawory

0

O Wielkie potężne Juve dziękuję za gola. Kłaniam się po same kule

7

@neeed Tiki taki i kasztanki

1

@clyde Nudzenie się w robocie jest ciekawsze niż oglądanie tego meczu. No chyba, że chcesz usnąć ;D

0

@Holsik sori aj dont spik london

1

Dest co w Cristiano się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@koeman Dzięki Byku za wystawienie De Jonga. Liczę na dużą ilość rzutów rożnych. Buziaki

0

@Coutinho007 Czuje dziwną potrzebę zobaczenia Barcy w LE. Niech śrubują dalej ten rekord ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Coutinho007 Nie ma co go forsować po takiej kontuzji. Wejdzie pewnie w drugiej połowie.

0

Ewolucja języka Angielskiego ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Witekk10 Do 8

5

Ja pier.. Ale ludzie z tego sensacje robią xD Użytkownicy Twittera analizują ile to razy uśmiechnął się Mbappe do Messiego, czy zostaną przyjaciółmi, a może to wszystko jest sztucznie zaaranżowane.
A tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiemy się już w 2305 odcinku Mody na Paryż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?