0

@Batys Teraz czytam, że jest wyjątek jeśli policja w tym miejscu przeprowadza interwencję lub kontrolę to może.

1

@Batys xd ten napis " policja wjeżdża na chodnik" szkoda tylko, że mieli sygnały więc może.

1

@MirusAmisz Znów cię @4Fabregas4 wyjaśnił w kwestii słabości dziadka i nie wytrzymałeś ciśnienia?

4

@michal26 Swoją drogą, czemu matka dostała tylko 6 lat, przy 25 latach tego faceta, gdzie powinno być dożywocie?

10

@Coveta Munoz wynalazek xd Bo Pietruszewski to wcale nie jest wynalazek, który dopiero co wypłynął z potężnej ekstraklasy do potężnej ligi portugalskiej xd

0

@draxidox Samochodem 7 minut.

3

@esem91 Idziemy z narzeczoną na niego w sobotę.

1

@MagFCB Raczej tak samo niedorzeczne jak słuchanie feministki w kraju, gdzie kobiety mają przywileje.

0

@martool2 Normalny. Juniorzy prezentują wyższy poziom. Jak ktoś chce oglądać taki poziom piłki to lepiej obejrzeć jakiś klub z czwartej ligi polskiej xd

4

@APTAPT To już lepiej oglądać el clasico juniorów xd

5

A wy jak bardzo kochacie nasze szczekające czworonogi?
https://zapodaj.net/plik-wUC30bQWWj

XD

1

@Dari0G raczej 5,19 za pół litra xd

4

@Kgorecki2500 Przypomnisz co mówił Tusk, jak baryłka ropy była za 120 dolarów i dolar był po 4,30?

1

@LukaszFan Zaraz to będzie 5,19 za pół litra.

0

@Rupert_Haubica Słychać wycie? Znakomicie.

3

@Karol145 Trump jest winien to prawda. Wtedy winien był putin i pandemia, ale to naszego niemieckiego namiestnika nie powstrzymało od głupich komentarzy i deklaracji.

1

@PatrychoO Z własnej kieszeni nawet dał pewnie :]

0

@marcin62 Dokładnie. Bo pełno tu jego wyznawców.

0

@Karol145 Może tak nie powiedział hmm?

1

@Laminedependencia Oby w przyszłości wizytówka Segundy.

1

@Bolton Jak dla mnie najlepsza była ta, pod którą stali Polscy żołnierze w 1945 r.

0

@marcin62 Jestem w szoku, że swojego bożka nawet w małym stopniu podważyłeś.

0

@marcin62 Idealnie Lewego opisałeś xD

8

@Bykunn Na szczęście wystarczy jedna decyzja naszego premiera i paliwo będzie po 5,19

0

@Pawel13sz a niektórzy stawiają wyżej dobijarkę xd

0

@Terroriser No ja też nie dostałem mandatu za jazdę na chodniku, a zdarzyło się, bo miałem zastawiony samochód. Pytanie brzmiało czy nigdy nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h, skoro jesteś tak zasadowym kierowcą.

1

@Browaldo Dobrze, że Fermin, którego prawie sprzedaliśmy do ekstraklasy był poziomem Barcy. Chłopak ma potencjał i trzeba spróbować.

1

@Aequlibre Jeszcze Munoz jest ciekawym LS

0

@Terroriser Pieszy. Co nie znaczy, że trzeba wchodzić pod cofający samochód. Może nie miałeś nigdy sytuacji, że musiałeś wjechać na chodnik, bo ktoś cię zastawił. Ja tak miałem i nie dało się w inny sposób wyjechać. Tyle.
Ciekawe czy nigdy w życiu nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h, bo takich cnotliwych tu zgrywacie.

0

@MesQueUnClub_87 XD wszyscy w domu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?