AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys Teraz czytam, że jest wyjątek jeśli policja w tym miejscu przeprowadza interwencję lub kontrolę to może.
1
@Batys xd ten napis " policja wjeżdża na chodnik" szkoda tylko, że mieli sygnały więc może.
1
@MirusAmisz Znów cię @4Fabregas4 wyjaśnił w kwestii słabości dziadka i nie wytrzymałeś ciśnienia?
4
@michal26 Swoją drogą, czemu matka dostała tylko 6 lat, przy 25 latach tego faceta, gdzie powinno być dożywocie?
10
@Coveta Munoz wynalazek xd Bo Pietruszewski to wcale nie jest wynalazek, który dopiero co wypłynął z potężnej ekstraklasy do potężnej ligi portugalskiej xd
0
@draxidox Samochodem 7 minut.
3
@esem91 Idziemy z narzeczoną na niego w sobotę.
1
@MagFCB Raczej tak samo niedorzeczne jak słuchanie feministki w kraju, gdzie kobiety mają przywileje.
0
@martool2 Normalny. Juniorzy prezentują wyższy poziom. Jak ktoś chce oglądać taki poziom piłki to lepiej obejrzeć jakiś klub z czwartej ligi polskiej xd
4
@APTAPT To już lepiej oglądać el clasico juniorów xd
5
A wy jak bardzo kochacie nasze szczekające czworonogi?
https://zapodaj.net/plik-wUC30bQWWj
XD
1
@Dari0G raczej 5,19 za pół litra xd
4
@Kgorecki2500 Przypomnisz co mówił Tusk, jak baryłka ropy była za 120 dolarów i dolar był po 4,30?
1
@LukaszFan Zaraz to będzie 5,19 za pół litra.
0
@Rupert_Haubica Słychać wycie? Znakomicie.
3
@Karol145 Trump jest winien to prawda. Wtedy winien był putin i pandemia, ale to naszego niemieckiego namiestnika nie powstrzymało od głupich komentarzy i deklaracji.
1
@PatrychoO Z własnej kieszeni nawet dał pewnie :]
0
@marcin62 Dokładnie. Bo pełno tu jego wyznawców.
0
@Karol145 Może tak nie powiedział hmm?
1
@Laminedependencia Oby w przyszłości wizytówka Segundy.
1
@Bolton Jak dla mnie najlepsza była ta, pod którą stali Polscy żołnierze w 1945 r.
0
@marcin62 Jestem w szoku, że swojego bożka nawet w małym stopniu podważyłeś.
0
@marcin62 Idealnie Lewego opisałeś xD
8
@Bykunn Na szczęście wystarczy jedna decyzja naszego premiera i paliwo będzie po 5,19
0
@Pawel13sz a niektórzy stawiają wyżej dobijarkę xd
0
@Terroriser No ja też nie dostałem mandatu za jazdę na chodniku, a zdarzyło się, bo miałem zastawiony samochód. Pytanie brzmiało czy nigdy nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h, skoro jesteś tak zasadowym kierowcą.
1
@Browaldo Dobrze, że Fermin, którego prawie sprzedaliśmy do ekstraklasy był poziomem Barcy. Chłopak ma potencjał i trzeba spróbować.
1
@Aequlibre Jeszcze Munoz jest ciekawym LS
0
@Terroriser Pieszy. Co nie znaczy, że trzeba wchodzić pod cofający samochód. Może nie miałeś nigdy sytuacji, że musiałeś wjechać na chodnik, bo ktoś cię zastawił. Ja tak miałem i nie dało się w inny sposób wyjechać. Tyle.
Ciekawe czy nigdy w życiu nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h, bo takich cnotliwych tu zgrywacie.
0
@MesQueUnClub_87 XD wszyscy w domu?