0

@Terroriser Pieszy. Co nie znaczy, że trzeba wchodzić pod cofający samochód. Może nie miałeś nigdy sytuacji, że musiałeś wjechać na chodnik, bo ktoś cię zastawił. Ja tak miałem i nie dało się w inny sposób wyjechać. Tyle.
Ciekawe czy nigdy w życiu nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h, bo takich cnotliwych tu zgrywacie.

0

@MesQueUnClub_87 XD wszyscy w domu?

3

@Dari0G Składamy się z atomów a jak wiemy atom=bomba atomowa.

3

@Dari0G Jest pan człowiekiem, hitler też był... Trzeba łączyć kropki.

3

@Ojciec5tkidzieci Pasuje idealnie do tego rządu. Połowa ministrów od Tuska to takie same kwiatki xD

0

@Laminedependencia Ehhh chyba najostrzejszą kredką w piórniku to nie byłeś. Napisałem tylko, że czasami trzeba najechać na chodnik, jeśli ktoś cię zastawi, a ty już pajacujsz. Mogłeś się brokatem posypać jak chciałeś zabłysnąć.

0

@JimMorrisonFCB No tak, ale czy po drodze jedziesz na wstecznym, żeby skądś wyjechać? Tutaj samochód cofał, żeby prawdopodobnie wyjechać.
Inne światło rzuca cała sytuacja opisana przez autora komentarza.

0

@Kgorecki2500 Daleko mi do paranoika. Jednak jak planujesz napaść na kraj to nie jest to byle informacja.

0

@Kgorecki2500 Nie są. Jednak jak nie chcesz żeby jakaś informacja wyszła to zachorujesz ją w tajemnicy i tyle.

0

@AbelKabel Nie ma co. Teraz okazuje się, że chłop nigdy nie przekroczył prędkości o 1 km/h na pewno.

0

@Kgorecki2500 Mogli też wrogów uprzedzić, może też by pomogli i w sumie dałoby podobny efekt.
Ty naprawdę żyjesz w cukierkowym świecie, gdzie nie ma szpiegów xd
Logiczne, że jak chcesz, żeby coś się nie rozeszło to mówisz wszystkim wokół xD

0

@draxidox Jeśli tak jest to ok, jak najbardziej patola.Na filmiku widać tylko 10 sekund, gdzie samochód cofa. Mi chodziło o sytuację, że czasami trzeba najechać na chodnik jeśli zostanie się zablokowanym. Oczywiście trzeba wtedy uważać na pieszych, ale sami piesi nie powinni chodzić jak ameby.

0

@Laminedependencia Ominęli. Nie trzeba by było omijać jakby się pod niego nie wchodziło. Tyle i aż tyle.

0

@Sulimo Spoko, mogą to na nagrobku napisać ewentualnie.

0

@draxidox Masz parking, za którym jest chodnik i miejsce, którym wyjechałeś ktoś zastawił. Jak wyjdziesz?

0

@Laminedependencia No nwm trzeba mieć trochę instynktu samozachowawczego. Zapomniałem, że pieszy jest królem z strefą zgniotu 0, ale no ma rację xd

0

@draxidox Nikt nigdy nie zastawił ci samochodu?

0

@Laminedependencia Człowieku samochód cofał i to ci piesi wchodzą pod koła.

0

@draxidox aha czyli czekasz na spokojnie kilka godzin, aż ta osoba łaskawie odblokuje ci samochód. Na pewno.

0

@Sulimo hahaha Przeżyłeś choć raz sytuację, że ktoś ci zablokował samochód?

0

@draxidox Co zrobisz geniuszu jak cię ktoś zastawi i jedyny wyjazd masz jak pojedziesz chodnikiem?

0

@Sulimo xD Świetny jesteś. Chłop za kółkiem nie siedział, a się wypowiada. Brawo.

0

Komentarz usunięty

2

@JimMorrisonFCB Ciekawe ile lat masz prawo jazdy i ile lat jeździsz, że nigdy nikt cię nie zastawił i nie miałeś wyboru, żeby skorzystać z chodnika. Kto mówi o ciągłym jeżdżeniu? Naucz się czytać.

2

@Sinirsey Czasami bywają sytuacje, że trzeba trochę wjechać na chodnik. Nwm jak cię uczyli, ale jak widzę, że cofa samochód to pod niego nie wchodzę. I oczywiście nie popieram jeżdżenia samochodami po chodniku, ale no są sytuacje, w których nie masz wyboru.

2

@draxidox No muszą uciekać, bo widzą, że samochód cofa i włażą pod koła zamiast chwilę poczekać. xd

0

@takisobiektos xd Wenezuelę też USA odcięło Chinom i rosji że względu na Izrael ? Człowieku chyba logiczne, że USA zaatakowało Iran, bo byli jednym z sojuszników Chin i zaopatrywali ich w ropę. To samo robiła Wenezuela.

0

@Kgorecki2500 xd Widzę, że tak jak jeden z rządowych łebków twierdzisz, że po co sojusznicy mieliby nas szpiegować? xD
Ty wiesz, że istnieją szpiedzy prawda? Prawda?!
Riposta Trumpa świetna.

2

@BezglutenowyPedri Węgry i Słowacja jedyne kraje, które nie chcą zadłużać swoich obywateli na rzecz innego państwa.

1

@FCB_dimiC Ja tam piszę tylko prawdę i skoro jest więcej takich osób to nie jest to przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?