AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada No tak, wypożyczony gracz miał być podstawowym piłkarzem...
1
@Danger204 https://x-console.pl/1344-home_default/harry-potter-i-zakon-feniksa-platinum-pl-uzywanaps2.jpg
https://vignette.wikia.nocookie.net/harrypotter/images/9/98/Harry-Potter-i-Zakon-Feniksa_Electronic-Arts%2Cimages_zdjecia%2C1%2CEAP07705603_2.jpg/revision/latest?cb=20120711091903&path-prefix=pl
5
@Encore Na Ps2 były super gry z harrym Potterem.
2
@codemat Pijemy jutro :D
0
@Bamboleo Griezmann go butelką walnął :D
0
@hoeniker Tu nie chodzi o potencjał, tylko i to, że w systemie 4-2-3-1 nie ma gdzie grać, bo na ŚPO jest Messi, a na ŚPD Puig jest za słaby fizycznie.
3
@hoeniker Fati 17 i też jest członkiem 1szej drużyny...
1
@NGTRX Wirusa wymyśliliście wy! Dziennikarze :D
0
@PePeMasta A no tak, jeszcze większy Średniak, a potem płacz, że odpadamy w LM.
1
@VamosRakieta Ani się waż!!! :D
1
@kaamil1910 Zagadou, Nastasic, Ake, Pau Torres.
0
@FafitFCB Ciekawe jakie techniki potrafi :D
0
@Majsteer Ok, jak wyleci Alba, to podstawowym LO będzie Dest... A Roberto będzie bez zmiennika wtedy.
0
@PePeMasta A gdzie masz zmiennika dla Alby? Skoro sprzedajesz Firpo, to ktoś musi go zastąpić.
0
@kaamil1910 Ja gram Fulham i udało mi się awansować do PL z 122 pkt. Zagrałem 2 mecze w PL jeden 2:2 z Newcastle, a drugi wygrałem 7:0 z Watford :D polecam McKenniego
0
@FC1899Barca I ten, który przegrał z napastnikiem Lazio o ZB, dziękuję, dowidzenia.
1
@fart Sabretooth :D
0
@tbas Jak się ciu*** to nikt nie zauważy :D
0
@fart Czyli jak będziemy żyć wiecznie, to w końcu będziemy wyglądać jak E.T.?
2
@fart Pssst (mój też ale nie mów La Rambli) :D
2
@kubix05 Ekscelencja z Kleru, Policjant z Fuksa :D
2
@Ksordius Źródło [fart] :D
1
@Coutinho007 Ty każdemu mówisz, żeby byli spokojni :D Nie martw się jestem spokojny. Dzięki temu, że to napisałem ktoś się dowiedział.
1
@Coutinho007 Nie każdy ma tyle wolnego czasu, że siedzi na tel pół dnia ;)
4
Ansu Fati z numerem 22 na plecach :)
0
Fajnie, że wymyślili lek na koronkę :D
0
@JohnA Wyjaśnili, jako napastnik nie wygrać trofeum w ilości goli xd
0
@Coutinho007 Ahh wszystko dosłownie brać...
0
@Hushovt U mnie w żabce tego pełno jest :D
0
@Coutinho007 Każdy w sensie duża ilość, tak jak przy transferze Paulinho.