0

@wroclawianin89 Nie mówię o tobie, piszę ogólnie.

0

@Hushovt Ja mam dystans, ale to już naprawdę jest irytujące, ciągle żarty o Busim, wysmiewanie nowych i nazywanie ich średniakami i hejtowanie zarządu za wszystko co się da, za niedługo globalne ocieplenie będzie winą Bartomeu, bo czemu nie?

0

@wroclawianin89 Ogólnie obrażanie zawodnika, nie odnosi się to tylko do cb, bo tu każdy po wymianie za Arthura pisał, że dziad i cienias, a chłop jeden mecz tylko zagrał.

0

Komentarz usunięty

0

@AV0CAD0 Najlepszy piłkarz, a nie potrafi jako napastnik wygrać ZB, jak Messiego nazywali najlepszym to miał argumenty pod postacią właśnie ZB i Pichichi. Poza tym jak miał być najlepszym, jak zawsze w super formie byli Messi i Ronaldo?

0

@MESSIah16 I co z tego? Ta liga jest o wiele prostsza od PL i LaLiga, a poza tym to nie wina Suareza, że Polak gra w lidze, która ma 4 mecze mniej, fakty są takie, że lewy nie ma ani jednego buta, a Suarez 2.

4

@Kuczek W Sevilli też średnio mu poszło.

0

@AV0CAD0 Dokonał niemożliwego, wygrał 2 ZB podczas, gdy Ronaldo i Messi byli w sile wieku, to jest wyczyn.

1

@VandaI Wyobraził sobie, że piłka to kebab :D

0

@JohnA W tym, że jest jeszcze Atletico, Real i Sevilla, którym ciężej strzelić i z którymi ciężej wygrać, Lewandowski gra w monopoliście na ligę i nie potrafi wygrać ZB, a jak Aubameyang grał w Borussi to ciężko miał o króla strzelców ligi.

0

@kubafcb102 @XBlairrX może tak, może nie z nimi nic nie wiadomo :D

0

@XBlairrX Nie dostaniemy, bo sprzedali prawa za 6 mln kiedyś.

9

@Junngeas 1. Suarez
2.Nazario
3.Ibra
4.Henry
5. Eto

9

@FC1899Barca Hahaha Lewandowski, napastnik, który złotego buta nie potrafił wygrać, grając w przeciętnej Bundeslidze wyżej niż Suarez, który wygrał to 2 razy i to jeszcze w PL i LaLiga...

1

@Alcazar A gdzie straciłeś 15 mln?

12

Na pewno jedną z pamiętnych chwil jest karny Messiego i Neya, ale gruby dobiegł do piłki przed Brazylijczykiem :D

5

@abram3k Spłaci się to, jak zagra 10 meczów w Wolves.

0

@AV0CAD0 Na pewno by się nie zgodził to wychowanek realu, nie miał by życia potem.

0

@AV0CAD0 Wychowanek realu, który dopiero co przeszedł do Interu? Ciekawe niby jak Barca miała by go wyjąć, pomijając fakt, że to bardziej wahadłowy.

3

@Bernard777 Nie, Depay, czyli podstwowy zawodnik Lyonu, który doszedł dalej w LM niż my np. Albo Dest, czyli jeden z najbardziej perspektywicznych PO na świecie, Garcia tak samo jak Dest, tylko ŚO i choćby Coutinho.

2

@fart Aarons 85, więc nawet lepiej :D

0

@Coutinho007 Jak o tą szklaną rybkę w kiepskich :D

3

@fart A jak, na LO mogliby kupić Wijndala z AZ Alkmaar, bo ma 84 potencjału :D

3

@Visca el Barca !! Tak, zobaczą kogo kupić :D

0

@Eto'o9 R10 Może chcą, żeby Brazylijczyk spokojnie "dojrzał" w Betisie?

3

Ja nwm w czym wy widzicie problem? W fifie 20 Dest ma 72 oceny i potencjał 82, a Aarons 73 oceny i 85 potencjału... Prosty wybór.

3

@BarcaInfo Bardzo dobra wiadomość, ciekawe czemu nie Dest, ale pewnie o cenę chodzi.

0

@abram3k na jedno wyszło.

1

@Triv44 Za x podstawiasz nazwisko, za y klub i wychodzi równanie :D

0

@Kettger B, albo C, ciężkie pytanie :D może 50/50, albo pytanie do la ramblii wezmę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?