AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy Spk tak tylko informuje, no offensive.
1
@Mat_Cat Było już dzisiaj :D Oni by ręcznik powiesili na bramce i by była większa szansa, że coś obroni :D
4
@Pogba Trójkąt bermudzki, który zgubi każdą piłkę XD
0
@4drian0 Właśnie o to mi chodzi, że nie ma takich pożegnań jak miał Iniesta, Xavi, bo koronaświrus.
1
@Kamilos84 My mamy odmłodzić te pozycje, a nie podmienić Urugwajczyków. :D
5
@MESSIah16 Mnie dziwi, że jak dotąd Cavani nie ma pracodawcy.
0
@Zieliniak @4drian0 mi się wydaje, że to raczej przez wirusa w koronie.
2
@Rewolucja123 Kamery, podsłuchy, szpiedzy w szatni? Jest wiele możliwości, ale najpewniej bujna wyobraźnia :D
0
@Napoleon_I Ehh jak do ściany, obejrzenie filmiku tak se różni się od celowego wyszukiwania...
0
@NeroTFP Bartomeu, co ty tu robisz? :D nie no żartuje, lepiej właśnie oszczędzić na pensji.
0
@Napoleon_I Czego nie rozumiesz, że nie oglądam w moim rozumieniu to specjalne wyszukiwanie czegoś związanego z tym, ale jak jest jakiś filmik co ma 20 sek to se go po prostu obejrzę i tyle, wytłumaczyłem to wcześniej... Naucz się czytać, najwyższa pora.
1
@covidout W Ikei możesz kupić, ale sam musisz skręcić hahaha
5
@bleble123 Za te 18 mln masz Garcię.
0
@Napoleon_I Patrzenie wg mnie to specjalne szukanie i śledzenie czegoś, a jak jest niekiedy filmik to go obejrzę, ale nie, że siedzę przed telefonem 10h i "kurde jest coś z tej parady", masz definicje z neta:Fakt – zaistniały stan rzeczy, a w rozumieniu potocznym wydarzenie, które miało miejsce w określonym miejscu i czasie. Te wydarzenia na paradach się wydarzyły, więc są faktem, ściągnij tęczowe okulary i zacznij używać mózgu i myśleć co piszesz, mówisz i czy aby na pewno jest to prawda.
0
@Sysia11 Depay, Fati, Griezmann? Od biedy Messi i De la Fuente...
2
@Napoleon_I Co sobie uroilem fakty? Nie patrzę na jakieś parady, bo mnie to nie interesuje, ale niekiedy na Facebooku są filmiki, co na paradach robią ci "tolerancyjni", a mianowicie profanacja znaków kościelnych i niszczenie mienia z margotem na czele :D
0
@MarekKonrad Ehh rozumiesz, że damy siedem i dzięki temu zaoszczędzimy na pensji? Czy za ciężkie do zrozumienia?
0
@kingorbit Kończy się pewna era :D
0
@Barca1992 Piękny komentarz pod publiczkę :D
1
@Napoleon_I Aha, kolejne lewicowe narzędzie, zakłamywanie faktów :D Obejrz pierwszą lepszą paradę, tam to jest na porządku dziennym haha
0
@BarcaInfo szkoda, że 200 bramek nie pękło.
1
@Napoleon_I Lepsze to niż patrzenie jak dorośli faceci są przebrani za psy i idą na smyczy po ulicy w dzień XD
1
@DonAndresFCB Moglismy zapłacić 20, czy 30 pensji więc chyba lepiej 7?
1
Komentarz usunięty
1
@blazeq Hajsem kolego, hajsem. A Garcia jest w podobnej sytuacji, nie chce podpisać kontraktu. A co mieli siedzieć cicho, że zawodnik nie gra, bo nie chcę przedłużyć kontraktu?
5
@Mathew86 +1, cała lewica w pigułce haha
@Wossi61FCB ja do głupoty zawsze na chillu :D
2
@Napoleon_I No naprawdę nie masz się do czego dowalić, ja niekiedy też napisze źle słowo, bo jestem człowiekiem, a nie kur nieomylnym robotem, a wy z tego robicie dramat narodowy, bo ktoś się pomylił, bo jest człowiekiem... Niech rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zrobił błędu ortograficznego itp.
0
@blazeq Nie odsunąłby? No jasne, że dajesz grać jak najwięcej graczowi, który w wywiadzie powiedział, że chce odejść i nie podpisze kontraktu... Mówi ci coś Adrien Rabiot?
2
@Napoleon_I Jezu chłopie można się przejęzyczyć z pośpiechu, autokorekta w telefonie itp. Wy naprawdę jak nie ma cię się jak wytłumaczyć i co napisać to łeee on zrobił błąd ortograficzny... Żałosne to jest.
1
@QuaReL Nieważne, obskoczy kilka pozycji w tym 9tke