AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kacper1432 Bo Wijnaldum po prostu jest lepszym piłkarzem? Poza tym jest młodszy od Vidala.
1
@Bykunn Według mnie pewnie Ansu, Puig itp.+ Pique i Roberto tak jak napisałeś. Edit no i Busi.
4
Dla niektórych 30 letni Wijnaldum to już chyba emeryt, który powinien na wózku jeździć... Chłop biega za dwóch, walczy i według mnie byłby świetnym zastępstwem za Rakiticia i Vidala. Jeśli byłby tani to czemu nie.
0
@Worny Wychowankowie by zostali i ci, którzy mają wysokie kontrakty, bo hajs mimo wszystko się zgadza ;)
0
@Adamski69 Mes que un Club! :D
0
@Ratamahatta Ja bym wolał właśnie Jesusa(napastnik nam potrzebny na gwałt), Silva nam niepotrzebny, jak skrzydłowy to tylko Sterling, Garcia(chcemy go, może będzie następcą Pique).
1
@SergioTomas Właśnie za Fonta Amigosi mieli by raj. On chce stawiać na ludzi z Barcy, myślisz że Xavi wywaliłby swoich kolegów?
0
@patry295 Niby tak, dlatego poznanie wieku swojej śmierci jest niemożliwe.
0
@patry295 Zależy, bo może właśnie przez to, że się dowiedział i został by w domu i to by była właśnie ta przyczyna śmierci np. budynek by się zawalił itp.?
0
@Encore 4 miejsce będzie wasze!
1
@Ricc Mogą być wy****ne z zawiasów :D
0
@patry295 No tak, ale np. jego przyczyną mógł być wypadek, na który nic nie poradzi.
0
@patry295 Nie koniecznie, wiedziałbyś ile jeszcze przeżyjesz, ale nie jak zginiesz.
1
@bartekvisca Był, ale słaby który nie potrafił ich należycie przygotować.
1
@Joe_Pesci Jak dla mnie jest to logiczne, bo np. Zieliński mówił podobnie, że lewą nogą lepiej mu się strzela wolne itp. A prawą podaje, wrzuca czy coś takiego. Jak widać Ousmane jest lewonożny, tylko karne lepiej mu się wykonuje z prawej nogi.
3
@Jaca27 Według mnie one szykują przewrót i chcą opanować świat. Od jednej kupy się zaczyna XD
26
@BarcaInfo Za 2 mln i pierwokup jakichś piłkarzy. Villa pamiętamy ;D
0
@Kuczek Chodzi mi o takie funkcje jak lekarz itp. A ty mi tu o Messim...
0
@Xavyol No marzenie, ale ogólnie chodzi mi o to, że wymieniają osoby, które najbardziej zawodziły. Dembele w BvB był okazem zdrowia, u nas kontuzja za kontuzją, Antek miał końskie zdrowie w Atletico, a u nas bodaj 2 kontuzje w rok- wymienili lekarza, ogólnie Barca miała słabe przygotowanie fizyczne-cyk nowy trener od przygotowania fizycznego.
1
Kurcze idzie to w dobrym kierunku, nowy lekarz, nowy trener od przygotowania fizycznego. Ciekawe kogo jeszcze wymienią.
1
@Isso89 Lipski ma ślub córki :D
0
@Azi Nie atakuje, argumenty podałem, po prostu sądzę, że trollujesz.
0
@Azi Dobra idź trollu jeden :D
2
@Coutinho007 Suarez to ten ulany Thor :V
0
@Azi Grał Luis w każdym meczu? Teraz te informacje na pewno nie są przypadkiem, skoro potwierdza to tyle osób.
1
@Coutinho007 A Messi Stark?
0
@Triv44 XD. Echo
0
@Azi Bo żaden wcześniejszy trener nie zadzwonił do Suareza i żaden nie chciał go odstawić.
0
@Mazi +1, naprawdę wiele czynników złożyło się na to i można powiedzieć, że to głównie pech.
0
@Azi Bo nie będą kupować trenerowi piłkarzy, których nie chce/na których nie ma pomysłu.