AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Janiama wiedział co się szykuje, teraz już pewnie konto ma na stronie Manchesteru City ;D
0
@EgonSpengler Ale Elche to ty szanuj :D
0
@Azi Nie i to jest właśnie ta różnica.
0
@Azi Zarząd nie ma teraz nic do gadania, Koeman teraz wybiera kto przychodzi.
0
@CalcioFan Jedyne 10 mln na sezon :D
0
@ShawnC Neymar też odchodził za astronomiczną kwotę XD
0
@JimMorrisonFCB PSG?
0
@Barca1992 On ma taki status, że nigdzie nie będzie musiał biegać.
0
@Scross Bo zrywa z nim wcześniej zawartą umowę i gdyby nie jej działania to Luis i tak by ten hajs dostał.
0
@kamiVeB A co jak odejdzie Rakitic?
2
@Kamilos84 Haha Zamienić Ferrari na malucha.
0
@Kacper1432 How was Spain? ;)
0
@barcelonaLM Już całkowicie nie będzie tego klubu?
0
@Dembouz1899 2015/16 :O
0
@kkbarca Jest ten Brazylijczyk Matheus chyba. Edit i Monchu.
0
@NorbiTBOB Albo do Girony.
3
@MaTt_BarcaFan Za mecz z Bayernem powinien jako pierwszy polecieć.
2
@FafitFCB Średniak z Herty w Barcy. Wiem bait.
0
@zenoowity No ciekawe co zrobi.
4
@Hrzan Skąd możesz wiedzieć jak u nas by/będzie grał Lautaro?
1
@MaTt_BarcaFan Niee byli gorsi.
2
@Michu94 To ch** kupujemy ich wszystkich :D
1
@takisobiektos Ok i co z tego? Jest gorszym napastnikiem niż Suarez.
1
@PanZagadka Tylko Gaya. ;D
0
@dv7wisnia No raczej się nie znamy, chyba że z widzenia.
1
@Szpadla Wiem, ale są tacy, którzy mają i jednym z nich jest Luisito.
1
@MesQueUnClub96 Na razie nie wygrał więc...
1
@MesQueUnClub96 Lewy, napastnik bez ani jednego złotego buta...
0
@dv7wisnia Ja 20.
1
W końcu się ogarnęli z tymi klauzulami.