17

Janiama wiedział co się szykuje, teraz już pewnie konto ma na stronie Manchesteru City ;D

0

@EgonSpengler Ale Elche to ty szanuj :D

0

@Azi Nie i to jest właśnie ta różnica.

0

@Azi Zarząd nie ma teraz nic do gadania, Koeman teraz wybiera kto przychodzi.

0

@CalcioFan Jedyne 10 mln na sezon :D

0

@ShawnC Neymar też odchodził za astronomiczną kwotę XD

0

0

@Barca1992 On ma taki status, że nigdzie nie będzie musiał biegać.

0

@Scross Bo zrywa z nim wcześniej zawartą umowę i gdyby nie jej działania to Luis i tak by ten hajs dostał.

0

@kamiVeB A co jak odejdzie Rakitic?

2

@Kamilos84 Haha Zamienić Ferrari na malucha.

0

@Kacper1432 How was Spain? ;)

0

@barcelonaLM Już całkowicie nie będzie tego klubu?

0

@Dembouz1899 2015/16 :O

0

@kkbarca Jest ten Brazylijczyk Matheus chyba. Edit i Monchu.

0

@NorbiTBOB Albo do Girony.

3

@MaTt_BarcaFan Za mecz z Bayernem powinien jako pierwszy polecieć.

2

@FafitFCB Średniak z Herty w Barcy. Wiem bait.

0

@zenoowity No ciekawe co zrobi.

4

@Hrzan Skąd możesz wiedzieć jak u nas by/będzie grał Lautaro?

1

@MaTt_BarcaFan Niee byli gorsi.

2

@Michu94 To ch** kupujemy ich wszystkich :D

1

@takisobiektos Ok i co z tego? Jest gorszym napastnikiem niż Suarez.

1

@PanZagadka Tylko Gaya. ;D

0

@dv7wisnia No raczej się nie znamy, chyba że z widzenia.

1

@Szpadla Wiem, ale są tacy, którzy mają i jednym z nich jest Luisito.

1

@MesQueUnClub96 Na razie nie wygrał więc...

1

@MesQueUnClub96 Lewy, napastnik bez ani jednego złotego buta...

0

@dv7wisnia Ja 20.

1

W końcu się ogarnęli z tymi klauzulami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?