7

@Aragorn33 jak był Mały to wpadł do kociołka z pucharami i już nie potrzebuje.

4

dobry ten Barcelona

0

ale on kłamie, dobry świr


0

przecież ten Tuchel wyleci jak oni odpadną z Lazio

0

broń jądrowa w kosmosie


0

@bartekvisca Nie mam nic wspólnego z programowaniem, miałbym problem Windowsa wgrać bez poradnika.

0

@michal199500hehe aktualnie obronę mamy dużo gorszą niz za Koemana.

0

@cules100pro nigdy nie pracowałem dla szefa, od 20 roku życia mam tą samą pracę na własnej działalności.

0

Zastanawia mnie kim byłby Dembele gdyby nie talent do piłki, malo w nim inteligencji, pracowity też nie jest, jedynie ma szybkie nogi to akurat mogłoby sie przydać na ulicach Paryżu.

1

waga średnia w UFC


0

@DonCarletto Dobre, dobre haha. No nie ukrywam ze jestem fanem niemieckich trenów i ich podejścia do piłki.

3

w końcu ambsador Flicka poszedł do więzienia, straszne męczący typ.

3

@Sulimo mi jednak gustem dużo bliżej do córki czyli brunetki.

5

@norbi77
Najbardziej boli fakt że mial tylko 21lat, całe życie przed sobą, nie było po nim nic widać, dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Ostatnia osoba na świecie o której bym powiedział że miał depresję i myśli samobójcze.

6

@norbi77 mój brat rodzony powiesił się 6 lat temu, znalazłem go w pokoju i miał uśmiech na twarzy, dla takich ludzi każdy dzień na ziemi jest piekłem, teraz już sie nie męczy...

0

@Kwasiak98 też liczę że to nie fejk, byłby duży sprawdzian dla Francuza i po ewentualnej wygranej trampolina do Ufc.

1

@Kwasiak98 na Twitterze jakiś dziennikarz dodał i usunął, Lewandowski ostatnio mówił że będzie to debiutant w Ksw z bogatą karierą, duzo sie klei i ponoć w sobotę ogłoszenie :D

0

Ponoć Salahdine Parnasse vs Eddie Alvarez walką wieczoru KSW Paris

0

@tadzik447 potwierdzili już ze chodzi o przestrzeń kosmiczną.

0

@Kgorecki2500 mogłaby tam wojna wybuchnąć, ważne żeby z dala od ziemi.

0

@FcPortoFan1999 no rosja kombinuje w przestrzeni kosmicznej, wystarczy czytać ze zrozumieniem.

0

zaczyna sie walka o kosmos



0

post do usunięcia.

1

@tbas Szef komisji wywiadu informuje kongresmenów o tajemniczym "poważnym zagrożeniu". Mike Turner wezwał prezydenta Joe Bidena do odtajnienia informacji na ten temat.

Mike Turner, szef komisji wywiadu w Izbie Reprezentantów (niższej izbie amerykańskiego Kongresu), poinformował w środę, że komisja udostępniła wszystkim członkom Kongresu informację o "poważnym zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego". Turner nie sprecyzował natury tego zagrożenia.
Wezwał natomiast prezydenta Joe Bidena, by odtajnił "wszystkie informacje związane z tym zagrożeniem, tak aby Kongres, administracja i nasi sojusznicy mogli otwarcie rozmawiać o działaniach, które należy podjąć w odpowiedzi na zagrożenie".
Doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan poinformował, że w czwartek spotka się z Turnerem i innymi kongresmanami zajmującymi się kwestiami bezpieczeństwa i obrony. Wyraził zdziwienie tym, że Turner wypowiedział się publicznie przed tym zaplanowanym spotkaniem.

2

@mrboom ale to trzeba mieć silną psyche żeby tyle lat być konsekwentnym

3

@MesQueUnClub_87 bez kitu, pięknie patrzy sie na starszych ludzi którym sie chce zadbać o swoje zdrowie.

2

@FCB_dimiC nawet nałogi :D

22

Mojego ojca który ma zaraz 64 lata dobrze pojebało, całe życie po pracy piwkował, palił szlugi, uroiło mu się coś że kończy z nałogami i trzeci miesiąc biega, przyjeżdżam do rodziców a on po trzech miesiącach robi juz 25km i na wadze 11 kilogramów mniej. Az mi sie glupio zrobiło bo chciałem dodać bieganie do swojej aktywności a ciężko mam sie zmotywować, limity są tylko w głowie i z najgorszego syfu można wyjść, wystarczy sie postarać i być konsekwentnym.

2

@Albatros Jeśli przyjdzie Flick to on będzie decydował, ktoś inny, to najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o transfery będzie miał Laporta.

0

@Ogorinho1974
30 dla Ajaxu i 50% możesz wydać na zastępcę, lekko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?