1

@macio_944 dobre ale niestety to fejk konto

0

jednak lepiej będzie jak on zostanie, tragedia...


2

@barcanawieki w Polsce dostałby z 15 lat, śmieszny wyrok.

9

matko boska haha


3

@LM10GOAT moim zdaniem zdrada jest wtedy jak sie nie podoba i ma sie wyrzuty sumienia, inaczej to czysta przyjemność.

0

@Chucky charakteru to on nie pokazuje na boisku, odpuszcza i macha łapami jak nie idzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Trojanek23 po pierwsze to kobieta nie powinna wychodzic z domu, nie byłoby zdrad wtedy i problem rozwiązany.

1

@LM10GOAT nie chce się wypowiadać za bardzo, nie oglądam Atletico.

1

@LM10GOAT przecież te opinie to jak z jakie maszyny losującej, bez żadnej wiedzy o piłkarzu, tak zwane nie wiem ale się wypowiem.

1

@Chucky dlaczego jest twoim ulubionym piłkarzem?

0

@Kgorecki2500 tak, ponoć rywalizowała w zapasach z facetami, nie wiem czym on ją karmi.

2

testy na ojcostwo nie są potrzebne...



0

@P33ck nie gadaj głupot, mam do wygrania 27 zł na faworytach.

0

@mindbender84 nigdzie nie napisałem że nam bardziej pomagają, chodziło o to ze przy błędach korzystnych na naszą stronę, nie ma pretensji dla arbitra a to straszna hipokryzja.

0

@mindbender84 to sie cofnij i sobie sprawdź, udaje? chłopie ja w kazdym roku biorę specjalnie urlop żeby jeździć na mecze Barcy, a ty mi cos wmawiasz, zejdź na ziemię.

5

@Encore Haaland nie potrafi się tak złożyć do strzału.


1

@qbuteq Jedynie Lahoz powiedział że uznałby tego gola, którego kibice na la rambli uważają za najgorszego sędziego. Mocne slowa o nienawiści jeśli chodzi o przyjemność jaką jest piłka nożna.

5

Ja rozumiem nie chęć do Realu, ale dzisiaj gol prawidłowo został nieuznany, jedyna kontrowersja to z Carvajalem. W meczu z Granadą działy się dużo większe cyrki i dzięki sędziom zdobyliśmy jeden punkt, a spora część kibiców nawet się do tego nie odniosła. To jak to jest? Udajecie strózów prawa a jak chodzi o Barcelone to trzeba siedzieć cicho? trochę chłodnego spojrzenia na sytuację, jak na dorosłych facetów przystało a nie na siłę szukacie wszędzie spisków.

7

@Emhyr łącznie obronił cztery 100% okazje.

1

@JordiAlbion byl spalony, zawodnik na spalonym absorbował uwagę bramkarza.

0

@TheCule napisałem że zjebane są laski które robią takie rzeczy jak wyżej opisałem, nie szukaj drugiego dna bo go nie ma.

6

przychodzi liga mistrzów a tam rezerwowi Realu mają swój prime, chore to.

0

ten Sesko to mam wrażenie że jest jakiś upośledzony, 3 setka i każdą strzela w ten sam sposób, idealnie w bramkarza.

2

@partymaker zobacz ile jeszcze rund do końca, wyluzuj.

0

@insp1re to takie Niemieckiego Bilbao, maszyny do biegania i walki.

1

@Jackazz od Atalanty dostał Raków straszne baty, więc mogłoby skończyć sie naprawdę jakims wynikiem typu 7:0

0

@Traba727 tak, mówie o dzisiejszym meczu, nie oglądam za często Realu żeby mówić o całości.

0

strasznie brzydko gra ten Real, zero kolektywu, pomysłu, same indywidualne akcje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?