Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 dobre ale niestety to fejk konto
0
jednak lepiej będzie jak on zostanie, tragedia...
2
@barcanawieki w Polsce dostałby z 15 lat, śmieszny wyrok.
9
matko boska haha
3
@LM10GOAT moim zdaniem zdrada jest wtedy jak sie nie podoba i ma sie wyrzuty sumienia, inaczej to czysta przyjemność.
0
@Chucky charakteru to on nie pokazuje na boisku, odpuszcza i macha łapami jak nie idzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Trojanek23 po pierwsze to kobieta nie powinna wychodzic z domu, nie byłoby zdrad wtedy i problem rozwiązany.
1
@LM10GOAT nie chce się wypowiadać za bardzo, nie oglądam Atletico.
1
@LM10GOAT przecież te opinie to jak z jakie maszyny losującej, bez żadnej wiedzy o piłkarzu, tak zwane nie wiem ale się wypowiem.
1
@Chucky dlaczego jest twoim ulubionym piłkarzem?
0
@Kgorecki2500 tak, ponoć rywalizowała w zapasach z facetami, nie wiem czym on ją karmi.
2
testy na ojcostwo nie są potrzebne...
0
@P33ck nie gadaj głupot, mam do wygrania 27 zł na faworytach.
0
@mindbender84 nigdzie nie napisałem że nam bardziej pomagają, chodziło o to ze przy błędach korzystnych na naszą stronę, nie ma pretensji dla arbitra a to straszna hipokryzja.
0
@mindbender84 to sie cofnij i sobie sprawdź, udaje? chłopie ja w kazdym roku biorę specjalnie urlop żeby jeździć na mecze Barcy, a ty mi cos wmawiasz, zejdź na ziemię.
5
@Encore Haaland nie potrafi się tak złożyć do strzału.
1
@qbuteq Jedynie Lahoz powiedział że uznałby tego gola, którego kibice na la rambli uważają za najgorszego sędziego. Mocne slowa o nienawiści jeśli chodzi o przyjemność jaką jest piłka nożna.
5
Ja rozumiem nie chęć do Realu, ale dzisiaj gol prawidłowo został nieuznany, jedyna kontrowersja to z Carvajalem. W meczu z Granadą działy się dużo większe cyrki i dzięki sędziom zdobyliśmy jeden punkt, a spora część kibiców nawet się do tego nie odniosła. To jak to jest? Udajecie strózów prawa a jak chodzi o Barcelone to trzeba siedzieć cicho? trochę chłodnego spojrzenia na sytuację, jak na dorosłych facetów przystało a nie na siłę szukacie wszędzie spisków.
7
@Emhyr łącznie obronił cztery 100% okazje.
1
@JordiAlbion byl spalony, zawodnik na spalonym absorbował uwagę bramkarza.
0
@TheCule napisałem że zjebane są laski które robią takie rzeczy jak wyżej opisałem, nie szukaj drugiego dna bo go nie ma.
6
przychodzi liga mistrzów a tam rezerwowi Realu mają swój prime, chore to.
0
ten Sesko to mam wrażenie że jest jakiś upośledzony, 3 setka i każdą strzela w ten sam sposób, idealnie w bramkarza.
2
@partymaker zobacz ile jeszcze rund do końca, wyluzuj.
0
@insp1re to takie Niemieckiego Bilbao, maszyny do biegania i walki.
1
@Jackazz od Atalanty dostał Raków straszne baty, więc mogłoby skończyć sie naprawdę jakims wynikiem typu 7:0
0
@Traba727 tak, mówie o dzisiejszym meczu, nie oglądam za często Realu żeby mówić o całości.
0
strasznie brzydko gra ten Real, zero kolektywu, pomysłu, same indywidualne akcje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika