3

straszne to jest


0

@tbas jestem młody (rocznik 98) ale widocznie nie pasuje do obecnych czasów.

0

@Luciano99 no ciężko byku żeby chłop wybił sie na dawaniu dupy.

7

@konrad1661 Najbardziej martwi fakt ze ambitnych rzeczy jest bardzo mało, najpopularniejszymi osobami w Polsce są debile jesli chodzi o internet. Kiedyś osobą popularnym byla osoba która byla w czymś bardzo dobra, wyjątkowa. Teraz? im jesteś głupszy tym więcej osób chce ciebie oglądać, o czym to świadczy? O głupim i nie wymagającym społeczeństwie.

1

Tacy ludzie mają największe zasięgi w Polsce jeśli chodzi o youtube i zarabiają na tym miliony. Weźcie już zresetujcie ten świat


0

@MesQueUnClub96 Przecież twój ojciec się chwalił na la rambli, że za hajs z komuni kupił ci nowy telefon w maju. Juz sie popsuł?

1

jestesmy memem


3

@Jakchcesz więc pewnie wtedy śpi :D

0

@NeroTFP1 nie te czasy, zaraz pojawi sie w jakieś freakowej gali albo nagra piosenkę z przeprosinami i będzie jeździł po koncertach.

0

Popek przyznał sie do winy i odpracuje swój wyrok w schronisku ^^

1

@marcin62 Latem idzie jeszcze zrozumieć te adidasy, w zimę to jak samobójstwo...

1

Kolejne trzy osoby poślizgnęły sie i spadły na szlaku Śnieżka, nie mieli odpowiedniego sprzętu i obuwia, dwójka osób zginęła na miejsca trzecia jest w ciężkim stanie.

https://wiadomosci.wp.pl/wypadek-na-sniezce-w-akcji-trzy-smiglowce-lpr-6990334847298528a?amp=1

Mój dobry znajomy pracuje w TOPR, opowiadał mi ostatnio że jest jakaś młoda i turyści w zimę wchodzą w samych spodenkach, bez koszulek i w adidasach. Najczęściej są to zawodnicy mma i mieli już kilka sytuacji w których owi zawodnicy pomimo zagrożenia lawinowego 3 stopnia szli w góry i później musieli ich ściągać helikopterami.

3

@LM10GOAT Flick, dla mnie bardzo dobry wybór.

1

@ROBSSSON głównie po to ludzie pracują...

1

apropo Presji


3

@626 Żeby były same pozytywy to musiałby skontuzjowac sie Robercik, z całym szacunkiem do niego oczywiście. Felix jest po Yamalu jest zawodnikiem który daje najwięcej w ofensywnie.

3

Karim wie co dobre haha


0

@Johnnie_Walker Xavi dostał wszystko czego oczekiwał, od piłkarzy po ogromną podwyżkę. Zarząd stanął na wysokości zadania a trener nie dał rady. Źle potraktowany? to został zarząd przez to co Xavi obiecywał a jaki jest efekt końcowy.

3

@Faro Ciężko murować z tak przeciętną Barceloną. Nas już nikt sie nie boi, tracimy mnóstwo bramek i popełniamy skandaliczne błędy jak ktoś nas zacznie naciskać. Tylko głupi trener przeciwników by z tego nie korzystał.

5

@KacperVEB Gattusso, Sampaoli też mają cechy Puyola a trenerami są bardzo przeciętnymi.

1

@Rysiu ja to najbardziej sie ciesze ze Kane nie trafił do Realu, on byłby idealnym uzupełniłem ich składu.

0

@pride1899
Miałem rozpisane różne diety od personalnego i w każdym z nich było właśnie napisane żeby kreatynę spożywać rano przed śniadaniem.

1

@kamiVeB Kreatynę najlepiej przed śniadaniem,ponoć najlepiej wchłania.

12

Thierry Henry wyjaśnia, dlaczego woli Harry'ego Kane'a od Erlinga Haalanda:

„Erling Haaland, wiemy, że potrafi strzelać. Bez względu na to, czy to z powietrza czy wykorzystując jakieś sztuczki, zawsze zdobywa bramki. Ale Arsène Wenger kiedyś nauczył mnie ważnej rzeczy. Co zrobisz, jeśli twój zespół nie poda ci piłki?”

Robercik np pomacha rękoma jak nikt nie poda.

1

@kuba1794 ja w aptece

0

@Mario96w debilnym przepisem jest zakaz sprzedaży dzieciom energetyków?

0

@alianta2 To jest jeszcze dziecko, daj Balde w spokoju sie rozwijać bo normalne że w tym wieku nie ma powtarzalnosci i forma jest w kratkę. Najwięksi obrońcy na świecie w jego wieku często grali w przeciętnych zespołach.

2

@kanver_ ja osobiście wolałbym żeby na ławce usiadł De Jong, wiecznie spóźniony, zapomina krycia a w ofensywnie raz na jakiś czas da coś ciekawego, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością ale z tego nic nie wynika.

https://x.com/FCBtimer/status/1750491746637636074

6

@Joe_Barbaro całe życie śpiewał o yebaniu psów a teraz nagle jak zaczął to robić to wszyscy oburzeni.

0

@MOLESTA a jak ci udowodnię ze bylem kilkanaście razy to wpłacisz tysiaka na chore dzieci? czy gacie masz obsrane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?