Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@LM10GOAT César Soto Grado, w odpowiedzi na słowa zawodnika Realu Madryt, powiedział: "Gdyby było odwrotnie, powiedziałbyś, że była to ewidentna czerwona kartka". Zachęcamy zawodników obu klubów biorących udział w rozmowie do potwierdzenia, z całą szczerością, prawidłowej wersji zdarzeń.
CTA ubolewa nad nową taktyką, której jedynym celem jest wymierzenie sprawiedliwości w sędziów i po raz kolejny wzywa do refleksji wszystkie aktywne strony w piłce nożnej
0
@LM10GOAT bez przesady, kiedyś rozmowa sędziów z piłkarzami Barcelony po meczu z Chelsea też była zmanipulowana, wynikało z niej że sędziowie specjalnie nie widzieli pary sytuacji, co później okazało sie manipulacją gazety z Madrytu, takie rzeczy sie dzieją od lat...
4
@LM10GOAT wszędzie spisek, wszyscy źli a od początku nawet kibice Barcelony pisali ze śmierdzi to fejkiem.
0
Oficjalnie: Komitet Techniczny Arbitrów dementuje informacje o słowach Soto Grado o Rodrygo.
telewizja DAZN zmanipulowała rozmowę sędziego z piłkarzami Realu.
tak właśnie myślałem, najgorszy idiota nawet by takich słów nie powiedział wiedząc że dookoła są kamery i wszystko jest nagrywane.
0
@LM10GOAT Miała być kadra na lata jakieś tylko małe poprawki, a tu znów będą chcieli sprzedać zawodników których dopiero kupili. Chore jest to jaka ilość zawodników obniża poziom gry po przejściu do Barcelony, zjazd do bazy i nagle zapominają jak sie gra w piłkę.
0
@KamQiX może chodziło mu o to że poziom gry w porównaniu z poprzednim sezonem poszedł strasznie w dół.
9
przypomina mi to historie miłosne pewnego użytkownika tej strony
10
Zespół bez gwiazd z malutkim budżetem, aktualnie lider Bundesligi
3
@HighestInTheRoom Czerwony smok zwany Chinami ciągle rośnie w siłę i według wielu ekspertów, musi dojść do konfliktu Usa-Chiny na przestrzeni kilku - kilkunastu lat. A dobrze wiemy że jeśli chodzi o Azje, Stany już raz zrobiły najgorsze czyli zrzucili bomby atomowe. Myślę ze my spokojnej starości nie dożyjemy i będziemy świadkami najbrutalniejszej wojny w historii ludzkości.
Oppenheimer, pierwsze słowa, które pojawiły się w jego głowie tuż po udanym teście bomby atomowej, to cytat z Bhagawadgity, świętej księgi hinduizmu: "Stałem się śmiercią, niszczycielem światów".
13
brameczka Trincao
3
@HighestInTheRoom Coś na 100% sie wydarzy, moim zdaniem najprawdopodobniej tak jak napisałeś będzie 3 wojna światowa i pójdą w ruch bomby atomowe. Przeżyje tylko garstka ludzi i zwierząt na cały świecie a ziemia zostanie "zresetowana"
Albert Einstein:
Nie wiem, jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie się toczyć na kije i kamienie. Słowa wypowiedziane przez Einsteina w maju 1949 roku, podczas wywiadu dla magazynu "Monthly Review”
4
@HighestInTheRoom Kiedyś musi być ten reset, Mało kto sobie zdaje sprawe jak długo jest już ziemia i że my ludzie jesteś w historii tej planety tylko nic nie znaczącym epizodem.
2
@Popitek12 Mi akurat bardzo pomaga, pobudza przed treningiem a po mięśnie nie są tak zmęczone dzięki czemu szybciej sie człowiek regeneruje. Zmniejsza też możliwość występowania zakwasów, jest dobra na redukcje jak i masie, no i oczywiście pompa mięśniowa dużo większa.
0
@agaFCB a gdzie ja się spiąłem? zadałem tylko pytanie.
1
@Popitek12 tak, ja codziennie a co tam?
0
@agaFCB a co to za umniejszanie, ktoś jak to robi jest gorszy? żadna praca nie hańbi i ktoś musi to robić.
0
wasza ulubiona bajka z dzieciństwa? moja to Muminki.
1
@D10SLEO pewnie go wyrzucą, podobnie jak mame Krzyśka która była księgową w kanale sportowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi33 Radomiak ich robi na luzie
0
@LM10GOAT przyda sie ten post jak nam Napoli strzeli ze dwie do 30 minuty :D
4
jaki piękny świat, jaki piękny świat gdy sie ma 20 lat :D
0
@MesQueUnClub96 aktualnie co tydzień oglądamy poziom ekstraklasy w wykonaniu Barcelony, idzie sie przyzwyczaić.
3
niech Messi zacznie na ławce i wejdzie w 80 minucie kiedy Ronaldo będzie schodził haha
3
@Herato Tak ciężko masz zrozumieć że tam piłkarze idą na emeryturę? Oni nie są od grania w piłkę tylko od zdobywania ogromnych kontraktów sponsorskich swoimi nazwiskami. To jest przede wszystkim biznes a nie ambicje sportowe i trofea.
1
@Faro klocek idealnie opisuje sposób jego gry na boisku haha
0
@aspr1me on jako piłkarz nawet by tam ogarnął w środku pola.
0
@tristan87 Jorge Mas jest właścicielem i ma większość akcji, Beckham jest twarzą tego projektu.
0
Ronaldo coś niewidoczny ^^