Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co to są za chore statystyki
1
@Faro Jaki ty jesteś rocznik?
1
@PeteR10 Obstawiam, że widziałeś tylko mecz Virgilia z Barceloną? Stąd taka chęć pchania średniaka do pierwszego składu Barcelony?
0
@Bykunn Dla dużej części ludzi na świecie, są to bardzo kontrowersyjne słowa.
2
Barack Obama:
Kosmici Są prawdziwi, ale ich nie widziałem i nie są przetrzymywani w Strefie 51.
Nie ma żadnego podziemnego ośrodka, chyba że istnieje jakiś gigantyczny spisek, który ukryli przed prezydentem Stanów Zjednoczonych .
1
@directedbyfcb Pod każdym względem La Liga jest lepsza. Od liczby kibiców na świecie, do oglądalności, poziomu piłkarskiego, co za czym idzie są lepsi piłkarze i trenerzy. Ja rozumiem, że liga Hiszpańska zaliczyła regres, ale Francuska nawet nie jest blisko, żeby się z nim ścigać.
0
@directedbyfcb A PSG co ratuje, mecz z Monaco? Weź już nie odlatuj, bo Hiszpańską a Francuską to dzielą lata świetlne.
Podaj mi Francuski klub, który cokolwiek znaczył w ostatni latach w Europie, poza PSG.
0
@directedbyfcb Bez przesady. Gdzie lidze Francuskiej do Hiszpańskiej. Tam jest tylko Psg, a w Hiszpanii masz Barce, Real, Atletico, solidne Bilbao, Villarreal i Sociedad.
2
Matko boska.
3
@AlexDark00 Śmieszne, że akurat ty to piszesz :D
3
@TR3YWAY Ale brzydki ten Brazylijczyk, aż mi się jeść odechciało.
5
Miłego dnia i smacznego rosołku ^^
3
Piotr Zieliński to najpiękniej grający piłkarz w historii Polskiej piłki. To jego przyjęcie wczoraj, jednym ruchem przyjął i idealnie sobie wyłożył do strzału. Dużo osób, którzy widzą go tylko w reprezentacji, gdzie jest beton, nie zdają sobie sprawy, jak świetny jest to chłopak, bo od lat topka pomocników, jeśli chodzi o Serie A.
1
@majkiii U nas Lewy sporo zaniża średnią, bo na trzy, wykorzystał tylko jeden.
1
@BorzyKrzys
To dobrze się trzymasz, stary grzybie.
0
Jaki jesteście rocznik? Ciekawi mnie średnia wieku, na tej stronie.
1
@robsesh Mają kilkanaście bramkę mniej, bo tworzą też zdecydowanie mniej okazji od nas. Nie zmienia to tego, że często w meczu mają tylko kilka celnych strzałów, które kończą się bramkami. U nas Ferran, Lewy, Yamal czy Fermin potrzebują po kilka okazji, żeby zdobyć bramkę.
1
Można pozazdrościć takiej skuteczności. Oni potrzebują pół okazji, żeby strzelić bramkę.
0
@FcPortoFan1999 Ty to jesteś bardzo nieszkodliwy i spokojny.
0
Najbardziej specyficzny użytkownik na tej stronie?
2
@Kozinho. @FcPortoFan1999 zamknijcie się już kataryny, to wisi w gorących dyskusjach :D
0
@FcPortoFan1999 Żeby mi się lepiej spało.
0
Mam ochotę poczytać o teoriach spiskowych. Macie coś takiego, co rozwali głowę przed snem?
1
@Kozinho. Pique miał wszystko? Skąd wziąłeś taką opinię? Już nawet Ramos był lepszym obrońcą od niego.
4
@JanuszKorwinMikke Ale zajebiście bronił. Puyol z piłką przy nodze też nie był dobry, a został jednym z najlepszych obrońców w historii. Nie da się mieć wszystkiego, jeszcze się taki nie urodził.
10
Taki małolacik by się nam przydał.
5
Boli, ale też śmieszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn Matko boska, ale ty głupoty piszesz. Ja piszę o zmianach płci, a ty o jakiś zabawkach. Nie wiem, skąd w twojej głowie się wzięło takie porównanie, ale aż mi ciarki żenady przeszły po kręgosłupie.
1
Apropo dzisiejszego meczu Radomiaka z Koroną. Kibice Korony udostępnili filmik w jaki sposób, zdobyli flagi Radomiaka w zeszłym roku.