9

Co to są za chore statystyki


1

@Faro Jaki ty jesteś rocznik?

1

@PeteR10 Obstawiam, że widziałeś tylko mecz Virgilia z Barceloną? Stąd taka chęć pchania średniaka do pierwszego składu Barcelony?

0

@Bykunn Dla dużej części ludzi na świecie, są to bardzo kontrowersyjne słowa.

2

Barack Obama:

Kosmici Są prawdziwi, ale ich nie widziałem i nie są przetrzymywani w Strefie 51.

Nie ma żadnego podziemnego ośrodka, chyba że istnieje jakiś gigantyczny spisek, który ukryli przed prezydentem Stanów Zjednoczonych .


1

@directedbyfcb Pod każdym względem La Liga jest lepsza. Od liczby kibiców na świecie, do oglądalności, poziomu piłkarskiego, co za czym idzie są lepsi piłkarze i trenerzy. Ja rozumiem, że liga Hiszpańska zaliczyła regres, ale Francuska nawet nie jest blisko, żeby się z nim ścigać.

0

@directedbyfcb A PSG co ratuje, mecz z Monaco? Weź już nie odlatuj, bo Hiszpańską a Francuską to dzielą lata świetlne.

Podaj mi Francuski klub, który cokolwiek znaczył w ostatni latach w Europie, poza PSG.

0

@directedbyfcb Bez przesady. Gdzie lidze Francuskiej do Hiszpańskiej. Tam jest tylko Psg, a w Hiszpanii masz Barce, Real, Atletico, solidne Bilbao, Villarreal i Sociedad.

2

Matko boska.


3

@AlexDark00 Śmieszne, że akurat ty to piszesz :D

3

@TR3YWAY Ale brzydki ten Brazylijczyk, aż mi się jeść odechciało.

5

Miłego dnia i smacznego rosołku ^^


3

Piotr Zieliński to najpiękniej grający piłkarz w historii Polskiej piłki. To jego przyjęcie wczoraj, jednym ruchem przyjął i idealnie sobie wyłożył do strzału. Dużo osób, którzy widzą go tylko w reprezentacji, gdzie jest beton, nie zdają sobie sprawy, jak świetny jest to chłopak, bo od lat topka pomocników, jeśli chodzi o Serie A.

1

@majkiii U nas Lewy sporo zaniża średnią, bo na trzy, wykorzystał tylko jeden.

1

@BorzyKrzys
To dobrze się trzymasz, stary grzybie.

0

Jaki jesteście rocznik? Ciekawi mnie średnia wieku, na tej stronie.

1

@robsesh Mają kilkanaście bramkę mniej, bo tworzą też zdecydowanie mniej okazji od nas. Nie zmienia to tego, że często w meczu mają tylko kilka celnych strzałów, które kończą się bramkami. U nas Ferran, Lewy, Yamal czy Fermin potrzebują po kilka okazji, żeby zdobyć bramkę.

1

Można pozazdrościć takiej skuteczności. Oni potrzebują pół okazji, żeby strzelić bramkę.

0

@FcPortoFan1999 Ty to jesteś bardzo nieszkodliwy i spokojny.

0

Najbardziej specyficzny użytkownik na tej stronie?

2

@Kozinho. @FcPortoFan1999 zamknijcie się już kataryny, to wisi w gorących dyskusjach :D

0

@FcPortoFan1999 Żeby mi się lepiej spało.

0

Mam ochotę poczytać o teoriach spiskowych. Macie coś takiego, co rozwali głowę przed snem?

1

@Kozinho. Pique miał wszystko? Skąd wziąłeś taką opinię? Już nawet Ramos był lepszym obrońcą od niego.

4

@JanuszKorwinMikke Ale zajebiście bronił. Puyol z piłką przy nodze też nie był dobry, a został jednym z najlepszych obrońców w historii. Nie da się mieć wszystkiego, jeszcze się taki nie urodził.

10

Taki małolacik by się nam przydał.


5

Boli, ale też śmieszy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Matko boska, ale ty głupoty piszesz. Ja piszę o zmianach płci, a ty o jakiś zabawkach. Nie wiem, skąd w twojej głowie się wzięło takie porównanie, ale aż mi ciarki żenady przeszły po kręgosłupie.

1

Apropo dzisiejszego meczu Radomiaka z Koroną. Kibice Korony udostępnili filmik w jaki sposób, zdobyli flagi Radomiaka w zeszłym roku.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?