0

@Gaz Najbardziej mnie zastanawia w jaki sposób ten zespół zaliczył tak potężny regres, kilka miesięcy temu graliśmy bardzo dobrą piłkę, wszystko funkcjonowało było widać progres i radość z gry tych chłopaków. Zdobyliśmy dwa tytuły po kilku latach posuchy i cały piłkarski świat pisał że Barcelona sie odrodziła.

6

@Rust_Cohle a Borek już wie kogo będzie trenował Klopp, ile będzie zarabiał i kiedy zacznie pracować.

3

@Bykunn według moich obliczeń jest to spowodowane tym ze opadają jajka które zakrywają dupe i nie ma cyrkulacji powietrza.

0

dlaczego mężczyźni chrapią jak śpią na plecach?

11

piękna to była rywalizacja


4

potrzebny jest reset, za dużo przygłupów na tej ziemi.

https://x.com/Buckarobanza/status/1750818735017828466

według polsat news, koniec 800+ dla obywateli Ukrainy


1

@Popitek12 na co komu drzewo do lasu?

0

no to Xabi Alonso po sezonie wyląduje w Liverpoolu.

0

@Pedri16Future wiem wiem, bardziej chodzi mi o całokształt jego osoby w internecie.

0

@Sulimo on jest wszędzie...

1

kto to jest? nigdy nie widziałem takiego świra


https://x.com/ykkswb/status/1750630326471200901

2

@JimMorrisonFCB wydaje mi się ze chęć zwrócenia na siebie uwagi, zawsze chce być w centrum uwagi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB @FCB_dimiC

krzyżyk ma i swoją datę urodzenia, jakos bardzo w oczy to sie nie rzuca.

2

@626 do tej pory jest to bardzo często spotykane na wsiach, wystarczy włączyć filmiki np Dioz i zobaczyć jak tam traktują zwierzęta.

0

@Tom0VeB To pokazuje jakie mają myślenie starsi ludzie, kto mieszkał w latach 90 na wsiach ten wie co sie działo z dopiero narodzonymi zwierzakami. Ci sami ludzie byli co niedzielę w kościele i modlili sie kilka razy dziennie.

7

Babcia mojego dobrego kumpla, odwróciła się od niego i nie chce mieć z nim kontaktu bo zrobił sobie tatuaże na polikach a ona stwierdziła że to "okropny grzech". Kilka tygodniu temu zawinęła ją policja bo utopiła 2 małe pieski w beczce z wodą gdzieś u siebie nie na wsi a wszystkim chwaliła sie sąsiadce...

0

@Danny Gaucho zrozumiałem to trochę inaczej bo jest tam liczba mnoga.

0

@ranger3120 które dają sie "grzmocic" pierwszemu lepszemu.

0

@ranger3120 nigdy nie zrozumiem facetów którzy latają za takimi szonami, tak zwany wyścig szczurów.

14

@Kessie dlatego taki duży chłopaczek wyrósł, samo białko...

14

Pedri


3

Trener jednego z największych klubów na świecie mówi ze możemy być dumni bo rywalizowalismy jak równi z Bilbao które jest nic nie znaczących klubem w Europie. Budżet tego klubu jest z 10 razy mniejszy i kadrowo są kilka klas słabsi.

0

@LukaszFan i do momentu dogrywki mieliśmy lepsze sytuację niz oni, wy oglądacie mecz? Yamal miał 2 setki które trzeba strzelić + akcja Ferrana.

0

@KmN Bez przesady, tez mieliśmy mnóstwo okazji. Ten mecz powinien być zamknięty w 90 minutach i wtedy mało kto mowiłby o Valverde. W dogrywce nas zdominowali bo fizycznie są bestiami od lat.

0

@BARCA1899Messi ponieważ jesteśmy w dołku i kryzysie, mamy jeden z najmocniejszych zespołów na świecie jeśli chodzi o nazwiska i takie Bilbao kadrowo jest kilka klas slabsze.

3

piłkarsko jest to najgorsza Barcelona od 20 lat kiedy ją oglądam.

kadrowo? bardzo mocny zespół z ogromnym potencjałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@regatta52 nie ma miejsca na kontrakt nowego trenera w finansowym fair play.

0

Roberto wchodzi w końcówce i nawet mu sie nie chce pobiegać w dogrywce, przy każdej kontrze wracał dużo wolniej od De Jonga który grał od początku. Chlop ma wywalone w Barcelone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?