8

Cesc ma ogromny potencjał, jeśli chodzi o trenerkę.


3

Taki to pożyje.


4

@Bykunn Mało dziecko, które się rozwija i doświadcza, musi wiedzieć, że zmiana płci i tego typu rzeczy nie są normalne. Gdy nie będą o tym wiedziały, będzie coraz więcej tego typu przypadków, bo w dzisiejszych czasach jest na to moda. Trzeba chronić płeć dziecka i model normalnej rodziny, gdzie jest mama, tata i dzieci.

14

W taki właśnie sposób, powinno się edukować dzieci w tym zwariowanym świecie.


1

@Antimadridista_WR Ale to były piękne czasy.

4

Tak niewiele zabrakło, a Ghana byłaby w półfinale Mistrzostw Świata.

Niesamowita to była drużyna.


3

@FCB24 Nie napisał. Każdy normalny kibic zrozumie, jak Ronny będzie chciał odejść. Różnica między nim a Dro jest taka, że Hiszpan miał dogadany kontrakt i wielokrotnie powtarzał, że chce spełniać marzenia w Barcelonie. Nagle pojawiła się lepsza oferta finansowa i z dnia na dzień zdecydował, że odchodzi. Sam Hansi wyrzucił go z szatni, gdy dowiedział się, że odchodzi, a Deco był w szoku, bo kilka dni wcześniej rozmawiali o przedłużeniu umowy. Małolat zachował się strasznie słabo, więc kibice mu to wypominali.

9

@turhiay Prawda jest taka, że on radzi sobie tylko wtedy, gdy wszystko się układa a Barcelona dominuje, gdy zaczynają się problemy, wtedy Holender znika i boi się wziąć odpowiedzialność na siebie. Gra na alibi w ataku i brak zdecydowania w defensywie, to jego drugie imię.

3

@ranger3120 Pedri, bez niego nie zdominujemy środka pola, który jest kluczowy.

0

@ranger3120 Stracić mogą, ale są też w stanie strzelić 4-5 bramek i jak nie awansować, to po części wymazać wynik z pierwszego spotkania. Jak dla mnie takie 3-1, 4-1 jest jak najbardziej w zasięgu, przy odpowiednim podejściu do rewanżu.

2

@Cryptolis To fakt, ale gdy będziemy mieć pełny skład i z tyłu głowy, że trzeba gonić to zagramy dobre spotkanie.

35

Najbardziej bawił mnie fakt, jak to Atletico z Simeone na czele było obsrane przy sprawdzaniu tej bramki na 4:1. Oni mentalnie nie są mocni, jak w pierwszych 45 minutach strzelimy bramkę lub dwie, to zobaczycie, jak im się głowy posypią i zaczną panikować. Wczoraj wyszło im absolutnie wszystko, ale drugi raz tak nie będzie. Ja nie mówię, że my awansujemy, ale jestem przekonany, że jak naciśniemy od początku, to będzie bardzo dużo emocji.

1

@Marcelinho99 Witam w gorących dyskusjach.

1

@directedbyfcb Racja, mój błąd.

0

@pride1899 To linia piłki.

26

To było widać nawet na powtórkach, ale na Varze to pominęli i wybrali inny moment.


0

@Cvzx W samym zeszłym sezonie, miał 10 asyst. To jest bardzo dużo, jak na bocznego obrońce. Ja nie wiem, skąd się bierze taka niewiedza, trzeba chyba oglądać co piąty mecz.

0

@Hubert102 Balde w formie, to chłopak z dobrym dryblingiem, niesamowitą szybkością i kluczowym podaniem, bo asyst też miał sporo. Gorzej z defensywą, ale gdy ma przy sobie Raphinhe to daje radę.

1

@Hubert102 Tak, to wychowanek i chłopak, który potrafi zajebiście grać w piłkę. Wystarczy sobie przypomnieć poprzedni sezon i to, jakimi kotami byli razem z Kounde. Problem jest taki, że w aktualnej obronie, która jest bez formy - wszyscy wyglądają bardzo słabo.

0

@Batys Nie jestem narcyzem, jak pewien Portugalczyk.

0

@Jimmydeska Proszę, jest tego sporo tutaj.


0

@Toretto Pedri i Raphinha to są dwa konie pod względem kondycyjnym. Nie dość, że piłkarsko są często najlepsi na boisku, to w dodatku, odwalają najgorszą robotę w defensywie. Reszta drużyny, to powinna ich po stopach całować, bo oni pudrują nieudolność zawodników, którzy bronią czy atakują na alibi.

0

@Comentateiro Jest podwajany i potrajany. Mógłbym wstawić tobie tutaj dziesiątki jego bramek, gdzie było przy nim dwóch lub trzech przeciwników.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@JanuszKorwinMikke
Piszesz o statystykach, żeby bronić Xaviego, a on i tak w nich nie ma podjazdu do Flicka. Już nie wspomnę o tym, że drużyny Xaviego nie dało się oglądać, to był tak nudny i mozolny futbol, że większość piłkarskiego świata miała bekę, że w taki sposób może grać Barcelona.

0

@MateuszQ Spoko, człowiek po takim spotkaniu jest rozkojarzony, więc mnie to nie dziwi.

1

@MateuszQ Przecież Joan wyszedł bardzo wysoko do tej piłki. Sam bramkarz swoim ustawieniem zasugerował, gdzie chce dostać piłkę.

https://x.com/i/status/2022040065485201734

0

@MateuszQ To Eric miał mu zagrać dwa metry obok jego nogi? Przecież tam Atletico leciało z pressingiem, więc nie było na to czasu.

0

@Fake69 Mówię ogólnie, nie tylko o wczorajszym spotkaniu. W aktualnej formie, według mnie Martin byłby stabilniejszy, bo w defensywie jest lepszym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?